• materna-banner2
  • materna-banner8
  • materna-banner1
  • materna-banner3
  • materna-banner4
  • materna-banner5
  • materna-banner6

Клініка екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) Матерна

Щороку кількість людей, які звертаються за допомогою до фахівців для вирішення проблем безпліддя, зростає. І це не стільки пов'язано з погіршенням стану здоров'я населення, скільки з більшою грамотністю молодих пар, які знають, що у випадку з плануванням дитини затягувати не треба.

З кожним роком шанси зачати дитину у жінки після 35 зменшуються. Так навіщо витрачати час? Сьогодні більшість проблем з безпліддям вирішуються за допомогою медицини. Для цього використовуються сучасні методи діагностування та лікування захворювань. Застосовується ефективна фармакотерапія та високотехнологічне обладнання, які в поєднанні з багаторічним досвідом кваліфікованого медичного персоналу готові показувати справжні чудеса в області репродукції.

Будівля клініки Матерна
Оглядова клініки Матерна
Палата клініки Матерна

У центрі планування сім'ї та репродукції Матерна можна знайти хороших фахівців, здатних вирішити практично всі проблеми, пов'язані з безпліддям як жінок, так і чоловіків. Сюди можна звертатися не тільки для лікування безпліддя, а й для отримання жіночих консультацій і діагностування чоловічих захворювань. У клініці консультують вагітних жінок і займаються лікуванням гінекологічних проблем. Тут працюють професіонали своєї справи, здатні надавати якісні послуги на рівні міжнародних діагностичних центрів. Мало того, в такі центри як еко клініка Матерна, звертаються люди з інших країн, які приїхали за своїм маленьким щастям в Україну, оскільки ціна на послуги штучного запліднення тут значно нижче, ніж в інших країнах.

Завдання клініки - пройти повністю весь шлях від бажання зачати дитину до його появи, і для цього в медичному закладі є все: персонал, умови, обладнання та відпрацьовані методики, а головне - це велике бажання допомогти сімейним парам, які так хочуть мати дитини.

Безпека екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) для мами і дитини

Процедура штучного запліднення безболісна, вона триватиме всього кілька хвилин. Підготовчий етап може тривати від 20 днів і більше, залежно від стану здоров'я пацієнтки, адже перед тим, як проводити маніпуляції за процедурою ЕКО, жінка повинна бути повністю здоровою і здатною виносити дитину. Процедура повністю безпечна і не має негативного впливу на здоров'я жінки.

Головне, що необхідно знати, це те, що застосування таких сучасних технологій по штучному зачаття як ЕКО або ІКСІ сприяють народженню повністю здорових дітей. Для цього беруться найздоровіші жіночі та чоловічі клітини, а процес зачаття і виношування дитини відбувається в максимально сприятливих умовах. Перед проведенням таких процедур батьки проходять повне обстеження здоров'я для того, щоб виключити всі можливі захворювання і інфекції, які можуть негативно вплинути на розвиток плода.

Це дуже відповідальна робота - брати участь у формуванні сім'ї, тому фахівці по-справжньому вболівають за добробут і здоров'я пацієнтів, вони надають психологічну допомогу і моральну підтримку, яка потрібна для вирішення такого важливого питання - поява на світ нового життя. Необхідно відзначити і те, що клініка репродуктивної медицини Матерна , надає послуги за більш вигідними цінами, ніж столичні клініки, що особливо важливо для жителів Житомира та області . Вони мають можливість вирішувати проблеми більш ефективно і швидко, не витрачаючи коштів на поїздки для консультацій і процедур в інших містах.

Чим відрізняється ЕКЗ клініка "Матерна" від інших?

Ліцензія ЕКЗ клініки "Матерна"

Ліцензія клініки Матерна

Нам важливо допомагати втілювати мрії в реальність!