Пластична хірургія в Житомирі - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Пластична хірургія

Запис на прийом до лікаря

Колись давно чудова Коко Шанель сказала: "Бути красивою - отримати подарунок від долі, зробити себе красивою - взяти долю у свої руки".

Сьогодні, щоб виглядати свіжо і підтягнуто, як жінці, так і чоловікові, необхідно докласти багато зусиль, а звернувшись до косметолога, не завжди отримуєш бажаний результат. У сучасному світі більшість проблем із зовнішністю можна вирішити за допомогою пластичної хірургії. Цей розділ медицини давно і впевнено увійшов в наше життя. Це наука, майстерність і мистецтво. Пластична хірургія дає можливість ефективно вирішувати безліч естетичних проблем, дозволяє людям повірити в себе, відчути власну красу і привабливість.

Медичний центр "Матерна" пропонує своїм пацієнтам ряд процедур щодо вдосконалення свого зовнішнього вигляду.

Ліпосакція та ліпомоделювання

Фото Ліпосакція та ліпомоделювання

Ліпосакція - це процедура, яка зробить Вас стрункішими і підтягнутими. При всіх перевагах не варто розглядати дану процедуру як метод боротьби з зайвою вагою. Такий спосіб коригує фігуру і надає їй більш плавні лінії. При дотриманні всіх рекомендацій, результат може мати досить тривалий термін.

Цей метод представляє собою хірургічне втручання, основна мета якого полягає у видаленні надлишкової тканини та коригування контурів певних ділянок. Він може бути як окремою процедурою, так і частиною комплексного підходу. Ліпомоделюванням називають спосіб корекції або усунення естетичних недоліків тіла за допомогою власної видаленої жирової тканини.

Детальніше...

Фейсліфтинг

Фото Фейсліфтинг

Жінки завжди хочуть виглядати гарно, а також зберегти молодість на довгі роки. Часом негативний вплив стресів, екології, шкідливих звичок і вікових змін може позначитися не тільки на стані шкірних покровів, але і на контурі обличчя. Щоб повернути колишню пружність і овал, багато хто вдається до сучасного методу естетичної хірургії - фейсліфтінг.Дана кругова підтяжка обличчя дозволяє надати обличчу більш моложавого виду, а також усунути зморшки і перші ознаки старіння.

Детальніше...

Блефаропластика

Фото Блефаропластика

Очі - це не тільки "дзеркало душі", а й частину обличчя, що видає вік. Нависання повік, порушення контуру верхньої і нижньої повіки - все це можна і потрібно коригувати, і допомогти тут може тільки грамотно виконана блефаропластика. Це пластична операція по корекції повік, спрямована на їх омолодження, зміцнення м'язового тонусу, видалення надлишків шкіри і жирової тканини з верхнього або нижнього повіку

Детальніше...

Отопластика

Фото Отопластика

Вуха, великі або відстовбурчені, часто викликають сміх і призводять до формування комплексів у людей різної статі і віку. Цю проблему легко може вирішити звернувшись до пластичного хірурга. Отопластика (хірургічна корекція вушних раковин) - одна з найпростіших пластичних операцій, завдяки якій змінюються розміри, форма вух, усуваються вроджені або посттравматичні дефекти.

Детальніше...

Корекція мочки вушної раковини

Фото Корекція мочки вушної раковини

Зовнішня краса людини складається з малопомітних деталей. Гармонійності особі надає акуратна форма вушних раковин. Наявність дефекту даного органу може усунути всю привабливість. Особлива увага залучається до людей з короткими стрижками або сережками. Усунути цю естетичну проблему можна за допомогою спеціальної процедури - корекції мочки вушної раковини в медичному центрі "Матерна".

Мочкою називають м'ясисту нижню частину вушної раковини. Саме вона найчастіше піддається віковим змінам, а також травмується. Вона складається з підшкірно-жирової клітковини. У ній відсутні кістки і хрящі. Завдяки гарному кровеносному постачанню процес загоєння відбувається за короткий проміжок часу. Корекція проблеми даної ділянки вуха займає небагато часу і дозволяє отримати відмінний результат. Основна мета пластики мочки вуха полягає у відновленні і наданні їй природної форми.

Детальніше...

Маммопластика

Фото Маммопластика

Не завжди жінок задовольняє розмір і форма молочних залоз. Скорегувати цю естетичну проблему можна за допомогою спеціальної процедури - маммопластики. Завдяки маммопластики можна зробити зовнішній вигляд грудей ідеальним. Високий рівень професіоналізму хірурга усунути не тільки придбані, але і вроджені дефекти молочних залоз. Формування форми відбувається не тільки на основі побажань пацієнта, а й виходячи з індивідуальних особливостей.

Детальніше...

Підтяжка молочних залоз

Фото Підтяжка молочних залоз

Обвисання або в'ялість молочних залоз може завдати психологічної травми жінці, а також знизити її самооцінку. Фізичний дискомфорт не дозволяє їй повноцінно радіти життю. Повернути колишню привабливість дозволить підтяжка грудей. Це досить поширений вид пластичної операції. З її допомогою можна досягти гармонії в зовнішності і покращити самопочуття.

Мастопесіей називають хірургічне втручання, що дозволяє відновити природну форму молочної залози і пропорції. Це єдине рішення в разі опускання області ареоли або соска нижче субмаммарної складки

Детальніше...

Лікування гінекомастії у чоловіків

Фото Лікування гінекомастії у чоловіків

Також як фігура жінки, чоловічий зовнішній вигляд часто підлаштовують під певні стандарти. Порушення гармонії між внутрішнім станом і зовнішністю може негативно позначатися на житті людини. Найпоширенішим дефектом останнім часом вважають збільшення молочних залоз. Таке порушення відбувається через розростання стромальної, залозистої і жирової тканин. Виявити її можна як на одній, так і на обох молочних залозах. У медицині це явище отримало назву гінекомастія. Раніше її діагностували у чоловіків після 40 років, але зараз вікова межа значно знизилася.

Детальніше...

Абдомінопластика

Фото Абдомінопластика

З віком шкіра живота втрачає свою еластичність, а у жінок після пологів м'язи живота розходяться, і ні фізкультура, ні дотримання дієт не можуть повернути їм колишній вигляд. З'явилися розтяжки, зайвий жир і шкіра внизу живота знижує привабливість, заважає відкрито засмагати на пляжі і в кінцевому підсумку призводить до незадоволеності собою. Вирішити проблему можна тільки хірургічним шляхом. Абдомінопластика - популярна і найбільш щадна операція з видалення надлишків шкіри і жиру на черевній стінці обов'язково допоможе будь-якому пацієнтові повернути колишню стрункість і красу.

Детальніше...

Пластика малих статевих губ (лабіопластика)

Фото Пластика малих статевих губ (лабіопластика)

Недоліки жіночого тіла можуть викликати безліч комплексів. Особливо велика кількість неприємних емоцій пов'язано з естетичними проблемами інтимної зони. Усунути всі дефекти можна за допомогою інтимної пластики. Фахівці медичного центру "Матерна" володіють найсучаснішими методами і техніками в цій галузі, які застосовують на практиці. Такі маніпуляції дозволять повернути впевненість у собі, надати сексуальність і поліпшити якість інтимного життя. Проведення лабіопластики дозволяє зробити симетричними малі статеві губи і відкоригувати їх розмір.

Детальніше...

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете заповнити форму, задавши питання нашим лікарям і протягом 30 хвилин Ви отримаєте відповіді на ваші питання.