Блефаропластика в Житомирі - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Що таке блефаропластика?

Фото Блефаропластика1

Як кажуть: «Очі – дзеркало душі людини». За станом шкіри навколо очей визначають вік людини, стиль її життя, звички, а також душевний стан. Це пов’язано з тим, що для даної ділянки характерні висока тонкість і ніжність покриву. Вона першою приймає на себе всі вікові зміни. Мішки під очима, зморшки, а також в’ялість можуть виникнути ще до 30 років. Деякий час вносити корективи в даний процес можливо завдяки косметичним засобам, але рано чи пізно постає питання про хірургічне втручання. Цінова політика і висока якість блефаропластики в Житомирі Вас приємно порадують.

Для тих, хто не має поняття, що означають медичні терміни, можна сказати, що ця процедура означає пластичну операцію по видаленню зайвої шкіри і жиру з нижньої і верхньої повіки, а також зміни розрізу очей. В результаті виконання такої маніпуляції Ви зможете:

  • змінити форму очей;
  • видалити жирові грижі;
  • підняти вгору кутики очей;
  • трішки збільшити розріз очей.
Фото Блефаропластика2

Частіше за все до проведення такої процедури звертаються ті, кому за 40, але ситуації бувають різними і допомога спеціаліста може знадобитися в більш ранньому віці. Важливим є те, що при проведенні лише блефаропластики процедура може виконуватися під місцевою анестезією. Після оперативного втручання хірург накладе косметичні шви. Вони майже непомітні для оточуючих. Тривалість цієї процедури може бути від 20 хвилин і до 1,5 годин.

Шви знімають через 5-7 днів, а крововиливи зникають через 10-30 днів. Бажано після зняття ділянку навколо очей захищати гіпоалергенною косметикою або сонцезахисними окулярами. Омолоджуючий ефект триває 5-7 років. Не бажано повторювати її більше 3 разів, але бувають виключення.

Фото Блефаропластика3 Фото Блефаропластика4

Переваги виконання блефаропластики в медичному центрі "Матерна"

Пластична хірургія – один з напрямів, з яким працює наша клініка. Наші спеціалісти мають великий досвідом роботи в проведенні операцій різного плану. Вони постійно удосконалюють свої навички у самих найкращих майстрів своєї справи. Крім того ми готові надати Вам:

  • індивідуальний підхід до виконання кожного окремого завдання;
  • повну інформацію відносно проведення маніпуляції і реабілітаційного періоду;
  • висококваліфіковану допомогу у вирішенні Вашої проблеми;
  • сучасне медичне обладнання;
  • прекрасне поєднання ціни і якості;
  • підтримку на всіх етапах підготовки, проведення і відновлення.

Наші професіонали пластичної хірургії допоможуть повернути Вашому погляду молодість і можливість поглянути на світ ширше.