Отопластика в Житомирі - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Отопластика в Житомирі

Фото Отопластика1

Багато хто вважає красиву форму вух "візитною карткою" людини. Але не завжди природа підносить нам бажане. Дефекти вух можуть викликати естетичний дискомфорт. У сучасній медицині постійно з'являються нові методи для усунення даної проблеми. Скорегувати вроджені або придбані дефекти вушних раковин дозволить отопластика. Дану операцію проводять при:

 • відстовбурчені вуха;
 • непропорційною мочці вуха;
 • відсутності вушної раковини;
 • асиметрії вух;
 • зігнутості вуха.

Залежно від ситуації, що склалася, лікарем підбирається певний метод хірургічного втручання. До основних видів отопластики відносять:

 • естетичну;
 • реконструктивну.

Естетична отопластика використовується для виправлення вроджених естетичних недоліків. Вона дозволяє змінити форму, розмір і розташування вушної раковини. Реконструктивну отопластику застосовують для усунення аномалій розвитку, дефектів, отриманих в результаті травм, опіків.

Фото Отопластика2

Раніше використовувався тільки скальпель для проведення даної процедури. З розвитком медицини і появою в ній нових методик, все більшої популярності завойовує використання лазера для усунення даної проблеми. Цей варіант вважають менш травматичним. При впливі лазера відбувається припікання кровоносних судин на сусідній ділянці. Це знижує ймовірність появи кровотечі. Процес загоєння відбувається значно швидше через надання протизапального ефекту. Рубці і шрами при використання лазера практично непомітні.

Фахівці медичного центру "Матерна" використовують сучасні методи в проведенні отопластики. Великий досвід роботи в даній галузі дозволяє братися за випадки будь-якої складності. Найновіше обладнання і технології дозволяють досягти бажаного результату за короткий проміжок часу. Для того, щоб правильно визначити стратегію проведення операції, пацієнт спершу проходить консультацію. Під час неї визначається оптимальний метод. Крім цього, попереднє обстеження дозволить лікарю переконається в тому, що маніпуляція безпечна для пацієнта і не має протипоказань.

Як виконують отопластику?

Найчастіше отопластика проводиться амбулаторно і не вимагає госпіталізації. Місцеве знеболювання усуває хворобливі відчуття під час хірургічного втручання. Для зміни форми вуха хірург виконує розріз по задній поверхні вушної раковини. Далі формується необхідна форма хрящової тканини. Накладання косметичного шва дозволяє закріпити виконану маніпуляцію. Щоб уникнути порушення, пацієнту необхідно буде носити спеціальну пов'язку близько 2 тижнів. Побачити остаточний ефект можна буде через місяць. Саме стільки часу необхідно для усунення набряклості.

Фото Отопластика3

Переваги виконання отопластики в медичному центрі "Матерна"

Лікарі медичного центру "Матерна" мають великий досвід в проведенні подібних операцій. Вони постійно отримують знання про сучасні технології в області естетичної хірургії не тільки в теорії, але і відточують їх на практиці. Крім цього ми пропонуємо:

 • проведення маніпуляції амбулаторно;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • високий рівень професійної підготовки медичного персоналу;
 • сучасне обладнання для проведення операцій та обстежень;
 • високу точність виконання отопластики і отримання позитивного результату;
 • мінімальну травматизацію тканин;
 • доступну ціну на пропоновані послуги.

Отопластика - єдина маніпуляція, що дозволяє усунути дефекти вушної раковини і досягти бажаного результату. Фахівці медичного центру "Матерна" допоможуть Вам отримати бажану форму вух.