Кріоплацента - лікування і омолодження в Житомирі - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Кріоплацента - лікування і омолодження

Людство з давніх віків високо цінувало біологічну роль плаценти і навіть наділяла її певними міфічними властивостями. Так, тканину плаценти з давніх часів застосовували для лікування ран і опіків. Відомо, що плаценту використовував відомої лікар стародавності Авіценна і батько медицини Гіппократ (V ст. до н.е.).

Біохімічний склад і лікувальні властивості плаценти з наукової точки зору вперше описав відомий російський офтальмолог В.П. Філатов лише на початку минулого століття. Сучасний індійський вчений П.Д. Чакроборті (P.D.Chakraborty), який присвятив багато своїх досліджень плацентарних препаратів, висловився про плаценту так: «Плацента - це унікальна скарбниця, в якій містяться практично всі біологічно активні речовини, які синтезуються в організмі людини». Продовженням робіт академіка Філатова стало застосування кріоконсервованого матеріалу плацентарного походження в лікувальній практиці. У наш час світовим лідером в галузі кріобіології є Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України, в розвиток якого вагомий внесок вніс академік В.І.Грищенко.

Лікувальні властивості плаценти підтверджені багатьма сучасними дослідженнями. Так, встановлено, що плацента містить ряд важливих біологічно активних гормоноподібних речовин, які містяться лише в плаценті, оскільки синтезуються організмом тільки в період вагітності. Крім цього, вона містить стовбурові клітини, фактори росту, комплекс імуностимуляторів та імуномодуляторів, мікроелементи, вітаміни і багато інших активних речовини.

Завдяки вмісту зазначених речовин плацента має низку властивостей, які дозволяють з високою ефективністю застосовувати плацентарні препарати в лікувальній практиці різних напрямків медицини, антиейджингова терапії (профілактиці старіння) і косметології.

Препарати, отримані з плаценти, зберігаються в низькотемпературному режимі, що в подальшому визначає їх лікувальну ефективність і допомагає повністю або частково відновити втрачені функції і призупинити процес старіння тканин і клітин, тобто забезпечити високу якість життя людини.

В сучасної практичної діяльності застосовується препарат замороженої плаценти - "Кріоцелл-кріоплацента". Препарат стерильний і вільний від збудників інфекційних хвороб (сифілісу, ВІЛ-інфекції, гепатитів В і С, краснухи, герпесу 1 і 2 типів, цитомегаловірусної інфекції, токсоплазмозу, мікоплазмозу).

Завдяки збалансованому вмісту ряду гормоноподібних речовин використання екстракту плаценти є ефективним при порушеннях гормонального балансу у жінок і використовується для усунення небажаних проявів менопаузи і клімактеричного синдрому, при лікуванні виражених гормональних порушень у жінок репродуктивного віку, таких, як: синдром передчасного виснаження яєчників, синдром рефрактерних яєчників , інші розлади. Екстракт плаценти також може бути використаний в якості альтернативи замісної гормональної терапії (ЗГТ), особливо в тих випадках, коли ЗГТ з яких-небудь причин небажана або протипоказана.

Вміщені в препараті кріоплаценти гормонально активні речовини дозволяють використовувати його для поліпшення лібідо (статевого потягу) і потенції, корекції відхилень кількісних і якісних показників спермограми при чоловічому безплідді.

Біологічно активні речовини, які містяться в екстракті кріоплаценти, беруть участь в трансформації ендометрія, формуванні фетоплацентарної системи, процесах імунодепресії і адаптації організмів матері і плоду. Ці властивості кріоконсервованої плаценти успішно застосовують в лікуванні різних форм жіночого безпліддя (гормонального, запального, імунологічного походження), в програмах ЕКЗ, прегравідарної підготовки жінок з невиношуванням вагітності, викликаного антифосфолипидном синдромом.

Застосування тканини плаценти є ефективним при цукровому діабеті 1-го і 2-го типів і дозволяє досягти довгострокової компенсації рівня глікемії, нормалізації ліпідного обміну, а також знизити потребу в інсуліні і цукрознижувальних препаратах. Це сприяє стабілізації захворювання, дозволяє досягти довгострокової профілактики ускладнень цукрового діабету. Застосування екстракту плаценти на тлі основної терапії призводить до суттєвого підвищення якості життя.

Екстракт плаценти здатний надавати як імуностимулюючу, так і імунодепресивну дію, що якісно відрізняє його від більшості доступних на ринку імуностимуляторів. При наявності імунодефіциту застосування екстракту плаценти може підвищувати процеси імунного захисту, в той же час за умов надмірної активації імунної системи (при алергічних і аутоімунних захворюваннях), екстракт плаценти здатний знижувати надмірне антителообразование.

Регенеративні властивості обумовлені збалансованим вмістом великої кількості чинників зростання, в зв'язку з чим екстракт плаценти має виражені відновні властивості. Застосування екстракту плаценти сприяє якнайшвидшому загоєнню ран і виразок, стимулює відновлення клітин печінки і пошкоджених нервів. Крім того, екстракт плаценти має антибактеріальну дію, що робить його перспективним засобом для лікування як "чистих", так і "забруднених" ран.

Біологічно активні речовини, що містяться в плаценті, мають виражену нейропротекторну дію, тобто здатні відновлювати клітини нервової системи.

Кріоплацента сприяє омолодженню шкірних покривів. Речовини, які знаходяться в препараті, активують синтез колагену, сприяють оновленню епітеліальних клітин, покращують стан шкіри, підвищують її тургор і еластичність, забезпечують природний ліфтинг-ефект.

Таким чином, завдяки унікальному біохімічному складу і різноспрямованим дій на організм людини, на сьогоднішній день накопичено значний досвід застосування кріоекстракта плаценти в акушерсько-гінекологічній практиці, дерматології і косметології, діабетології, хірургії, неврології та інших напрямках, а також в програмах загального оздоровлення і омолодження організму, реабілітації після важких травм і хвороб.

У лікувальній практиці медичного центру "Матерна" ефективно застосовується препарат "Кріоцелл-кріоплацента"

Препарати кріоплаценти призначаються:

 • при синдромі "хронічної втоми";
 • для поліпшення "якості життя" (підвищення працездатності, поліпшення пам'яті, стабілізації настрою, сну, апетиту);
 • для уповільнення процесів старіння, загального "омолоджуючого" ефекту;
 • для поліпшення стану шкіри і волосся;
 • при проявах патологічного клімаксу - "припливах", підвищеної втоми, погіршення працездатності, неврологічних розладах, нестабільності артеріального тиску;
 • при гормональних порушеннях у жінок всіх вікових груп;
 • для підвищення сексуальної та репродуктивної функції у жінок і чоловіків;
 • при підготовці до вагітності у жінок зі звичним невиношуванням вагітності, в т.ч. з антифосфоліпідним синдромом;
 • для підвищення імунологічної захисту - при частих застудах, запальних захворюваннях, частому застосуванні антибіотиків;
 • для стимуляції регенеративних (відновлювальних) процесів.

Протипоказання:

 • індивідуальна непереносимість;
 • активна форма туберкульозу;
 • гострі запальні процеси;
 • гострі стадії аутоімунних захворювань;
 • наявність злоякісної пухлини, крім лікування наслідків хіміо- і променевої терапії.

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовують у вигляді ін'єкцій. Схема введення препарату кріоплаценти залежить від тяжкості захворювання і індивідуальних особливостей організму і визначається лікарем після необхідного обстеження.

Побічна дія: не відзначено