Статистика народжуваності за 2020 рік - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Статистика народжуваності за 2020 рік в медичному центрі "Матерна"

Статистика народжуваності за 2020 рік

Шановні клієнти!

Колектив медичного центру "Матерна" хотів би привітати всіх з новорічними святами і підвести підсумки минулого року. Він видався незвичним для кожного з нас. Та все ж ми не опускали руки і продовжували працювати для Вас, постійно вдосконалюючись та відточуючи свою професійну майстерність. Всі наші зусилля завжди направляються на те, щоб допомогти Вам досягти бажаного результату і стати щасливими.

Радісною новиною для нас стало те, що попри напруженість 2020 року ми допомогли з’явитися на світ 51 малюку. Серед них першість знову була за хлопчиками – 26, а дівчаток – 25. Бажаємо діткам міцного здоров’я, щасливої долі та вдачі на життєвому шляху. Кожний щасливий кінець нашої кропіткої роботи дає нам чітке розуміння, що ми рухаємося у вірному напрямку. Адже немає нічого кращого, ніж щасливі обличчя батьків, які так довго йшли до своє мети і ми допомогли їм в її досягненні.

Дякуємо Вам за вибір, довіру, щирі відгуки, високі оцінки та слова вдячності. Саме це спонукає наш колектив до підкорення нових висот та вирішення складних завдань. Сподіваємося, що в новорічну ніч Ви встигли загадати своє саме найпотаємніше бажання. Будуйте плани, прагніть нового та незвіданого, а про Ваше здоров’я потурбуються найкращі спеціалісти медичного центру "Матерна".

Завжди раді зустрічі з Вами!