Гістероскопія в Житомирі - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Що таке гістероскопія і для чого вона потрібна?

Суть методу гістероскопія і ситуації коли без неї не обійтися.

Сучасну гінекологію досить важко уявити без використання такого методу як гістероскопія. Він може мати як діагностичну, так і лікувальну мету. В його основі лежить високоінформативний малоінвазивний метод діагностики, за допомогою якого лікар може провести детальний огляд пацієнтки, а також швидко становити правильний діагноз. Гістероскопія виконується ендоскопічним приладом високої якості, який допоможе детально оглянути шийку матки, внутрішньоматковий простір, а також виконати певний перелік різноманітних лікарських маніпуляцій.

Завдяки такому методу лікарі можуть діагностувати патології, які розташовані в полості матки. Частіше всього її радять пройти тим жінкам, які планують поповнення. На відміну від звичайного вишкрібання стінок матки, цей метод не такий травматичний і може контролюватися даними, які отримуються з відеокамери.

В чому переваги медичного центру "Матерна"?

  • Наша клініка позиціонує себе як репродуктивний центр і все що ми робимо, спрямоване на досягнення Вами омріяної мети – стати батьками.
  • Наша теоретична база підкріплена багаторічною практикою у виконанні операцій такого плану.
  • Спеціалісти, які працюють у нас, мають високу кваліфікацію і є справжніми майстрами своєї справи. Але вони не зупиняються на досягнутому і постійно поглиблюють знання, черпаючи їх у найкращих.
  • Постановка правильного діагнозу і визначення ефективного лікування залежить від нашої тісної співпраці з патогістологами.
  • Ми пропонуємо максимальний спектр необхідних умов, включаючи: найновішу апаратуру, комфортні палати, а також висококваліфікованих спеціалістів.

Для того, щоб визначити, чи є у Вас внутрішньоматкова патологія, зверніться до нас і ми проведемо гістероскопію в Житомирі на найвищому рівні. Не потрібно гаяти час. Краще діагностувати проблему і вчасно почати її лікування.