Штучне запліднення в Житомирі - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Штучне запліднення в Житомирі

Штучне запліднення - термін, який застосовується в народі, для позначення процедури екстракорпорального запліднення, або еко (слово латинського походження, яке складається з двох частин: зовні - extra і тіло - corpus).

Штучне запліднення широко застосовується в усьому світі як спосіб вирішення проблем зачаття. Це дуже точна і відповідальна процедура, яка відбувається шляхом грамотного поєднання науки, техніки, фармакології, медичних знань і бажання допомогти парам втілити їхню мрію в реальність. Не дивно, що така робота високо оцінюється, і часто люди не звертаються за допомогою до лікарів лише через високу вартість.

На щастя, в Україні ціна штучного запліднення абсолютно доступна. Українські лікарі клініки "Матерна" показують високі досягнення в репродуктивній медицині, а ціна штучного запліднення - одна з найнижчих в Україні.

Яка ціна штучного запліднення?

В середньому вартість штучного запліднення в клініці "Матерна" становить половину вартості клінік міста Києва. Це вартість послуг медичного персоналу та технічного штучного зачаття. Лікування, гормональна терапія та інші процедури, пов'язані з еко, оплачуються додатково в залежності від різних факторів.

Що впливає на вартість штучного запліднення?

Кожна здорова маленька дівчинка після народження має певний запас жіночих клітин, здатних до репродуктивної функції. Їх кількість становить приблизно близько двох мільйонів одиниць. З віком кількість клітин зменшується, знижується і здатність самостійного зачаття. Особливо проблемним воно стає після 35 років. Чим старше жінка, тим складніше стає зачати дитину, а після року активних проб і негативних результатів можна говорити про безпліддя і необхідності штучного зачаття. Це одна з проблем, яка вирішується саме шляхом еко. Для того, щоб розв'язати цю проблему, жінка повинна проходити гормональну терапію для стимуляції вироблення гормонів. Це лікування може тривати по-різному в залежності від особливості здоров'я жінки, її віку та готовності до репродукції.

Ще одна категорія пацієнток - це жінки, які мають непрохідність труб або їх відсутність. Вони також потребують додаткового лікування, вартість якого визначається в індивідуальному випадку по-різному.

Третя категорія пар - це пари, у яких вагітність не настає через слабку репродуктивної функції чоловіка. Якщо у нього є хоч якийсь відсоток здорових сперматозоїдів, то доктора можуть допомогти їм зустрітися з яйцеклітиною, щоб забезпечити процес зачаття дитини.

Всі випадки мають свої особливості проходження штучного зачаття. У клініці "Матерна" фахівці працюють з кожною парою індивідуально, тому ми не можемо зробити шаблонну ціну за весь пакет послуг штучного запліднення. У кожній ситуації вона різна; але єдине, що ми можемо гарантувати, - це наше прагнення вирішити вашу проблему і забезпечити якісний медичний супровід на всіх етапах проведення екстракорпорального запліднення.

Гарантії штучного запліднення

В клініці "Матерна" доктора-репродуктологи показують високі результати по ефективному виконанню процедури ЕКЗ. Успішність перевіряється через 2 тижні після процедури шляхом здачі аналізу крові жінки на наявність гормонів, які з'являються під час вагітності. До 45% спроб зачаття проходять успішно, що є хорошим показником, який дає шанс парам, які втратили надію на появу дитини. Ми також практикуємо оплату в залежності від успішності результату і надання знижки на проведення повторних ЕКЗ.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете заповнити форму, задавши питання нашим лікарям і протягом 30 хвилин Ви отримаєте відповіді на ваші питання.