Зберігання кріоконсервованого матеріалу (сперми) в Житомирі - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Зберігання кріоконсервованого матеріалу (сперми)

Кріоконсервація статевих клітин - послуга допоміжних репродуктивних технологій щодо заморожування сперматозоїдів і яйцеклітин. Все більшої популярності набуває саме заморозка сперматозоїдів, тому як чоловіки усвідомлюють своє законне бажання мати біологічно рідних дітей і дбають про це.

Ось уже понад тридцять років допоміжні репродуктивні технології використовують кріоконсервацію як метод зберігання біологічного матеріалу. Застосування метода вітрифікації дозволяє не втрачати якість замороженого матеріалу і зберігати протягом тривалого терміну.

Хто може заморозити зразки сперми?

З огляду на те, що ця послуга, носить не тільки медичний, а в даному контексті просто страхувальний характер, показань для кріоконсервації сперми як таких не існує. Ця процедура не є примусовою або обов'язковою для чоловіків певного віку чи професії, хоча саме ці чинники часто підштовхують чоловіків до думок про кріоконсервації. Однак це завжди рішення, прийняте виключно добровільно.

Найчастіше за кріоконсервацією звертаються представники сильної статі, чиї умови життя або праці пов'язані з ризиком, які можуть привести до безпліддя або нести загрозу для життя.

До таких чоловіків відносяться:

  • Представники професій, які за умовами праці щодня стикаються з ризиком для життя або травмування: військові, пожежники, випробувачі, ліквідатори і т.д.
  • Особи, що працюють з іонізуючим випромінюванням.
  • Чоловіки, яким незабаром належить пройти медикаментозне або радіаційне лікування, а також безпосередньо онкохворі.
  • Партнери, які не можуть бути присутніми при реалізації програми ЕКЗ в призначений час.

Сперма, яка зберігається в рідкому азоті може зберігатися досить тривалий час - репродуктологи запевняють, що властивості еякуляту зберігаються при розмороженні навіть через тридцять - сорок років.

Договір про зберігання кріоконсервованої сперми

Причини, за якими чоловіки вдаються до кріоконсервації сперми, носять найрізноманітніший характер. Хтось хоче зберегти зразки свого генетичного матеріалу в зв'язку з шкідливими умовами праці, хтось хоче убезпечити себе від безпліддя при веденні специфічного способу життя, зокрема, при екстремальних видах хобі. Існують також послуги зберігання зразка генетичного матеріалу в разі наявності у чоловіка онкологічного захворювання.

Під час укладання договору з клінікою уточнюються всі юридичні аспекти умов зберігання і використання зразка. Наша клініка пропонує пакетну послугу зберігання кріоконсервованої сперми строком на рік, яку згодом можна буде продовжувати.