Естетична косметологія в Житомирі - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Естетична косметологія

Запис на прийом до лікаря

Мрія кожної жінки - завжди залишатися молодою. Але з часом можна помітити перші ознаки старіння, які чинять негативний вплив на стан шкірного покриву. Щоб допомогти хоч якось призупинити цей процес, представниці прекрасної статі вдаються до багатьох процедур. До них відносять використання лікарських і косметологічних препаратів, дотримання дієт, хірургічні операції. Співробітники медичного центру "Матерна" пропонують Вашій увазі перелік доступних і безпечних методів по догляду за тілом та обличчям. Завдяки сучасним технологіям естетична косметологія дає можливість продовжити молодість і красу на довгий час.

Переваги естетичної косметології

Сучасні технології дозволяють ефективно усунути перші прояви старіння без використання хірургічних процедур. Завдяки спеціальним "чудодійним коктейлям" можна розгладити зморшки і повернути пружність шкірі. Ефект можна помітити після першої ж процедури. Досягти високих результатів і вирішити різні проблеми можна за допомогою великої кількості ін'єкційних методик, які перебувають в арсеналі косметологів. Найбільш популярні підходи - мезотерапія і біоревіталізація.

До позитивного впливу "уколів краси" відносять:

 • високу результативність процедур;
 • гарантію безпеки;
 • можливість швидкого вирішення естетично проблем;
 • економія часу;
 • вплив безпосередньо на проблемні зони;
 • мінімальне травмування шкірного покриву завдяки використанню тонких голок для введення препаратів;
 • мінімум дискомфорту;
 • невелика кількість протипоказань;
 • доступна ціна.

Всі ці фактори відіграють вирішальну роль при виборі між ін'єкціями і хірургічному втручанні. В першу чергу наш персонал турбує Ваша безпека і комфорт, а також отримання бажаного результату.

Чим займається медичний центр "Матерна"?

Використання ін'єкційних методів направлено на безболісне лікування та усунення дерматологічних і естетичних проблем. Наша основна мета полягає не тільки в попередженні та уповільненні процесу старіння, а й у поліпшенні загального зовнішнього вигляду. Завдяки проведенню нескладних процедур можна повернути колишні контури особи, усунути в'ялість шкіри і висипання на ній, знизити ризик появи новоутворень.

Для того, щоб отримати бажаний результат, спочатку фахівцем буде проведено ретельний огляд, результатом якого стане підбір потрібного методу лікувального впливу і визначення стратегії впливу на шкірні покриви. Може виникнути потреба в отриманні консультації вузькопрофільного лікаря або проведенні додаткових аналізів. Всі отримані відомості будуть враховані для підбору найбільш ефективних методик і препаратів.

Переваги вибору медичного центру "Матерна"

Ми тривалий час займаємося пошуком найкращих рішень в області косметології. Професіонали нашої клініки дають можливість чоловікам і жінкам справлятися з проблемами дерматологічного і естетичного характеру. Співробітники - наша гордість, тому що вони ніколи не зупиняються на досягнутому, удосконалюючи свої навички і знання. Вони переймають досвід у провідних експертів цієї галузі.

Серед інших позитивних сторін звернення до нас можна виділити:

 • використання новітніх технологій і методик;
 • застосування обладнання від відомих виробників в усьому світі;
 • постійне навчання новинкам в галузі естетичної косметології;
 • проведення процедур з дотриманням міжнародних протоколів;
 • постійну підтримку клієнтів на різних етапах;
 • доступність цін;
 • високий рівень сервісу.

Всі хірурги, косметологи, дерматологи і естетист нашого центру мають великий досвід, що складається не тільки з теоретичних знань, а й неодноразово використаним в практиці. Кабінети медичного центру "Матерна" обладнані найсучаснішим обладнанням, що дозволяє виконувати широкий спектр маніпуляцій. Ви можете не сумніватися в якості маніпуляцій, так як ми дорожимо своєю репутацією і кожним клієнтом. При наявності проблем не варто засмучуватися і опускати руки. Прийдіть до нас, і ми разом знайдемо доступне, безпечне та ефективне рішення.