Діагностична гістероскопія в Житомирі - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Діагностична гістероскопія

Діагностична гістероскопія - візуальний огляд порожнини матки, що здійснюється за допомогою спеціалізованої оптичної системи (гистероскопа). У разі, якщо такий огляд виявляє усунення патології, лікарем призначається вже інший тип гистероскопии - операційний.

Навіщо проводиться діагностична гістероскопія при ЕКЗ?

Хоча список показань для гістероскопії дуже широкий, особливу роль даний метод грає в підготовці пацієнтки до екстракорпорального запліднення. Залежно від отриманих даних призначаються процедури підготовки ендометрія до ЕКО, береться його біопсія, або проводиться діагностичне вишкрібання. Також призначається гормональний курс або протизапальна терапія. Всі ці заходи здатні в значній мірі підвищити шанси на успіх кожної спроби ЕКЗ.

Наскільки небезпечна операція і як до неї слід готуватися?

Як і будь-яка медична операція, гістероскопія має фактори ризику, проте зустрічаються вони вкрай рідко і ще рідше несуть серйозну небезпеку для здоров'я. Перед діагностичної гистероскопией при ЕКО лікар направляє пацієнта на здачу цілого ряду необхідних аналізів. Крім них ніякої особливої ​​підготовки до процедури не потрібно. Її проводять в будь-який день циклу, крім критичних днів.