Акція до Міжнародного жіночого дня 8 березня - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Акція до Міжнародного жіночого дня 8 березня

Новина МЦ Матерна№9

Просту істину, яку давно вивела медицина, підтверджує і гінекологія: лікування захворювання набагато складніше і проблематичніше його попередження.

З погіршенням екології та зростанням числа повсякденних стресів, до яких додається ненормований графік роботи і відпочинку, шкідливі звички і малорухливий спосіб життя, - зберегти крихке жіноче здоров'я стає непростим завданням.

Тому досвідчений лікар гінеколог - один з найважливіших фахівців в житті сучасної жінки. Відвідувати його потрібно з моменту досягнення репродуктивного віку, до того ж робити це треба 1-2 рази на рік навіть при відсутності проблем.

Один з цих візитів можна зробити в холодну пору року, коли настає сезон простудних захворювань і зниженого імунітету, а наш організм стає особливо уразливий перед агресією зовнішнього середовища.

Пам'ятайте, що навіть незначні гінекологічні проблеми здатні заподіяти помітний дискомфорт, а більш серйозні стадії хвороби можуть викликати суттєвий негативний вплив на організм жінки.

Наші досвідчені лікарі будуть раді захистити вас від цих проблем. Ви можете бути впевнені, що в клініці "МАТЕРНА" ваше жіноче здоров'я знаходиться в надійних руках професіоналів своєї справи.

Медичний центр "МАТЕРНА" в період з 1 по 31 березня проводить акцію, приурочену до Міжнародного жіночого дня, - пакет послуг "ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я" зі знижкою 35%.