Адміністратор медичного закладу - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Адміністратор медичного закладу

Новина МЦ Матерна№40 Новина МЦ Матерна№40-1

"Вчіться так, немов ви постійно відчуваєте брак своїх знань,
і так, немов ви постійно боїтеся розгубити свої знання."
Конфуцій (Кун-цзи)

Складно не погодитися зі словами великого філософа. Саме такий принцип діє серед фахівців нашої дружної команди. Ми постійно намагаємося осягати нові вершини, удосконалювати свої навички і опановувати новою технікою і методами, які дозволять майстерно виконувати свою роботу. Тому наші співробітники часто беруть участь в різних семінарах, майстер-класах, тренінгах та інших заходах, які допоможуть підвищити якість послуг, що надаються.

Хочемо поділитися з Вами радісною новиною про те, що наша співробітниця Вітюк Марина, успішно пройшла тренінг "Адміністратор медичного закладу". Проведенням і організацією даного заходу займалася відома компанія Professional Training, яка має великий досвід у підготовці та супроводі фахівців різних галузей. Знання, які вони надають, високо цінуються фахівцями, так як поєднують в собі не тільки теоретичну базу, а й практичну.

Автором і тренером курсу виступила Олена Гударенко, сертифікований бізнес-тренер, практикуючий HR-консультант і експерт в області оцінки, навчання та управління персоналом в медичних установах і салонах краси. Її вважають найкращим фахівцем у своїй галузі. Погодьтеся, черпати знання краще у справжніх гуру своєї справи.

Питання, які порушувалися під час процесу навчання, були спрямовані на те, щоб:

  • підвищити якість сервісу, що надається;
  • запобігати ймовірність виникнення конфліктних ситуацій з пацієнтами;
  • знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • надавати всю необхідну інформацію в максимально-доступній формі;
  • чітко визначати потреби клієнта і надавати оптимальні варіанти їх вирішення;
  • сприяти формуванню атмосфери довіри між пацієнтами та медичним персоналом.

Це не повний перелік того, що засвоїла наша співробітниця. Розширення її здібностей і знань дозволить значно підвищити якість наданих нами послуг. Ми завжди намагаємося зробити наш сервіс більш зразковим, і у Вас буде можливість переконатися в цьому.