Лікарі МЦ Матерна взяли участь у конференції здоров’я жінки у 21 столітті
Запис на прийом до лікаря

Науково-практична конференція "Здоров’я жінки у 21 столітті"

Новина МЦ Матерна№37 Новина МЦ Матерна№37-1

8 жовтня лікарі медичного центру Матерна взяли участь у роботі науково-практичної конференції "Здоров’я жінки у 21 столітті". На якій були висвітлені такі теми як: "СПКЯ та порушення репродуктивного здоров’я. Звичне невиношування. Етичний кодекс застосування гестагенів. Лікування та профілактика загроз ранніх термінів крізь призму доказової медицини. Сучасний погляд на ведення пацієнток з метаболічним та стресіндукованими порушеннями. Профілактика ранніх втрат у плода."

Свої доповіді підготували і представили: доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України завідувач кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО ім.П.Л.Шупика Жук Світлана Іванівна. Доктор медичних наук завідуюча кафедрою акушерства - гінекології №2 ВНМУ ім.М.І.Пирогова професор Булавенко Ольга Василівна. Доктор медичних наук ХМАПО Струк Т.А. Професор Потапов В.А.

Відвідування таких конференцій дають можливість розширити свій багаж знань та вдосконалювати свій практичний досвід, дізнаватися про найновіші досягнення від провідних спеціалістів, та впроваджувати їх в подальшому в своїй практичній діяльності.

Лікарі медичного центру Матерна з особливим задоволенням освоюють новий досвід для досягнення найкращих результатів лікування своїх пацієнтів!

Медичний центр Матерна - з любов’ю до кожного.