Пластичні операції - Розвіюємо страхи - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Пластичні операції. Розвіюємо страхи.

Новина МЦ Матерна№34

У сучасному світі естетична хірургія - це цілком звичайні послуги для тих, хто хоче вдосконалити свій зовнішній вигляд. Ціна пластичної хірургії стає все більш доступною, а це означає, що зробити операцію по корекції зовнішності може будь-хто.

Шлях до нового образу лежить, як правило, через страхи і сумніви, а нереалізована мрія все частіше нагадує про себе дискомфортом і невдоволенням своїм зовнішнім виглядом. Але страхи, найчастіше, перебільшені, і багато пацієнтів вже при першому відвідуванні пластичного хірурга розуміють, що майбутні зміни зовнішності будуть навіть більш простими і безболісними, ніж вони очікували.

На першій консультації в медичному центрі «Матерна» ви познайомитеся зі своїм пластичним хірургом, розповісте про проблему, яка Вас хвилює, обговорите, що хотіли б змінити. Обсудите з лікарем підготовку до операції, всі нюанси і особливості післяопераційного періоду. Для пацієнта доктор виступає як в ролі художника, який буде творити його новий образ, так і в безпосередній ролі лікаря, який знає всі технічні сторони майбутніх змін.

Наш медичний центр має в своєму розпорядженні нову операційну для проведення такого роду операцій, новітнє обладнання, сучасні затишні палати.

Операція в нашій клініці і перебування у нас в післяопераційний період будуть для вас комфортними і безпечними.