Акція - Літні знижки 2019 - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Комплексні пакети послуг - ефективне, зручне і вигідне рішення для турботи про Ваше здоров'я

Новина МЦ Матерна№32

Кожна людина знає, що регулярне обстеження організму допомагає попередити хворобу і почати її лікування на ранніх стадіях розвитку. Всесвітня організація охорони здоров'я радить робити профілактичну діагностику хоча б один раз на рік. Найефективніша діагностика - це коли організм обстежується комплесно.

Тому медичний центр «МАТЕРНА» пропонує своїм пацієнтам комплексні пакети медичного обслуговування, що включають в себе набір медичних послуг для повного обстеження пацієнтів, а також лікування ряду захворювань та їх профілактики.

Піклуючись про збереження здоров'я наших пацієнтів, ми створюємо всі умови для того, щоб кожна людина мала можливість у зручний для неї час відвідати клініку, отримати необхідну медичну допомогу, консультацію фахівця, пройти комплексне обстеження організму, здати аналізи. Підсумком комплексного обстеження є докладний письмовий медичний висновок. У цьому документі буде зазначено, які вам дано рекомендації, щоб зберегти здоров'я і які додаткові обстеження вам потрібно пройти.

Обстежтеся і будьте здорові!