Донор яйцеклітин - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Медичний центр "Матерна" пропонує стати донором яйцеклітин

Новина МЦ Матерна№26

За даними статистики майже кожна п'ята сімейна пара в Україні є безплідною. Чи варто згадувати, що для кожної жінки найбільшим щастям в житті є можливість мати дитину. Однак, в деяких випадках, зачати за допомогою власних яйцеклітин вона не може. У зв'язку з чим майбутні батьки змушені звертатися за спеціалізованою допомогою до лікарів-репродуктологів.

Однією з лікувальних програм безпліддя є програма донорства ооцитів - це передача яйцеклітин здорової жінки сімейним парам, які не можуть мати дітей через низьку якість яйцеклітин, або через їх відсутність. Саме тому застосування донорських яйцеклітин є єдиною можливістю для сімейної пари завагітніти і народити довгоочікуваного малюка.

При народженні у кожної здорової дівчинки в яєчниках міститься близько 400000 ооцитів. При цьому протягом усього дітородного періоду "використовується" близько 400 яйцеклітин, які можуть дати вагітність. Отже, ті кілька десятків яйцеклітин, які донор віддасть нужденним жінкам, жодним чином не зменшить її можливості в подальшому мати дітей.

Хто може стати донором яйцеклітин?

Будь-яка здорова жінка у віці від 18 до 36 років, що народила одного або декількох здорових дітей, у якій:

  • задовільний стан загального (соматичного), гінекологічного та психічного здоров'я;
  • відсутні вроджені або генетичні захворювання, шкідливі звички;
  • нормальні фенотипічні ознаки (зовнішні особливості);
  • відсутні протипоказаня для участі в програмі донорства ооцитів.

Переваги донорства яйцеклітин

Повне безкоштовне комплексне обстеження стану здоров'я перед вступом в програму.

Гідна грошова винагорода.

Зручність. Процедуру донорства жінка може поєднувати зі своєю повсякденною діяльністю. Її близькі не відчують нестачу уваги. Перебувати в стаціонарі не потрібно. Стимуляція триває приблизно 10-12 днів (це 5-6 відвідувань клініки тривалістю 20-30 хвилин). Пункція яєчників (витяг яйцеклітин) проходить під загальним наркозом. У цей день пацієнтка перебуває в клініці всього лише кілька годин.

Безпека. При правильному виконанні всіх розпоряджень і рекомендацій лікаря ймовірність виникнення ускладнень мінімальна - не більше 0,1%. Крім того, дія гормональних препаратів, якими проводять стимуляцію зростання фолікулів, припиняється після закінчення їх введення.

Анонімність і конфіденційність інформації про донора клініка забезпечує згідно чинного законодавства.

З чого почати?

1. Записатися на прийом лікаря-репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті

2. Під час першого візиту лікар проведе первинне обстеження і складе план подальшого обстеження, пояснить суть процедури, видасть направлення на аналізи.

Чекаємо Вас в медичному центрі "Матерна" для подальшої співпраці.