Акція - консультація репродуктолога безкоштовна - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Акція - консультація репродуктолога безкоштовна

Новина МЦ Матерна№17

Часи і цінності змінюються. Незмінним залишається лише щастя вперше побачити найкраще творіння на Землі - вашу дитину, найщирішу посмішку - посмішку вашого малюка, почути найпотрібніші слова - мама і тато. Діти - це цінність, не підвладна жодним змінам. Це знають наші фахівці - репродуктологи, які горді нашими досягненнями - дітками, народженими за допомогою допоміжних репродуктивних технологій. Медичний центр "МАТЕРНА" існує для того, щоб ви знайшли радість батьківства.

У вересні "МАТЕРНА" відзначила 2 роки, і на честь цього ми оголошуємо про початок АКЦІЇ - безкоштовна консультація репродуктолога в кращій і єдиній клініці Житомирської області з повним циклом ЕКЗ.

Умови акції:

  • 1. Акція триватиме 1 місяць - з 2 по 31 жовтня. Прийом ведеться з понеділка по п'ятницю з 13.00 до 17.00, в суботу з 9.00 до 13.00.
  • 2. Первинний безкоштовний прийом здійснюється досвідченим фахівцем в області репродукції і лікування безпліддя Циганюк О.П. Такий прийом включає в себе складання історії хвороби, розгорнуту консультацію.
  • 3. Акція діє для пацієнтів, які звертаються в нашу клініку в перший раз.
  • 4. Необхідно попередньо записатися за телефонами: (068) 860-99-64,(093) 778-47-47,(0412) 44-65-90.
  • 5. Кількість прийомів фахівця обмежена. Тому для Вашого комфорту Вам можуть запропонувати запис на інший день.
  • 6. Поза акції вартість прийому лікаря репродуктолога становить від 280 до 400 грн.

В медичному центрі "МАТЕРНА" працюють висококваліфіковані гінекологи, уролог-андролог, лікар ультразвукової діагностики, генетик, дерматовенеролог, ембріологи. У нас Ви можете здати всі аналізи, необхідні для уточнення діагнозу. Клініка оснащена сучасним діагностичним обладнанням. Прийом ведеться в найдоброзичливішій і комфортній обстановці за адресою м. Житомир, провулок Меблевий 3-А.

Наша співпраця буде плідною!