Пакетна програма Ваше здоров'я - Медичний Центр "Матерна"
Запис на прийом до лікаря

Пакетна програма Ваше здоров'я

Новина МЦ Матерна№11

Медичний центр "МАТЕРНА" постійно росте і розвивається разом з нашими клієнтами, регулярно покращуючи свою роботу так, щоб з кожним днем пропонувати вам послуги все більш високої якості за адекватну вартість. Наша новинка - пакетна програма ультразвукового дослідження.

Пакетна програма ультразвукового дослідження "Ваше здоров'я" (УЗД органів черевної порожнини, УЗД щитовидної залози, УЗД органів сечовидільної системи (нирки і сечовий міхур) дозволяє оцінити печінку, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункову залозу, селезінку, заочеревинний простір, стан нирок, сечового міхура, щитовидної залози. Визначаються положення і розміри органів, їх внутрішня структура, наявність додаткових утворень, аномалій розвитку, запальні зміни, типові для хронічних і гострих захворювань.

Дослідження органів черевної порожнини проводиться натощак (попередній прийом їжі не менше ніж за 6-8 годин до дослідження), вранці. З раціону на 1-2 дня виключаються продукти, які сприяють здуття кишечника. Підготовка до дослідження сечового міхура полягає в його наповненні. Пацієнт може за 2 години до процедури випити рідину в кількості 1 л. або за 4 години до процедури утриматися від мочеіспусканія. УЗД щитовидної залози не вимагає попередньої підготовки.