Вопрос-ответ - Медицинский Центр "Матерна"
Запись на прием к врачу

Вопрос-ответ

Вікторія
Мені 28, я дізнались що вагітна але в мене ревматоїдний артрит вже 6 років... Чи не повпливає хвороба на вагітність?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Вікторія. Якщо брати загалом, то досить нерідко аутоімунні захворювання, до яких відноситься і РА, не впливають якимсь чином на перебіг вагітності та розвиток плода. Навпаки, подекуди активність аутоімунного процесу під час вагітності суттєво знижується, деколи навіть до повного зникнення симптомів.
Важливе значення у Вашому випадку має те, чи приймаєте Ви на даний час якісь препарати для лікування РА – сульфасалазин, препарати глюкокортикоїдів тощо. З цього приводу я наполегливо раджу максимально швидко звернутись спочатку до ревматолога, який Вас лікує, а потім до гінеколога, щоб визначитись із можливістю прийому призначених ліків з точки зору їх впливу на плід.
І ще декілька слів щодо ускладнень під час вагітності, ризик яких дещо підвищений через наявність РА: прееклампсія – проблеми з артеріальним тиском – найчастіше ускладнення. Разом з тим, воно абсолютно необов’язкове.
Підсумовуючи свою коротку відповідь пропоную звернутись до ревматолога і отримати консультацію і рекомендації. Потім пишіть на наш сайт або дзвоніть за телефоном 0963253262 (Бенедичук Юрій Володимирович), я надам повноцінну інформацію та рекомендації в межах своєї компетенції. Будьте здорові.
Олена
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо при обстеженні ембріона обнаружили 17 хромосому, чи можна підсаджувати? І чи критично так все? Дякую.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Олено. Дати відповідь на Ваше запитання неможливо через те, що незрозуміло, що саме не так з 17 парою хромосом. Пропоную або скинути фото результата (PGDабо NGS), яке проводилось Вашим ембріонам, або звернутись до генетика в клініці, де Вам проводили обстеження, для отримання консультації щодо прогнозу здоров’я майбутньої дитини.
Володимир
Порвал уздечку крови куча было. Не обращался никуда на данный момент спустя две недели при откате верхней плоти ощущение сильного дискомфорта (не говоря о сексе). Нужно ли бить тревогу? Или ещё заживает? Ато уже тревожно...
adminБенедичук Юрий Владимирович
Владимир, обязательно обратитесь к урологу для осмотра, чтобы исключить наличие серьезной проблемы. Вы можете записаться на прием по любому из телефонов, указанных на сайте.
Ангеліна
Можно ли определить пол ребёнка на 14 неделе беременности?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Ангеліно. Під час проведення УЗД в 14 тижнів визначення статі плода в принципі можливе. Але чітка візуалізація ділянки статевих органів може бути затруднена в силу різних обставин – положення плода, його рухова активність, інше. Тому є сенс дочекатись до планового огляду, який проводиться всім вагітним в терміні 20-21 тиждень, коли визначення статі плода можливе в більшості випадків. Якщо ж це питання для Вас настільки принципове саме зараз, то звичайно можна провести УЗД і спробувати визначити стать Вашої дитини.
Кались Інна
Доброго вечора, хотіла запитати, чи можна відновити функцію маткових труб після їх розсічення, під час кесарського розтину?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Інно. Якщо мова йдеться про пересічення маткових труб, то відновити їхню прохідність в майбутньому неможливо, навіть у разі проведення пластичної операції, результативність якої катастрофічно мізерна. У разі планування наступної вагітності єдиним шляхом її отримання може бути процедура ЕКЗ (штучного запліднення).
Якщо у Вас залишились запитання або у Ваших планах є отримання вагітності, запишіться на консультацію до лікаря репродуктолога нашого центру, який надасть Вам вичерпну інформацію щодо порядку дій.
Галина
В мене таке запитання. Після консервативної лапаратомічної міектомії, на 10 день з'явилася температура. Припускаю, що трохи перемерзла. Чи потрібно пропити курс антибіотиків, з чим ще це може бути пов'язане?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Галино. Причин підвищення температури може бути декілька: від початку банальної ГРВІ до появи післяопераційних ускладнень. Заради справедливості зауважу, що післяопераційні ускладнення рідко виникають через 10 днів після операції. Однак Я би радив Вам звернутись до лікаря, який проводив операцію, щоб виключити ймовірність післяопераційних ускладнень. Якщо це не підтвердиться, зверніться до сімейного лікаря.
Татьяна
Добрый день. Планирую сделать ЭКО. Мне 44 года. Я уже готовилась на Эко 2 года назад. В последний момент отказался муж. У меня нет каких-либо гинекологических заболеваний, последний осмотр гинеколога сентябрь 2021.
Меня интересуют следующие вопросы:
1. сколько стоит ЭКО?
2. какие анализы нужно сдать?
3. можно ли приехать к Вам с уже готовыми анализами?
4. нужно ли приезжать на предварительную консультацию?
5. сколько по времени нужно быть в клинике? ( мне потребуется взять отпуск на работе)
6. сколько стоят у Вас анализы?
7. предоставляете ли Ваша клиника донора? сколько это стоит?
8.нужна ли прививка?
Буду очень благодарна за ответ.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день. Коротко ответы на Ваши вопросы:
1. Стоимость процедуры ЭКО 30 тыс. грн. без стоимости медикаментов. Сумма трат на медикаменты прямо зависит от возраста женщины и количества фолликулов в яичниках: чем больше возраст и чем меньше фолликулов, тем больше медикаментов понадобится. Я бы рассчитывал суммарную стоимость процедуры с медикаментами не меньше, чем на 65-70 тыс. Плюс обязательны дополнительные траты: процедура ICSI (в Вашем случае обязательна). Возможно, процедура PGD (предимплантационная генетическая диагностика эмбрионов). Все цены Вы можете увидеть на нашем сайте.
2. Перечень анализов при необходимости вышлем, их Вы можете большей частью сдать по месту проживания. Порядок их прохождения обязательно расскажем.
3. Можно.
4. Обязательно. Хотя бы для того, чтобы оценить ситуацию и принять решение об оптимальном выборе действий в конкретно Вашем случае. При этом не лишними будут все те обследования, которые, возможно, уже сделаны раньше, - и Ваши, и мужа.
5. Для первичной консультации достаточно приехать на 1 день. Лучше всего 7-10 день цикла.
6. Стоимость анализов также можно узнать на сайте.
7. Мы можем заняться поиском донора, однако, как правило, это занимает некоторое время. Стоимость донорской программы также указана в прайсе.
8. Если имеется в виду прививка от ковида, то в любом случае Вам необходимо иметь какие-то документы при пересечении границы. Желательно, чтобы была.
Подведем итог: в обязательном порядке следует приехать на первичную консультацию, чтобы понимать, какая процедура в Вашем случае может быть наиболее оптимальной и эффективной. На первый визит можно взять результаты всех обследований, лечения, консультаций, которые относятся к проблеме. Давность не имеет значения. Лучше приехать с мужем, который должен будет сдать анализ спермы в тот же день.
Наташа
Виявили ендометріоз. Призначили пити левомін 30. Випила 1шу уп. Зробила перерву, почались критичні на 1ий день перерви. На 4ий день місячних вийшов великий згусток крові, за ним вийшли декілька маленьких. Це нормально?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Наталя. Подібне проходження менструації можливе на фоні прийому будь-яких контрацептивних препаратів, хоча й не абсолютно обов’язкове. Прослідкуйте, як пройде наступна менструація, і тоді приміть рішення, чи варто звернутись до лікаря з цього приводу.
Алла
Доброго дня скажіть будь ласка в мене одинадцять років назад перев’язали труби тепер я б хотіла розв’язати їх так як хочемо з чоловіком дитину це мій другий шлюб тому хочемо спільну дитину.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Алло. На жаль, перев’язка маткових труб майже в 100% є незворотною процедурою і відновити прохідність труб практично неможливо. Єдиним способом в такій ситуації може стати застосування процедури ЕКЗ (штучне запліднення), адже в інакший спосіб завагітніти, маючи перев’язані труби, неможливо.
Ольга
Здравствуйте. Мне 22 годы, не жила половой жизнью. Последняя менструация 31.05-5.06.21, после этого задержка. Не было стресса, перелета. Последняя менструация нормальная 6 дней, это для меня норм, так было всегда и длительность цикла 28 дней. Первая менструация в 11 лет, первое время стабилизировалась, но до этой задержки не было проблем. Гормоны все впорядке, тонкий эндометрии. Назначили мне Фемостон или Дюфастон. Как вы думаете что лучше?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Ольго. По-перше, у Вашому віці точно не йдеться мова про застосування Фемостону. По-друге, дуфастон можна використовувати для викликання менструації. Але для цього ендометрій мусить бути не менше 7-8 мм. Невідомо, яка величина ендометрію у Вас (пишете, що тонкий). Нібито нормальні показники гормонів. Але я би не став, не маючи більш повної інформації, призначати якесь лікування. Те, що слід “завести” менструацію, факт.
Ирина
Доброго дня. Чи займаєтесь ви лікуванням ендометріозу? Як ви відноситесь до участі клінічних випробовуваннях лікування ендометріозу на основі препарату мифепристон 5мг, на скільки(на вашу думку) це ризиковано? Дякую.
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Ірино. Так, ми проводимо лікування ендометріозу, якщо в цьому є потреба. Ми не приймаємо участі в клінічних випробуваннях.
Олена
25.10. проходила плановий огляд у гінеколога. При огляді був поставлений діагноз аденоміоз. Додатково було проведено УЗД органів малого тазу і в заключені написано об'ємної патології не виявлено, але лікар настояла на своєму діагноз і- аденоміоз, сказавши, що ширина матка збільшена - 48мм. Початок місячних був 18.10 і закінчився 22.10. проходили місячні безболісно, перед початком і після можуть бути виділення коричневого кольору. При статевому акті болі не відчуваю. На другий і третій день місячні приходять об'ємніше, можуть іти із згусточками.
УЗД дослідження: тіло матки візуалізується, відхилене вперед. Контури рівні, чіткі. Форма звичайна. Розміри: довжина 48мм, передньо - задній розмір 43 мм, ширина 47мм. Об'єм 46см3. Структура міометрію незмінна. Порожнина матки зімкнута. ЕНДОМЕТРІЙ: потовщений до 6мм. Шийка матки: візуалізується, подовжена до 32мм. В структурі поодинокі. Nabothimax d 4мм. Скажіть будь ласка чи правильно вона поставила діагноз і призначила лікування алвоген-дієногест з першого дня менструації по 1т. /3 міс. і індомірол 1к/2р.-3 міс.
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Олено. Щоб об’єктивно оцінити надану Вами інформацію, слід отримати більше даних про гінекологічний стан. Припускаю, що, можливо, ситуація не потребує лікування, а лише спостереження. Тому, якщо Вас цікавить думка іншого лікаря, запишіться на прийом, бажано на 10-12 день менструального циклу (рахувати від першого дня менструальних виділень). Обов’язково візьміть з собою результати попередніх аналізів, обстежень, тощо.
Людмила
Добрый вечер.
Скажите пожалуйста, как правильно мне поступить в моей ситуации. Так вот у меня двухсторонний гидросальпинкс, планирую ЭКО. Как правильно сделать. Перед операцией забор яйцеклеток, а после операция или наоборот сначала операция, а потом забор яйцеклеток?!
Спасибо за ответ заранее!!! А, да до операции или после операции какие анализы на гормоны надо cдать, или вообще мне подходит ЭКО?!
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Людмила. На Ваше запитання не можна відповісти однозначно, адже дійсно можливі два варіанти: спочатку операція, потім ЕКЗ, і – навпаки. Це буде залежати від декількох факторів, одним з яких є запас фолікулів в яєчниках, також Ваш вік, дещо інше. Для того, щоб поставити крапку в цьому питанні, запрошуємо Вас на консультацію до репродуктолога, після якої Вам стане зрозумілим алгоритм дій. Крім того, Ви отримаєте відповіді на будь-які інші запитання, які Вас цікавлять.
Леся
Чи можливо завагітніти в 50 років? При видаленій щитовидній залозі?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Леся. Завагітніти в 50-річному віці майже неможливо. Принаймні, якщо мати на увазі запліднення природним шляхом. Адже в цьому віці у переважної більшості жінок яєчники припиняють функціонувати: фолікули в яєчниках зникають, відповідно овуляція відбутись не може. Ну а стан після видалення щитовидної залози потребує довічної корекції гормонами (це – завдання ендокринолога) і на репродуктивну функцію не впливає, якщо завдяки гормонотерапії досягається стан еутиреозу.
Якщо у Вас залишились запитання, Ви можете записатись на консультацію до лікаря репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті, або записавшись безпосередньо через сайт.
Надія
Доброго дня. Був статевий акт захищений презервативом, після закінчення акту презерватив з всією спермою партнера залишився в мені і був пару хвилин, на той момент був день овуляції. Яка ймовірність завагітніти та коли можна почати робити тести, щоб знати результат?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Якщо сперма з презерватива не витекла, про що можна лише здогадуватися, то вірогідність настання вагітності наближається до нуля. Тим не менш Ви можете зробити тест і сечею на вагітність не раніше ніж через тиждень після овуляції. Більшість таких тестів можуть бути об’єктивними через вказаний час і вказати на наявність вагітності. Якщо тест виявиться негативним, переробіть його ще через 3-5 днів. Якщо він знову негативний або настала менструація, значить вагітності немає.
Надя
Здравствуйте, назначил гинеколог противозачаточные "Белара" пропила курс 21 день, после должны начаться месячные но их нет, что ето может значить.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрий день!
Ви повинні притримуватись схеми прийому протизаплідних препаратів, яку Вам надав лікар, незалежно від характеру менструальних виділень. Деколи менструація під час прийому контрацептивів змінюється по характеру, тривалості і може затриматись на декілька днів.
Ви можете звернутись на прийом до гінеколога для отримання більш детальної консультації та дообстеження за номерами, вказаними на сайті.
Катерина
Хотіла дізнатись. Секс був у минулий вівторок, затримка менструального цикла вже 4й день. Робила тест - не вагітна. Можливості відвідати лікаря, на жаль, немає, живемо у селі та і завдяки карантину попасти до лікарні не можу. Занадто рано робила тест? Що можете рекомендувати? Цикл в мене трохи не регулярний, місячні іноді йдуть не вчасно. Але така затримка лякає?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрий день Катерина.
Затримка менструацій на 4 дні, особливо при нерегулярному менструальному циклі і відсутності скарг, не є показником для хвилювань.
За допомогою тестів вагітність можна виявити на 8-9 день після зачаття. Тому спробуйте повторити тест через 2-3 дні, після нічного сну.
Більш вірним аналізом для ранньої діагностики вагітності - показник крові на загальний ХГЛ (гормон який виробляється клітинами плідного яйця).
При затримці менструацій більше 10 днів, якщо тест покаже негативний результат, рекомендовано ультразвукове обстеження органів малого тазу і консультація гінеколога для більш розширеної діагностики причин порушень менструального циклу.
Оксана
Доброго дня, 10 місяців тому я народила хлопчика, пологи були важкими 12 годин схваток, розриви, потім довго відходила, десь через 4 місяці повністю стало легше. Місячних ще немає. Останній місяць почали мучити болі внизу живота, пішла до місцевого гінеколога, вона нічого такого не побачила, хіба ерозія матки, що це може бути?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Оксано. Ерозія шийки матки практично ніколи не супроводжується больовим синдромом, особливо вираженим. Тому у Вашому випадку слід шукати іншу причину болів. Не виключено, що збираються прийти перші після пологів місячні. На консультацію до лікаря Ви можете записатись або написавши на сайт або подзвонивши за будь-яким телефоном, вказаним на сайті.
Кристина
Срок беременности 4нед.4дня (по узи 2нед.4дня). Дата последней менструации 13.10.20, было назначено лечение цистита с 3.11.20 такими препаратами: Метронидазол 5 дней, супракс 8 дней, серрата. По окончании лечения 10.11.20 тест показал беременность. Врач говорит, что нужно делать медикаментозное прерывание беременности, поскольку очень высокий риск аномалий у плода. Что делать? Беременность желанная.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Кристина. В Вашем случае я поддерживаю мнение врача относительно рекомендации о прерывании беременности, т.к. оба препарата, которые Вы принимали, могут оказывать эмбриотоксическое действие. В первую очередь, речь идет о метронидазоле, прием которого однозначно противопоказан в 1 триместре беременности. Кроме того, следует учесть, что прием препаратов происходил в первые дни после оплодотворения и имплантации, т.е. на первой неделе развития эмбриона - периоде, когда эмбрион наиболее уязвим от воздействия разных внешних факторов.
Никто не может оценить риск возникновения пороков развития плода совершенно объективно, но, к сожалению, в Вашем случае он достаточно высок.
В случае сохранения данной беременности Вам следует обратить особое внимание на раннюю диагностику проблем со стороны плода (УЗИ, биохимические маркеры хромосомной патологии). Возможно, придется прибегать к инвазивным методам пренатальной диагностики.
Поэтому решение за Вами. В плане будущего могу сказать одно: проблемы данной беременности не будут иметь последствий на протекание последующих.
Катерина
Чому тест на вагітність, показує позитивний, коли я не вагітна?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Катерино. Будь-які тести діагностики вагітності (з сечею або кров’ю) не можуть бути позитивними у разі відсутності вагітності. Існує лише одне вкрай рідкісне захворювання, при якому тест може бути позитивним. Щоб визначитись із Вашою проблемою пропоную прийти на консультацію до гінеколога, де можна буде вирішити Вашу проблему. На консультацію Ви можете записатись за телефонами, номери яких вказані на сайті. Будемо раді допомогти.
Анна
Доброго вечора, маю запитання. У мене виявили поліпендометрію, вирішила зробити операцію гістероскопію. Чи потрібна діагностична гістероскопія для того щоб видаляти? І що ще потрібно для цієї операції? Буду вдячна за відповідь.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Анна. У разі діагностики поліпу ендометрія він підлягає видаленню, т.я. самостійно подібний утвір зникнути не може. Гістероскопічна операція, за допомогою якої проводиться видалення має на меті дві позиції – власне діагностичну (виявити проблему і визначитись із об’ємом втручання) і лікувальну – видалення патологічних ділянок та утворень. Перед проведенням процедури слід отримати консультацію у гінеколога, який буде її проводити, і, в першу чергу, повторити УЗД, щоб запевнитись у наявності проблеми та уточнити інші важливі питання стосовно проведення процедури. Гінеколог проведе УЗД, надасть перелік обстежень, які необхідно пройти перед проведенням гістероскопії, та дасть відповіді на всі Ваші запитання. На консультацію бажано прийти в першій половині менструального циклу (8-12 дні), щоб всі підготовчі дії були виконані до менструації. Гістероскопія буде проведена між 6-9 днями наступного циклу. На консультацію Ви можете записатись за телефонами, номери яких вказані на сайті. Будемо раді допомогти.
Анастасия
Можно ли восстановить проходимость маточных труб, после того, как они были перевязаны 3 года назад?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Анастасия. Восстановление проходимости маточных труб после их пересечения или перевязки (лигирования) ни практически, ни теоретически невозможно. Поэтому, если вопрос состоит в том, каким образом можно забеременеть, то ответ однозначен - ЭКО (искусственное оплодотворение). Если Вас интересует более детальная информация, можете записаться на прием к репродуктологу по любому из телефонов, номера которых указаны на сайте, и получить ответы на все Ваши вопросы.
Віта
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, може таке бути, що у одного партнера виявлена chlamydia trachomatis, а в іншого під час здачі такого ж тесту у вас не виявлено? Таке може бути чи варто перескласти тест?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Віта. Ситуація, коли у одного партнерів є мікроб, а у іншого - ні, абсолютно можлива. Це стосується майже всіх інфекцій, які можуть передаватись статевим шляхом. Вірогідність зараження партнера буде залежати від різних факторів. Але мене цікавить, який метод був використаний для виявлення хламідії у вас обох - однаковий чи різні. Якщо Ви знаєте відповідь - відпишіть. Можливо я дам об'єктивне пояснення.
Алина
Здравствуйте! Планирую прийти на полное гинекологическое обследование. Сегодня первый день месячных. На какой день цикла будет лучше всего записаться на приём?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрий день, Аліна! На профілактичний огляд краще записатись в перший тиждень після закінчення менструації. Якщо Ви приймаєте оральні контрацептиви, тоді немає лімітованого часу для вибору дня на огляд і забір мазків. Записатись на прийом можна за одним з номерів вказаним на сайті, або безпосередньо через сайт (кнопка "записатись на прийом").
Ірина
Доброго дня. 14.04. був не захищений СА. З 28.04 по 02.05 були критичні дні. 17.05 зробила тест, спочатку не було результату ніякого, потім нечітка 1 полоска, коли я її тлркнула з'явилось нечітка 2 полоска. Чи може означати це вагітність?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Сумнівно, але рекомендую здати кров на ХГЛ. Цей аналіз може остаточно підтвердити або виключити наявність вагітності.
Елена
Добрый вечер. Скорее просьба, чем вопрос, мне 50, мужу, нашему сыну 12. очень хочется еще ребенка, сможете ли вы нам помочь?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Елена. Наступление беременности в таком возрасте крайне проблематично. По крайней мере, естественным путем. Тем не менее, для уточнения обстоятельств Вашей ситуации могу предложить консультацию, чтобы выяснить интересующие меня моменты и высказать мнение по поводу шансов и дальнейших действий. Записаться на прием можете через сайт или по любому из телефоном, номера которых указаны на сайте.
Олена
Скільки днів повинно пройти після запліднення, щоб можна було прийти на УЗД, підтвердити вагітність і перевірити чи без патологій?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Плановий скринінг 1 триместру на вроджену та хромосомну патологію проводиться в 11-13 тижнів вагітності (оптимально 12 тижнів) і включає в себе проведення ультразвукового обстеження (визначення ультразвукових маркерів) та біохімічного аналізу крові (біохімічні маркери)
Довести факт наявності вагітності можна за допомогою теста з сечею або аналізу крові на ХГЛ. Ці обстеження можна проводити при мінімальній затримці місячних – 1-3 дні. Ультразвукова діагностика можлива з 5-6 тижня. Достовірно (майже в 100 % випадків) наявність вагітності (плідне яйце в матці) можна провести в повних 6 тижнів. Підрахунок терміну вагітності проводиться від 1-го дня останньої менструації (за умови регулярних місячних).
Провести будь-які обстеження для діагностики вагітності та перевірити стан ембріону ВИ можете, записавшись за одним з номерів, вказаним на сайті, або безпосередньо через сайт (кнопка "записатись на прийом").
Ирина
Здравствуйте. У меня двое деток рожденных при кесаревом сечении. Мне 35 лет и после второго кесарева я перевязала трубы. Могу ли я быть донором яйцеклетки?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня. Ні. Згідно законодавства донором яйцеклітин може бути жінка не старше 35 років.
Ірина
Чи робите ви переривання вагітності?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Ні, не робимо. Зверніться в жіночу консультацію або гінекологічне відділення будь-якої з лікарень.
Людмила
Здравствуйте. У меня есть проблема с высыпаниями на лице, так же с повышенным ростом волос (на лице). Косметологи, дерматологи, лазер, профессиональные косметика, здоровый образ жизни и правильное питание не решают моей проблемы. Возможно дело в гормонах??? С циклом все нормально, сбоев нет и никогда не было.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Людмила. Вполне возможно, что на самом деле есть какое-то гормональное нарушение, которое, с одной стороны, ухудшает качество кожи, с другой стороны, не влияет, по крайней мере, на работу яичников. Но кроме собственно нарушения продукции некоторых гормонов, которые могут ухудшать качество кожи (андрогены), следует также проверить функцию щитовидной железы и печени.
Для того, чтобы определиться с перечнем обследований, предлагаю прийти на прием к эндокринологу, который после опроса и осмотра определит тактику действий. На прием Вы можете записаться по любому из телефонов, указанных на сайте клиники.
Ирина
Консультируюсь у Циганюк Ольги Петровны. Она приписала мне пить лайфемин. Он перестал на меня действовать. Хочу чтобы посоветовали что-то другое на замену. Замучили приливы. Заранее спасибо
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Ирина. Вы принимали комплексный фитопрепарат. Учитывая отсутствие эффекта, следует пересмотреть тактику лечения. Хочу пригласить Вас на консультацию. Пожалуйста, согласуйте дату и время визита по любому из телефонов клиники. Хотя в данное время мы работаем в сокращенном режиме, постараемся организовать встречу с Вами на следующей неделе. До встречи.
Алёна
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи можна в вашій клініці стати донором яйцеклітини. Чи є вайбер для спілкування більш зручно?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Альона. Так, ми проводимо пошук потенційних донорів яйцеклітин. Ви повинні записатись на прийом до лікаря за будь-яким номером телефона нашої клініки. На прийомі лікар проведе огляд та консультацію, щоб запевнитись, що Ви можете стати донором, і ознайомить з умовами участі у програмі.
Микола
Циркумцизія - для виконання даного хірургічного втручання скільки потрібно до вас відвідувань робити?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Микола. До операції Ви повинні здійснити два відвідання: 1 – консультація уролога, який проведе консультацію і огляд, визначить, чи немає протипоказів до проведення операції та призначить перелік обстежень, необхідних для операції. Також в цей візит Ви разом з лікарем можете визначити попередню дату і час проведення операції. Обстеження Ви можете виконати у будь-якій лабораторії.
Вдруге Ви повинні прийти за декілька днів (зазвичай за 5-7днів) до клініки, щоб Вас оглянув анестезіолог, вивчив результати Ваших обстежень. Якщо і він не матиме ніяких підстав щодо відміни операції, тоді Ви остаточно узгоджуєте дату і час операції.
Будь-яку іншу інформацію, яка Вас цікавить, Ви можете отримати, зателефонувавши до реєстратури за одним з номерів телефонів, вказаних на сайті.
Игорь
У вас лазерная или радиоволновая циркумцизия проводится?
adminБенедичук Юрий Владимирович
В нашей клинике циркумцизия проводится классическим“острым” способом, который не требует дополнительного оборудования и абсолютно сопоставим с названными Вами методами как по эффективности, так и по минимизации травмирования тканей.
Тетяна
Є шанс завагітніти при низькому овулярному запасі?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Тетяно. Шанс завагітніти при низькому оваріальному резерві (в тому числі природним шляхом) є у кожної жінки, яка має фолікули в яєчниках. Але це залежить від ряду обставин: вік жінки, наявність, своєчасність чи відсутність овуляції, гінекологічна історія (операції, хвороби яєчників тощо), наявність загальних захворювань (щитовидна залоза, хвороби обміну речовин тощо).
Я би радив прийти на консультацію до лікаря-репродуктолога, щоб після отримання необхідної інформації від Вас можна було висловити більш об’єктивну і обгрунтовану думку щодо Вашої ситуації. На консультацію Ви можете записатись за телефонами 068-860-99-64 або 093-778-47-47.
Саша
В дитини червоніють щічки коли лягає спати, а коли встає все проходить. 2 рочки.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Саша. На жаль, в штаті клініки немає педіатра. Тому буде краще, якщо Ви звернетесь із своїм запитанням до дитячого лікаря.
Елена
Я лечила зубы у стоматолога не зная что беременна. Лечила и удаляла зубы с уколом. Также мне было назначено принимать Нимессил 2 пакетика 2 раза в день. Линкомицын 2 таблетки 3 раза в день. Курс 5 дней. Пропив курс, где-то через неделю я узнала что беременна. Могут ли навредить эти препараты ребенку? Или лучше прервать беременность?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Елена. Во время беременности следует очень осторожно обходиться с приемом любых препаратов. Те медикаменты, которые Вы принимали, скорее всего, нежелательны в любом периоде беременности, особенно это касается нимесила. Гипотетическое влияние на развитие эмбриона зависит также от срока беременности. Поэтому, если Вы заинтересованы в сохранении беременности, рекомендую получить консультацию врача генетика, к которому можете записаться в ближайшие дни.
Елена
Доброго вечора! Як відбувається забір яйцеклітини? Чи шкідливо це для здоров'я? Що потрібно мати і знати?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрий вечір, Олена!
Для проведення процедури ЕКЗ потрібно пройти ряд обстежень згідно наказу МОЗ України. Якась спеціальна підготовка зазвичай не потрібна, якщо за результатами обстежень не встановлено будь-яких відхилень.
Перший етап ЕКЗ полягає в проведенні стимуляції росту фолікулів з подальшою їх пункцією. Пункція фолікулів та аспірація фолікулярної рідини, що містить яйцеклітини, – це маніпуляція, яка виконується трансвагінально, через піхву, за допомогою спеціальної голки та під контролем ультразвукового дослідження. З метою знеболення застосовується такий вид анестезії, як медикаментозний сон. Процедура триває під наркозом від 5 до 30 хвилин, все це індивідуально.
Після проведення маніпуляції отримана фолікулярна рідина, в якій знаходяться яйцеклітини, відправляється до ембріолога.
Вплив на організм жінки в будь-якому випадку є, однак в переважній більшості випадків гормональна система жінки приходить в попередній стан якщо не в наступному, то через один повний цикл після пункції.
Загалом процедура ЕКЗ вдосконалюється з кожним роком і стає все більш безпечною і продуктивною.
Для отримання більш детальної інформації, рекомендую записатись на прийом за вказаними номерами на сайті, адже підхід до проведення процедури ЕКЗ є досить індивідуальним.
Катя
Здравствуйте. Я не помню чтобы вынимала тампон, да и никакой ниточки не обнаружила и поспешно вставила второй. И вот теперь меня тревожит вопрос, а правда ли там не было предыдущего тампона. Никакого дискомфорта я не чувствую, да и пальчиком аккуратно проверяла ничего не находила. Может ли быть такое что он все-таки остался там, просто я никак его не чувствую?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Катя, здравствуйте. На Ваш вопрос можно ответить только одним способом: провести гинекологический осмотр, т.к. на самом деле женщина может не ощущать наличие тампона. Не рекомендую отставлять решение этого вопроса надолго, т.к. длительное пребывание тампона во влагалище иногда приводит к неприятным последствиям. Вы можете записаться к любому врачу нашей клиники по телефонам, указанным на сайте. Надеюсь, что все обойдется только испугом.
Лилия
Добрый день, я недавно сделала узи и мне поставили вот такой диагноз: Хронічний правобічний гідросальпінкс, Дрібнокістозні зміни яйників. Злуки обохяйників, як ознака перенесеного двобічного оофориту. И у меня такой вопрос, От этого можно вылечиться и возможно ли забеременеть?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Лілія.
З приводу правобічного гідросальпінксу: бажано провести УЗД в динаміці, щоб запевнитись у наявності гідросальпінксу. Якщо він не зникне, то зазвичай його лікування полягає у видаленні труби, в якій накопичується рідина (лапароскопія). Консервативне лікування вкрай малоефективне.
З приводу злукового процесу: визначити, наскільки злуки впливають на ймовірність завагітніти можна, спробувавши завагітніти. Ще одним способом визначення прохідності труб є рентгенологічне їх дослідження (метросальпінгографія). Адже наявність злук може як суттєво впливати на розташування та прохідність труб, так і ні.
Якщо Ваше питання потребує більш детальної та об’єктивної відповіді, запрошуємо Вас на консультацію репродуктолога. Будемо раді Вам допомогти.
Эллада
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, модно сделать в первом триместре беременности, операцию по удалению кисты на почке. При том, что есть угроза выкидыша. Каков риск?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Эллада. Любая операция во время беременности несет за собой риск в плане негативного воздействия как на протекание беременности, так и на состояние плода. Но оценить этот риск в цифрах крайне сложно. Многое зависит от исходной проблемы, из-за которой женщине вынуждены делать операцию. Что касается Вашего случая, то, во-первых, данную операцию (если она настолько необходима) следовало провести еще до беременности. Но коль уж беременность уже наступила, то с необходимостью проведения оперативного лечения должны определиться вместе врачи гинеколог и уролог, т.к. нужно объективно оценить очень многое, чтобы принять оптимальное решение.
Ірина
У мене було дві вагітності але невдало – дві позаматкові, з однієї сторони мені залишили шматочок труби, а з іншої труба залишилась(прооперували посередині і зашили, я її перевіряла - прохідності не має).
Питання - для процедури ЕКЗ мені потрібно цей шматочок труби та іншу трубу повністю видалити чи можна залишати все як є? Дякую
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Ірино. На даний час позиція у репродуктологів така: незалежно від стану труб, видалення їх оперативним шляхом проводиться лише за наявності гідросальпінкса (рідина в трубі). Тому вважаю, що у Вашому випадку повторно заходити в живіт, щоб видалити фрагменти труб, не має ніякого сенсу. Процедуру ЕКЗ можна робити.
Надежда
Здравствуйте, у меня такой вопрос... Была задержка М 3 дня. Тест с 2 полосками. Одна светло красная. И сегодня начались месячные, обильные. Подскажите. Нужно ли обращаться к врачу и идти на УЗИ?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Надежда, здравствуйте. К врачу следует сходить обязательно: если менструальные выделения слишком обильные, посетите врача как можно скорее. Если менструация закончится как обычно, то в плановом режиме запишитесь на УЗИ на 10-12 день цикла, чтобы исключить любые проблемы, связанные с полостью матки. Ведь судя по результату теста, беременность у Вас все же наступила.
Елена
Какую информацию может узнать женщина о доноре спермы?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Олена. Інформація про донорів сперми є стандартною, і у вигляді анкети включає блок фенотипічних даних (ріст, вага, тип конституції тіла, колір очей, волосся, форму носа і т.п.) та іншу інформацію (кількість і стать дітей, освіта, хобі, рід занять і таке інше). До анкети прикладаються результати обстежень, які є обов’язковими для всіх чоловіків, які хочуть стати донорами сперми.
Ольга
Доброго дня. Мені 46 років. Хочу дитину. Чоловіка не маю. Розумію, що вже пізно, але... Скажіть, коли використовується донорська яйцеклітина, навантаження на організм жінки менший, ніж у випадку отримання своїх яйцеклітин? В мене ще нещодавно виявили фіброаденоматоз молочних залоз, це протипоказання? Дякую.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Ольга. При використанні донорських яйцеклітин жінка-реціпієнт (та, хто використовує донорські клітини) не отримує препаратів для стимуляції росту фолікулів. Тому, якщо говорити про якісь ризики для тих, хто використовуватиме донорські яйцеклітини, то це швидше ризики, пов’язані із виношуванням вагітності, які, зрозуміло, вищі у жінок старшого репродуктивного віку. Щодо мастопатії: її наявність не є протипоказом для вагітності.
Яна
Доброго вечора, чи можна переривати вагітність таблетками, якщо я приймаю Лтироксин?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Яна. Якщо мова йдеться про препарати Мефіпристону, то захворювання щитоподібної залози і прийом Л-тироксину не є протипоказом до застосування даного методу переривання вагітності.
Наталья
Доброго дня. Скажіть будь-ласка у мене 5 тиждень вагітності, здала аналіз на прогестерон показує 13.6. Скажіть це треба якось лікувати чи то норма?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Наталія!
Для того, щоб зрозуміти чи такий рівень прогестерону є ризиком для нормального перебігу вагітності, потрібно більше додаткової інформації, оскільки показники прогестерону в певній мірі відрізняються у різних жінок. Окрім того, встановлено, що нижчі за середньостатичні показники рівня прогестерону в різні терміни вагітності не можуть сприйматись, як обов’язкова причина самовільного переривання вагітності. Такі відхилення досить індивідуальні.
Якщо у Вас є хвилювання щодо подальшого перебігу вагітності, раджу записатись на прийом і дізнатися, як запобігти загрозі викидня в перші тижні вагітності, якщо вона таки наявна. Лікар розповість про профілактику і за необхідності призначить додаткове обстеження, які допоможуть вирішити ті чи інші проблеми.
Запис здійснюється за телефонами вказаними на сайті у розділі Контакти
Анастасия
Добрый день, я уже на гв 9 месяцев в прошлом месяце первый раз пошли месячные нормальные 4 дня всего, в этом месяце должны были быть но нету уже 8 день задержки, делала тест два раза показал что не беременная. А живот в эти дни болел как на месячные. Это нормально? У ребёнка зубы только начали прорезаться в этом месяце, может в этом причина.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрий день!
Після появи першої менструації при грудному вигодовуванні дитини ( незалежно від того, в який термін вони прийдуть) менструальний цикл може мати нерегулярний характер. Це - суто індивідуальний процес для кожної жінки, яка годує груддю.
Зазвичай цикл встановлюється протягом 2-3 місяців, і це пов’язано з гормональною перебудовою у жіночому організмі та характеру годування дитини груддю.
Тому декілька перших менструацій можуть наставати не настільки вчасно, як це було до вагітності.
Однак не варто залишати без уваги це явище, якщо у Вас наявний дискомфорт, адже причин, за якими можуть бути відсутні місячні, чимало. Вони можуть бути як фізіологічними, так і патологічними. Окрім того, слід пильнувати за використанням прийнятних для Вас способів контрацепції, адже наявність нерегулярних менструацій не є 100-відсотковою запорукою того, що Ви не можете завагітніти.
До речі, прорізання зубів у дитини не може бути причиною порушення менструального циклу.
Якщо Ви не проходили огляд у гінеколога після пологів або відмічаєте дискомфорт, рекомендую звернутись на консультацію до акушер-гінеколога.
Записатись на прийом у зручний для Вас час можете за телефонами: 068-860-99-64 або 093-778-47-47.
Крістіна
Здравствуйте. Можно ли лечить кандидоз вмести с приёмом противозачаточных. И можно ли во время лечения продолжать половую жизнь?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Кристина. Прием противозачаточных препаратов не оказывает существенного влияния на эффективность лечения, хотя есть сведения о том, что на фоне приема противозачаточных таблеток может немного снижаться защитная функция микрофлоры влагалища.Поэтому, возможно, на время лечения стоит отказаться от приема противозачаточных таблеток. Тем более, что половую жизнь на время лечения следует однозначно исключить, чтобы избежать повторного инфицирования.
Анастасия
Здравствуйте, я сделала тест и у меня одна полоска почти незаметная а вторая яркая это значит что беременна?? И у меня ещё эрозия после родов тест может показать из-за эрозии??
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Анастасия. Во-первых, эрозия шейки матки не имеет никакого отношения к наличию или отсутствию беременности и, соответственно, показателю теста. Во-вторых, рекомендую тест повторить через 4-5 дней. В Вашем случае, скорее всего есть небольшая задержка (а может даже еще и нету), а при небольшом сроке тест может быть слабо положительным. Если вторая полоска станет ярче, то Вас можно поздравить.
Виктория
Здравствуйте, подскажите пожалуйста как принимать таблетки регулон при грудном кормлении, если нет менструации, нужно ли делать перерыв после того как выпила 21 таблетку?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Вікторія. Прийом оральних контрацептивів протипоказаний при грудному вигодовуванні через те, що якась частка гормональних компонентів препарату може через грудне молоко потрапляти до дитини. Крім того, прийом препарату може зменшувати продукцію молока. Тому раджу не застосовувати цей метод або припинити, якщо вже почали приймати. Використайте якийсь інший спосіб контрацепції, як наприклад, презерватив. Якщо вказаний метод Вас не влаштовує, зверніться до лікаря, щоб отримати консультацію щодо вибору прийнятного для Вас і безпечного для дитини методу.
Надя
Проконсультуйте будь ласка. В мене виявили стафілокок епідерміс я вагітна на 3 місяці, дуже переживаю, щоб все було добре з дитиною
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Надія. На жаль, Ви не вказали, звідки у Вас висіяли стафілокок. Це може бути важливим. Також важливою може бути концентрація мікроба, встановлена під час обстеження. Разом з тим, епідермальний стафілокок є одним з найменш небезпечних серед представників цієї групи і, як правило, вкрай рідко стає причиною виникнення запальних захворювань. Крім того, інфікування плоду стафілококом через нормально функціонуючу плаценту вкрай маловірогідне.
Вважаю, що у Вашому випадку не слід переживати, хоча і слід дотримуватись певних правил. В першу чергу, гігієна: миття рук, фруктів та овочів, дотримання правил особистої інтимної гігієни. Також досить важливими є такі речі, як активний спосіб життя (наскільки Вам дозволяє стан перебігу вагітності), достатнє перебування на свіжому повітрі, раціональна вітамінізація організму. Тобто, загально прийняті способи зміцнення імунітету.
Хочу застерегти від досить популярного, але нічим не обгрунтованого застосування препаратів, підвищуючих або стимулюючих імунітет.
І безумовно, при появі будь-яких проявів захворювання зверніться до лікаря. У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутись за консультацією до наших лікарів.
Бажаємо спокійного перебігу вагітності.
Настя
Здравствуйте. Какой анализ вы посоветуете сдать, если есть творожистые выделения и кислые. Сдавала на молочницу и бакпосев в Инвитро, все в норме. Не знаю что делать.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Настя. У Вашому випадку раджу звернутись на консультацію до гінеколога, щоб провести огляд і, можливо, зробити інші дослідження на мікроби. Можливо, в іншій лабораторії. Для діагностики кандидозу (молочниці) достатньо здати звичайний мазок на мікрофлору. Деколи (при хронічній формі кандидозу) слід визначити чутливість до протигрибкових препаратів за допомогою бакпосіву.
Елена
Доброго дня, я вагітна , 11 й тиждень, маю залежність від судинно-звужуючих , але поступово зменшую дозу , велика загроза патології плода?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Олена. Для того, щоб зрозуміти ризик для плоду та нормального перебігу вагітності, слід знати, які препарати, як довго, в якій дозі, з якого приводу Ви приймаєте. Безумовно, ризик може бути присутнім. Бажано з Вашим питанням звернутись на консультацію до лікаря генетика. Записатись на прийом Ви можете за будь-яким з телефонів, вказаних на сайті.
Наталія
Скажіть, будь-ласка, чи можна зробити мамографію? Дякую
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Наталія. На жаль, мамографія в клініці не проводиться, лише ультразвукове дослідження молочних залоз. Для проведення мамографії Ви можете звернутись до обласного онкодиспансеру або медичного центру “Асклепій”, які обладнані сучасними цифровими мамографами.
Евгения
Здравствуйте! Был незащищенный анальный секс при котором партнер кончил в меня. Знаю, что вероятность забеременеть почти равна 0, но так же знаю о неких "но". Прошу подсказать стоит принять какие либо противозачаточные для перестраховки.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Евгения. Не переживайте: забеременеть ни при анальном, ни при оральном сексе, к счастью, невозможно... Без “неких но”...
Анжела
Доброго вечора, підкажіть будь-ласка, приблизну вартість ЕКЗ . І вартість консультації репрудоктолога. Буду вдячна за відповідь!
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Анжело. Приблизна вартість першої спроби ЕКЗ складає від 50 до 60 тисяч грн. (вартість послуг і медикаментів) і суттєво залежить від фолікулярного запасу жінки (від цього залежать витрати медикаментів). За необхідності застосування додаткових процедур ЕКЗ (ІКСІ, ПІКСІ, заморожування, тощо) вони оплачуються додатково. Вартість будь-яких процедур та консультацій Ви можете взнати на сайті клініки в розділі “Ціни”. Всі ціни є актуальними на поточний час. Для більш детального вивчення Вашої ситуації та визначення прогнозу запрошуємо на консультацію до репродуктолога. Записатись Ви можете за будь-яким телефоном, вказаним на сайті.
Дмитрий
Добрый день! Подскажите пожалуйста "примерную суммарную цену" процедуры ЭКО, первый раз. цена ваших услуг + примерная цена медикаментов.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Дмитрий. Стоимость всех услуг можно узнать на сайте клиники в разделе “Цены”. Стоимость 1-й попытки ЭКО составляет 27450грн. Цена медикаментов прямо зависит от возраста женщины и состояния яичников (количества фолликулов) и может колебаться от 18-20 до 30 тысяч грн. Если применяются дополнительные процедуры (ИКСИ/ПИКСИ, заморозка эмбрионов, хранение), то они оплачиваются дополнительно (цены также указаны на сайте). Более точный прогноз можно составить после детального изучения конкретной ситуации у пациентов. В любом случае следует рассчитывать на сумму, не меньшую 50-60 тыс.грн. (без учета дополнительных процедур, названных выше).
Катерина
Яка ціна еко?? Як можна узнати ціну на штучне запліднення?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Катерина. Вартість програми ЕКЗ складається з двох частин: оплата за медичні послуги та витрати на медикаменти, які використовуються для стимуляції. Перша спроба ЕКЗ коштує 27450 грн. Плюс медикаменти. Яка кількість медикаментів буде витрачена на стимуляцію, залежить від декількох факторів, найбільш вагомими з яких є вік жінки і кількість фолікулів в яєчниках на початок стимуляції. Тому другу частку витрат назвати точно неможливо. Тим не менш Ви повинні розраховувати на суму від 55 до 60 тисяч гривен. Такі процедури, як ІКСІ, заморожування оплачуються додатково. Ви можете звернутись на прийом до лікаря-репродуктолога, щоб обговорити всі питання, пов'язані із проведенням ЕКЗ.
Елена
Добрий вечір, у мене не прохідність обох труб, хочу зробити еко, на яку суму мені розраховувати?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Олена. Вартість програми ЕКЗ складається з двох частин: оплата за медичні послуги та витрати на медикаменти, які використовуються для стимуляції. Перша спроба ЕКЗ коштує 27450 грн. Плюс медикаменти. Яка кількість медикаментів буде витрачена на стимуляцію, залежить від декількох факторів, найбільш вагомими з яких є вік жінки і кількість фолікулів в яєчниках на початок стимуляції. Тому другу частку витрат назвати точно неможливо. Тим не менш Ви повинні розраховувати на суму від 55 до 60 тисяч гривен. Такі процедури, як ІКСІ, заморожування оплачуються додатково. Ви можете звернутись на прийом до лікаря-репродуктолога, щоб обговорити всі питання, пов'язані із проведенням ЕКЗ.
Наталія
Доброго вечора! Які методи та вартість лікування ерозії шийки матки в вашому закладі?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Оперативне лікування патології шийки матки здійснюється за допомогою РХТ (радіохвильової терапії). Вартість сеансу РХТ складає 880 гривень, у разі необхідності додаткового використання електрокоагуляції – 1200 грн.
Альона
Я хочу дізнатись чи я ще маю цноту, і якщо можна щоб отримати справку
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Альона. Лікарі акушери-гінекологи не мають законодавчих підстав встановлювати факт цноти і видавати про це довідку. З цим питанням Вам слід звернутись до судмедексперта.
Оля
Доброго дня!!! Скажіть будь ласка яка вся ціна эко, від початку до кінця?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Ольга. Вартість процедури ЕКЗ складається із двох частин: оплата за медичні послуги та вартість медикаментів, які використовуються для стимуляції овуляції. Окрім того, до цієї суми може приєднатись оплата за додаткові процедури, такі як запліднення за допомогою процедури ІКСІ або ПІКСІ, заморожування ембріонів. В середньому витрати за процедуру ЕКЗ (без урахування додаткових витрат) складають на даний час від 45 до 55 тисяч гривень. В певній мірі витрати на медикаменти залежать від таких чинників, як вік жінки, кількість фолікулів в яєчниках, вид протоколу стимуляції. Більш детально ознайомитись з цінами Ви можете на нашому сайті. Якщо у Вас залишаться запитання, Ви можете записатись на консультацію до лікаря репродуктолога, який надасть відповіді на всі запитання, які Вас цікавлять.
Милана
Здравствуйте, у меня такая проблема у меня во время секса идёт кровь. Партнёр один, до него у меня никого не было. Мне 15 лет. Смазку не использовали. Может из-за этого кровь была? Пожалуйста, помогите на приём не пойду потому, что только надо с мамой.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Милана. Без гинекологического осмотра на Ваш вопрос ответить очень сложно, так как причин появления крови может бать несколько. А без осмотра ни одну из них установить невозможно. В Житомире работает “Клініка, дружня до молоді”, куда можно обращаться не только без родителей, но и анонимно. Принимает гинеколог. Поэтому я рекомендую обратиться туда, чтобы решить свою проблему. Клиника функционирует на базе городской детской поликлинике по улице Святослава Рихтера (бывшая ул. Першого травня), телефон для справок 47-20-98. Не ждите, пока проблема затянется, обратитесь к врачу.
Наталія
Доброго дня. Ми з чоловіком намагаємося зачатии дитину близько двох років, але в нас нічого не виходить. Мені 23, я не в курсі з чого почати. Підскажіть до якого лікаря потрібно звернутись в першу чергу? Дякую.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Наталія. Якщо за умов ведення регулярного статевого життя без застосування будь—яких засобів контрацепції вагітність не настає протягом 1 року, слід звернутись до лікаря-репродуктолога. Зверну Вашу увагу на те, що в середньому жіночі і чоловічі проблеми можуть бути причинами непліддя приблизно 50 на 50. Тому на перший прийом бажано прийти разом з чоловіком. В ідеалі чоловік може напередодні здати сперму на аналіз, щоб на прийомі у лікаря мати про це інформацію. Отримати інформацію про правила і порядок здачі сперми для обстеження та записатись на прийом до лікаря-репродуктолога Ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Чекаємо на вас. Будемо раді допомогти.
Інна
Скільки буде коштувати видалення поліпів ендометрію?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Інна. На даний час оптимальним способом видалення поліпів є гістерорезектоскопія, яка має ряд переваг перед звичайним вишкрібанням стінок матки. Особливо для жінок, які ще не народжували або планують вагітніти в майбутньому. Поліпектомія в нашому центрі коштує 5500 грн. До вартості включено проведення процедури, внутрішньовенне знеболення, перебування в палаті після операції. Перед проведенням процедури слід відвідати лікаря, щоб провести УЗД органів малого тазу і визначитись з необхідністю проведення операції. Записатись на огляд до лікаря Ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Оптимальний час обстеження – 8-10 дні менструального циклу. По можливості візьміть із собою попередні обстеження та аналізи.
Карина
Доброе утро как можно записаться к хорошему врачу гинекологу?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Уважаемая, Карина. В нашем медицинском центре ведут прием квалифицированные врачи, которые компетентны в решении практически всех гинекологических проблем. Вы можете записаться на прием в удобное для Вас время по любому из телефонов, указанных на сайте, или при помощи функции “Запись на прием” (верхняя строчка главной страницы сайта).
Юлия и Виктор
Юрий Владимирович, доброй ночи! Мы бывшие клиенты, у мальчика( 5 лет) водянка яичка, можно ли у вас сделать УЗИ? Знаю, что не по теме, но мы вам доверяем.
adminБенедичук Юрий Владимирович
УЗИ органов мошонки можно сделать: врач уролог владеет данным обследованием. Однако, на мой взгляд, лучше обратиться в детскую поликлинику, так как наверняка оценка состояния при помощи УЗИ в разном возрасте имеет свои нюансы. Кроме того, сразу получите рекомендации, исходя из полученной информации.
Ірина
Доброго вечора. Лежу в стаціонарі. Точний діагноз ще не встановлено. Виявлено завмерлу маткову вагітність на 5-6 тижні. Під питанням ще позаматкова вагітність або ендометріальна кіста. Рівень хгч - 285. Дата останніх місячних 28.08.19.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Якщо термін затримки перевищує 3 тижні, а рівень ХГЛ низький (285 у Вашому випадку), то вагітність майже без сумніву не прогресує. У разі відсутності кров’янистих виділень слід ще раз провести УЗД з метою виключення позаматкової вагітності (яка може бути з високою вірогідністю діагностовано після 6-7 тижнів). За відсутності ознак позаматкової вагітності можна ставити питання про вишкрібання стінок матки (якщо відсутні ознаки переривання вагітності), адже таку (завмерлу) вагітність сенсу продовжувати немає.
Оля
Доброго дня!!! Скажіть будь ласка коли можна робити другу спробу Еко, перша спроба не вдала 21.10.19! яка повна ціна від початку до кінця?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Оля. Час проведення наступної спроби може коливатись від 1-2 до 3-4 циклів в залежності від різних обставин. Це можна визначити лише ознайомившись з Вашою історією (гінекологічний анамнез, протокол процедури тощо). Щодо вартості: вона складається з 2 частин. Перша – оплата за послуги. ЇЇ можете побачити на сайті. Окремо зазначу, що вартість Вашої наступної спроби буде оплачуватись як “повторна спроба”. Це буде трохи дешевше.
Другу частку оплати складають медикаменти для стимуляції. Скільки ліків буде витрачено, можна сказати, лише знаючи такі показники, як вік, кількість фолікулів, показники гормональної роботи яєчників, деякі інші. Та й то досить приблизно. Інші витрати, які можуть бути актуальними та не входять в оплату вартості процедури (ICSI/PICSI, заморозка, кількість кріотопів), також будуть визначатись за необхідністю, в залежності від Вашої ситуації. Загалом загальна вартість процедури може коливатись в середньому від 50 до 60 тисяч гривен +/- 5-10 тисяч.
Тому раджу звернутись на консультацію до лікаря-репродуктолога, який надасть відповіді на запитання, які Вас цікавлять.
Світлана
Доброго дня скажіть будь-ласка після конусної операції пройшло 3тижні і так сталося що в мене був вагінальний секс, я знаю що треба чекати місяць, але що тепер робити дуже боюся щоб не нашкодила сама собі?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Світлана!
Період відновлення шийки матки після оперативного лікування залежить від індивідуальних чинників і загального стану здоров’я пацієнтки.
Зниження інтенсивності трофічних та регенеративних процесів (тобто відновлення пошкоджених тканин) створює ризик виникнення післяопераційних ускладнень і може стати причиною неповноцінної епітелізації (загоєння) та деформації шийки матки, а відтак до рецидиву захворювання.
Дотримання певних правил, про які Вам повинен був розказати лікуючий лікар, дозволить уникнути рецидивів і можливих ускладнень, а також прискорить процес реабілітації.
На даний час, якщо немає цих симптомів, причин для хвилювання немає. Одужуйте.
Марина
Здравствуйте, не могу зайти на сайт c ценами. Подскажите, какая цена на еко с донорской яйцеклеткой и спермой?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Программа ЭКО с использованием донорских яйцеклеток стоит 84 230 грн, порция донорской спермы – 4700 грн. Цены указаны на сайте.
Наталия
Здравствуйте! 12 лет назад у меня была внематочная беременность, одну трубу удалили, после того не могу забеременеть, муж очень хочет ребенка, слышала о искусственной инсеминации, в моей ситуации возможно будет забеременеть?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Наталия. Прежде чем принимать решение о проведении внутриматочной инсеминации (ВМИ), следует выяснить причину отсутствия беременности. Хотя бы потому, что проведение ВМИ может иметь смысл далеко не при всех видах бесплодия. Кроме того, обязательными условиями для ее проведения являются:
достаточные количественные и качественные показатели спермы – попросту говоря, нужно убедиться, достаточным ли есть количество нормальных, функционально активных сперматозоидов для того, чтобы могло произойти оплодотворение. Для этого нужно сдать спермограмму;
ВМИ можно проводить только убедившись в нормальной проходимости маточных труб или трубы. В Вашем случае я считаю этот момент ключевым: во-первых, хотя бы потому, что была проведена операция на внутренних половых органах. Известно, что любое оперативное вмешательство оставляет после себя более или менее выраженный спаечный процесс. Во-вторых, операцию Вам проводили по поводу внематочной беременности, причиной которой чаще всего является УЖЕ имеющийся спаечный процесс. Следовательно, сомнения в проходимости оставшейся трубы могут оказаться небеспочвенными.
Поэтому могу посоветовать в обязательном порядке провести оба выше названных обследования, после чего принимать решение о тактике дальнейших действий. Если посчитаете нужным получить дополнительную информацию или пройти обследования у нас, можете записаться на прием к репродуктологу. Будем рады помочь.
Віта
Скажіть будь ласка чи може чоловік використовувати для профілактики спринцування хлорофіліном, поки жінка лікує молочницю
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Віта. Ні, чоловік не може використовувати спринцювання, т.я. у чоловіків дещо інша будова статевих органів, ніж у жінок (пригадайте, як виглядає спринцовка). Відносно застосування розчину хлорофіліпту у вигляді промивань для нього навряд чи актуальна, адже цей препарат не має доведеної протигрибкової дії. Якщо лікарем не було призначено якогось лікування для чоловіка, то на час Вашого лікування вам достатньо виключити статеве життя, крім того, чоловік повинен дотримуватись правил особистої гігієни – миття статевих органів з використанням звичайного мила.
Тетяна
Доброго дня. Підкажіть будь ласка скільки коштує консультація пари з планування вагітності? Можливо зорієнтуєте мене, скільки коштує повне обстеження пари на предмет вагітності. Потрібно виявити причину того що я не вагітнію. Ряд обстежень вже є з іншої приватної клініки: 1.УЗДорганів є. 2. Цитоморфологічне дослідження є. 3. Консультація гінеколога є. Завчасно дякую. Вдалого дня.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Тетяно. Питаннями діагностики та лікування неплідності займається лікар репродуктолог. Вартість обстеження з приводу вагітності назвати важко, адже поки невідомо, який перелік досліджень у Вашому випадку буде потрібен. Після консультації лікаря буде встановлено, які саме обстеження або аналізи слід провести. Перелік обстежень визначається індивідуально, але відповідно до існуючих алгоритмів діагностики непліддя. Рекомендую записатись на консультацію до репродуктолога на 13-15 день циклу - це дні, коли досить інформативним може бути ультразвукове дослідження матки та яєчників. Крім того, можу порадити завчасно (за 1-2 дні) до консультації відправити до нас чоловіка для здачі сперми на аналіз (для довідки: близько в 50 % випадків непліддя виявляється чоловічий фактор). Тоді у лікаря вже на першому прийомі буде інформація щодо чоловічої фертильності. На перший прийом раджу також взяти всі медичні документи, які стосуються проблеми. Все це допоможе лікарю краще зорієнтуватись у ситуації і скласти оптимальну тактику обстеження. Щодо цін: всі ціни вказані на сайті нашого центру і є актуальними. З будь-яких питань, які Вас цікавлять (як підготуватись до здачі спермограми, як записатись на прийом тощо), можете телефонувати до реєстратури за телефонами, вказаними на сайті. Дзвоніть. Будемо раді Вам допомогти.
Лена
До месячних два дня, бальзана температура 37.2. Може бути беременность?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Олено. Базальна температура не є показником настання вагітності. Пропоную зробити тест з сечею на вагітність або здати аналіз крові на ХГЛ. За 1-2 дні до настання менструації (якщо Ви вагітна) тест повинен бути позитивним.
Анна
Здравствуйте, мне 30 лет, и я задумываюсь об искусственном оплодотворении. Партнера у меня нет. Подскажите, с чего начать?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Анна, добрый день. В первую очередь следует прийти на консультацию к репродуктологу, чтобы обсудить вопрос о том, какие способы достижения беременности возможны. В любом случае врача будет интересовать состояние Вашей репродуктивной системы. Исходя из полученной информации, врач объяснит, какие варианты дальнейшей работы уместны в Вашей ситуации.
Вера
Здравствуйте. Месячные идут не по графику и с очень сильными болями.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Вера. Вы задали очень простой вопрос, ответ на который дать наоборот очень непросто. Для того, чтобы разобраться с ситуацией, следует не только получить от Вас дополнительную информацию, но и провести ряд обследований, чтобы постараться установить причину Вашей проблемы. На самом деле причин, которые могут привести к нарушению прохождения менструаций, немало. Их устранение или коррекция возможны только после комплексного обследования у гинеколога. Записаться на прием Вы можете по телефонам, указанным на нашем сайте.
Леся
Доброго дня! Ви проводите лазерне лікування ерозії шийки матки? Яка ціна цієї операції в вашій поліклініці?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Леся. В нашому центрі проводиться оперативне лікування патології шийки матки за допомогою РХТ (радіохвильової терапії). Цей метод не тільки не поступається за ефективністю лазерній вапоризації, а й має деякі переваги. Для вирішення питання про доцільність проведення РХТ запрошуємо Вас на консультацію до лікаря. Процедуру можна зробити під час прийому, якщо наявні покази до її проведення і необхідні аналізи. Записатись на прийом Ви можете за телефонами 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Марина
Підскажіть, будь ласка, що це може бути: гострий біль в області правого придатка, підвищення температури тіла до 37 градусів
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Марино. При гострих болях слід терміново звернутись до лікаря. Окрім гінекологічних проблем цілком вірогідні інші стани, які знаходяться в компетенції хірурга, уролога (апендицит, пієлонефрит, сечокам’яна хвороба). У будь-якому разі слід пройти огляд у гінеколога та хірурга, щоб виключити наявність стану, який потребує госпіталізації та/або хірургічного втручання.
Юлія
Доброго дня! Чи можна у Вас в клініці прирвати вагітність? Яка вартість?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Юлія. В нашому центрі не проводиться процедура переривання вагітності. Зверніться до гінекологічного відділення за місцем проживання.
Марія
У мене з’явилась гуля у зоні яїчників з зовні її не видно, а на дотик відчуваю при натисканні трішки неприємно. Що це може бути?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Марія. На Ваше запитання не може бути відповіді без огляду місця, яке Вас турбує. Пропоную записатись на прийом до лікаря гінеколога, який може не тільки оглянути проблемне місце, а й одночасно провести необхідні додаткові обстеження. Записатись на прийом можна за телефонами 068-860-99-64 або 093-778-47-47.
Іванна
Доброго дня! Які аналізи потрібно здати, щоб лікар прописав протизаплідн пігулки? Чи можливо зробити все це за один день(консультація і аналізи)? Чи є запис на суботу 21 вересня?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Іванно. Зазвичай для призначення оральних контрацептивів достатньо отримати консультацію у лікаря. Зрозуміло, якщо відсутні проблеми із здоров’ям, як з боку статевої системи, так і інших органів. Доречно пройти щорічний гінекологічний огляд, якщо на момент візиту до лікаря пройшло більше року від попереднього огляду. У разі, якщо на прийомі лікар вважатиме, що слід здати якісь аналізи, останні будуть призначені. Щорічні гінекологічні обстеження можна зробити під час огляду (мазок на мікрофлору та цитологічне дослідження). Також, у разі потреби, під час прийому можна провести ультразвукове дослідження органів малого тазу.
Щодо запису на прийом: по суботам працює лікар –гінеколог, до якого Ви можете записатись за телефонами 068-860-99-64 або 093-778-47-47.
Оксана
Доброго дня. Потрібна термінова консультація так як зараз не можу піти до лікаря. Менструація триває довше ніж завжди. Виділення не великі, але буває раз в день два що коли встаю відразу виливається велика кількість виділень і згусток а потім знову виділення незначні. Що це може бути?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Оксано. Що сааме відбувається, сказати важко, не знаючи інших обставин Вашої ситуації. У будь-якому разі, якщо кількість менструальних виділень явно перебільшуватиме звичайну, звертайтесь до лікаря терміново. У іншому разі, для того, щоб встановити причини подібного проходження менструації, зверніться до лікаря в плановому порядку. Оптимально: провести гінекологічний огляд та ультразвукове дослідження на 8-10 дні циклу, щоб виключити наявність внутрішньоматкової патології.
Вікторія
Доброго дня. Робила медикаментозний аборт, все пройшло добре. Почались місячні й шли як завжди днів 5, потім біль в низу живота і почали сильно йти з згустками, вже 5 день так, трішки менше зараз, Але ще виходять згустки невеликі. Що це може бути?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Вікторія. Раджу в найближчі дні провести ультразвукове дослідження органів малого тазу з метою виключення наявності залишків плідного яйця в порожнині матки. Деколи менструація після аборту може проходити не зовсім звично. Разом з тим, в деяких випадках в матці можуть залишатися окремі часточки плідного яйця і провокувати більш рясні та тривалі виділення. Хочу нагадати, що згідно протоколу застосування медикаментозного аборту жінка повинна провести контрольне УЗД через 7-10 днів після його настання. Тому у будь-якому разі запишіться на УЗД, особливо якщо Ви його не зробили після аборту.
Елизавета
Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, через сколько дней можно задавать бакпосев с шейки матки после приёма таблеток от кандидоза?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Елизавета. Для контроля излеченностикандидоза не обязательно проводить бакпосев. Достаточно сдать мазок на микрофлору, по котрому можно с большой вероятностью говорить о том, что кандидоз излечен. Поэтому рекомендую обратиться к Вашему врачу и провести простое обследование. Если же окажется, что заболевание не прошло, тогда Ваш врач должен принять решение либо о дополнительном обследовании либо о назначении повторного лечения.
Сева
Какая цена ЭКО в Житомире?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Сева. Загальна вартість процедури ЕКЗ в нашому центрі складається з вартості оплати послуг (всі ціни – на сайті в розділі “Ціни”) та вартості медикаментів, які використовуються для стимуляції яєчників. Загалом вартість може коливатись від 50 до 60 тисяч гривень ( сюди не включені додаткові послуги – ІКСІ, заморожування ембріонів тощо). Зауважу, що вартість витрачених медикаментів буває різною, що залежить, в першу чергу, від віку та кількості фолікулів в яєчниках жінки. Чим молодша жінка, чим більше фолікулів міститься в яєчниках, тим менші витрати медикаментів і грошей. Чим старша жінка, чим менше фолікулів – ціна відповідно зростає.
Диана
Сдала анализ на ХГЛ показывает 2597,а прогестерон 12.8,ето нормально?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Шановна Діано. Судячи з показника рівня ХГЛ, Ви маєте близько 5 тижнів вагітності. Показник прогестерону не має клінічного значення, адже його нормативні показники можуть коливатись досить значно. Більшу клінічну цінність в перші тижні має рівень ХГЛ та відсутність ознак загрози переривання вагітності. Крім того, нам невідомий показник прогестерону до вагітності, тому не бачу сенсу його повторювати. Якщо у Вас є запитання або сумніви в нормальному перебігу вагітності, зверніться до лікаря.
Максім
Не получається з заплідненям багато марних спроб.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Максим. З вашого питання незрозуміло, про які саме спроби завагітніти йдеться мова. Для вирішення Вашої проблеми запрошуємо на прийом до лікаря-репродуктолога, який допоможе розібратись із ситуацією. Записатись на прийом Ви можете за телефонами: 068-860-99-64 або 093-778-47-47.
Ольга
Добрый вечер. Мы из Кривого Рога хотим попасть к вам на приём по вопросу ЭКО. Какие нужно брать с собой анализы?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Ольга.
Вам необходимо приехать приблизительно на 5-7 день менструального цикла. Обязательно прибыть с мужем и взять с собой результаты всех предыдущих анализов, обследований, касающихся проблемы, независимо от срока давности. Предварительно запишитесь на приём по телефонам, указанным на сайте.
Приезжайте, будем рады Вам помочь.
Ольга
Доброе утро! Можно записаться к Вам на прием 11.09.2019? Заранее Вам благодарна!
adminБенедичук Юрий Владимирович
Шановна Наталія. Запис пацієнтів на прийом до лікарів проводиться адміністратором медичного центру. Просимо Вас зателефонувати до реєстратури за одним з номерів телефонів (068-860-99-64 або 093-778-47-47) та узгодити запис до лікаря. Дякую.
Валентина
Можно ли остановить кровотечение( месячные 10 дней) Норколутом?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Валентина. Ответить на Ваш вопрос не представляется возможным, так как необходимо выяснить ряд важных вопросов. Поэтому рекомендую максимально быстро обратиться к врачу гинекологу для решения Ваших проблем. Безосновательный прием указанного Вами препарата может усугубить проблему из-за того, что данный препарат вряд ли можно использовать для остановки кровотечения.
Кристина
Добрый день, вы делаете генетический анализ крови для 4 летнего ребёнка? стоимость? спасибо
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Кристина. В нашем центре не проводятся генетические обследования. Уточните, пожалуйста, какой именно анализ Вы хотели бы сделать своему ребенку. Мы подскажем, где его можно провести и какова его стоимость.
Максим
Скажіть будь ласка, безпліддя у жінок можна вилікувати в любих випадках?
adminЦиганюк Ольга Петровна
Добрий день, Максим.
У більшості випадків лікування проходить вдало. За останні роки лікування безпліддя дозволяє допомогти навіть у складних випадках. Але кожна пара проходить свій індивідуальний шлях до бажаного результату.
Рекомендую записатись на консультацію до лікаря репродуктолога за допомогою запису на сайті або за тел.: 093 778 47 47.
Екатерина
Добрый день! Подскажите пожалуйста, можно ли сделать искусственную инсеминацию без сдачи анализов на гормоны и прочее? Была гистероскопия, частично непроходимы трубы. Анализы на инфекции и гармоны все в норме. Была вылечена эрозия радиоволновым методом.
adminЦиганюк Ольга Петровна
Добрий день, Катерина.
Внутрішньоматкову інсемінацію (ВМІ) згідно затверджених наказів МОЗ України проводять при наявності певного переліку аналізів та обстежень (гормони не є обов’язковим переліком, якщо у Вас немає для цього показів). Але основною умовою для проведення ВМІ, повинна бути наявність овуляції у жінки, а також прохідність маткових труб, або хоча б однієї.
При затрудненій прохідності маткових труб ця процедура є недоцільною, оскільки можливий високий ризик настання позаматковоі вагітності.
Дані які Ви вказали не є інформативними. Рекомендую Вам записатись на прийом, щоб більш детальніше поспілкуватись щодо вирішення питання про планування вагітності у Вашій ситуації.
Тетяна
Доброго дня. Це нормально коли місячні закінчилися а після сексу є кровяні виділення зі згустками?
adminЦиганюк Ольга Петровна
Доброго дня, Тетяна. Кровянисті виділення після статевого акту у період між менструальними днями можуть свідчити про гінекологічну патологію. Тому рекомендую якнайшвидше звернутись на огляд до гінеколога для проведення діагностики та визначення проблеми.
Віта
Доброго дня, Вас нам порекомендували кваліфікованого лікаря, хотіли б до Вас звернутися за консультацією. Чоловікові поставили діагноз - азооспермія. Хотіли б знати, чи в нашому випадку ще можна допомогти. Дякую.
adminЦиганюк Ольга Петровна
Добрий день, Вікторія!
Для вирішення Вашої проблеми пропоную прийти на консультацію, щоб надати Вам інформацію щодо можливих варіантів вирішення проблеми. Вибір оптимального варіанту дій залежатиме від різних моментів, які слід визначити. Запишіться, будь-ласка, на консультацію у будь-який зручний для Вас час. Не забудьте взяти із собою результати всіх обстежень незалежно від часу давності.
Присутність чоловіка обов’язкова.
У будь-якому випадку ми не залишимо Вас із проблемою наодинці.
Альона
Здравствуйте, скажите пожалуйста можно ли к вам записаться просто на огляд и консультацию по гиникологии??? И сколько стоит??
adminЦиганюк Ольга Петровна
Доброго дня, Марина!
У нашій клініці Ви можете проконсультуватись і пройти повний профілактичний огляд гінеколога.
Ціна залежить від проведених досліджень.
Якщо ви не проходили щорічний профілактичний огляд у гінеколога, рекомендую записатись на пакет "Жіноче здоров'я", який включає бесіду з гінекологом, збір анамнезу, загальний огляд, огляд в дзеркалах, бімануально, забір мазків на флору та цитологічний мазок, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу та консультацію по отриманим результатам обстеження.
Вартість будь-яких процедур та консультацій Ви можете взнати на сайті клініки в розділі “Ціни” або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Всі ціни є актуальними на поточний час.
Альона
Добрий день скажіть будь ласка чи виліковний адономіозм матки?
adminЦиганюк Ольга Петровна
Тактика ведення пацієнток з аденоміозом здійснюється в залежності від тяжкості стану і віку пацієнтки.
Хочу зазначити, що всі симптоми аденоміозу, як правило, зникають, як тільки наступить менопауза.
Оптимальні способи лікування - гормональна і негормональна терапія.
Можливим варіантом може бути медична менопауза (штучне припинення менстрцації), однак є багато побічних ефектів для жінок, особливо у молодому віці.
На тлі недостатньої ефективності медикаментозної терапії та за наявності протипоказів до неї, проводиться хірургічне лікування.
Для вибору подальшої тактики лікування у Вашому випадку, рекомендую записатись на прийом до гінеколога.
Наталя
Доброго вечора. Аналіз ХГЧ показав 34133, що це значить і який термін?
adminЦиганюк Ольга Петровна
Добрий вечір!
Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) – «гормон вагітності», починає утворюватися тканинами хоріона (це оболонка ембріона, з якої в подальшому утворюється плацента) після імплантації. Розшифровку результатів необхідно розглядати в динаміці, тому що у кожної жінки рівень ХГЛ змінюється по своєму, і один результат не є інформативним показником.
Тому на основі одного результату ХГЛ важко визначити термін вагітності.
Можна припустити, що за наведеними Вами даними термін вагітності – явно більше 5-ти тижнів. Однак при багатоплідній вагітності цей показник слід інтерпретувати по іншому. Тим більше Ви не вказали дату останніх місячних, через що дати точну оцінку результату неможливо.
Рекомендую записатись на прийом до гінеколога, щоб ми змогли більш детальніше розібратись у Вашій ситуації.
Наталя
Добрий день. Мені 30 років. В мене затримка менструації на 3 місяці, хоча до цього цикл був регулярний. Тест на вагітність негативний. Була на прийомі в гінеколога, призначили циклодинон на 3 місяці. Чи достатньо цього препарату для відновлення циклу.
adminЦиганюк Ольга Петровна
Добрий день, Наталія!
Менструальний цикл жінки – дуже складний механізм, і якщо в якийсь момент настає збій у його роботі, цьому завжди є причина, це свідчить про якесь порушення в роботі організму, причому не лише в репродуктивній системі.
Більше тижня затримки за відсутності вагітності – привід для проведення повноцінного обстеження.
Основна причина затримки місячних – гормональні порушення, збій в роботі ендокринної системи, відміна або застосування певної медикаментозної терапії.
Також великий вплив мають зовнішні фактори: стреси, зміна в характері харчування, зміна клімату, інтенсивне фізичне навантажння тощо, не обов'язково, але можуть тимчасово вплинути на характер і періодичність менструацій (для нормалізації не потрібно спеціального лікування).
Будь-які питання з приводу затримки місячних, а також шляхи вирішення проблеми можна обговорити після комплексного обстеження.
Контакти для запису на прийом Ви знайдете на нашому сайті.
Марина
Доброго дня. Мене цікавить запитання. Чи є молочницею виділення білі сирнисті свербіння та печіння ? Як з цим боротися?
adminЦиганюк Ольга Петровна
Кандидоз піхви (молочниця) – грибкове захворювання, яке потребує надання кваліфікованої медичної допомоги.
Клінічна картина захворювання часто дуже яскрава. Для молочниці характерні сирнисті, білі, рясні, без сильного запаху виділення, свербіж і печіння зовнішніх статевих органів, що посилюються після сечовипускання і під час статевого акту.
Багато хто вважає це захворювання чимось незначним та безпечним. Проте насправді кандидоз піхви може набути хронічної форми, і тоді його рецидиви будуть дуже частими – 4 і більше разів на рік, незалежно від лікування, яке буде проводитись. Така молочниця дуже погано піддається лікуванню, нерідко приводить до ускладнень. Захворювання нерідко супроводжує інші інфекційні процеси. Тому при появі характерних для молочниці скарг передусім Вам потрібно звернутися до лікаря для поглибленого обстеження і підбору ефективних препаратів.
Марія
Доброго дня, чи є у вас консультації мамолога?
adminЦиганюк Ольга Петровна
Доброго дня, Марія. На жаль, на даний час у нас відсутній мамолог.
Карина
Как можна к вам на прийом в понедельник попасть хочу чтоб вы меня посмотрели плонируембеременость.Вы в Житомире
adminЦиганюк Ольга Петровна
Добрий день, Каріна! Вибачте, але на 11.11.19 вільнихмісць на прийом уже немає. Записатись на прийом у день,який Вам зручний,можна за телефонами 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Олена
Доброго дня! Протягом року не можу завагітніти (маю одну дитину 6р, кесар розтин), 2 р мала тест на вагітність позитивні, але через 5-10 днів затримки починались місячні, порушення циклу немає, тести на овуляції позит. останнє УЗД 3 міс тому - мультифолікуляєчники. Підскажіть, будь ласка, коли краще звернутися до вас на консультацію? Також хочу пройти фолікулометрію.
adminЦиганюк Ольга Петровна
Добрий день, Олена!
Мультифолікулярна структура яєчників не завжди є причиною непліддя, насправді факторів які приводять до проблем із зачаттям, чимало.
Рекомендую записатись на прийом до репродуктолога на 12-13 день циклу, для вирішення об'єму обстеження та тактики подальших дій, водночас досить інформативним буде УЗД органів малого тазу (це і буде першим етапом фолікулометрії).
На сайті вказані контактні дані, за якими Ви зможете записатись на прийом.
Оля
Доброго дня, Ольга Петрівна. Я до Вас з таким питанням – здавала аналізи на впч-16,18,31,33,35,39,45,51,52,56,58,59. Всі негативні окрім 59-го типу. Підкажіть, будьласка, якого типу має бути лікування і чи взагалі воно потрібне?!
Завчасно вдячна Вам за відповідь!
adminЦиганюк Ольга Петровна
Добрий день, Оля!
У 90% людей, після контакту з вірусом папіломи людини, його елімінація (видалення) з організму відбувається протягом 6-12 місяців без лікування, завдяки нормальній роботі імунної системи. Організм сам може з ним впоратись, якщо Ви відносно здорова людина. Ліків з доведенною ефективністю для лікування ВПЛ не існує!
В інших 10% випадків вірус персистує(живе) в статевих шляхах та може призводити до розвитку різних видів цервікальних неоплазій та раку шийки матки.
Для того щоб оцінити можливість наслідків впливу ВПЛ на шийку матки, Вам потрібно звернутись на консультацію, щоб провести додаткове обстеження і діагностику, за результатами якого буде розроблена тактика подальшого вирішення Вашої проблеми.
З повагою, лікарЦиганюк О. П.
Марина
В мене було 10 днів затримки, на 10 день почались місячні, полились одного разу і більше їх не було. Живіт жахливо тяне знизу. Температура 37.3. Щоцеможе бути?
adminЦиганюк Ольга Петровна
Добрий день, Марина!
Причиною затримки менструальних виділень може бути гормональний дисбаланс, внутрішньоматкова патологія, а також потрібно виключити вагітність.
Вам потрібно терміново записатись на прийом, де лікар детальніше вивчить Ваш стан і причину порушення менструального циклу.
З повагою, лікар Циганюк О.П.
Тетяна
Добрий день, мені 42 роки, не заміжня, постійного партнера немає, хочу дитину, чи можливо це в моєму віці і скільки це коштує.Дякую.
adminЦиганюк Ольга Петровна
Доброго дня, Тетяно. Ваш вік - не є перешкодою, щоб мати дитину. Всі інші питання ви зможете обговорити на прийомі у репродуктолога. Потрібно зробити деякі обстеження, щоб визначити методи вирішення Вашої проблеми. Телефонуйте в реєстратуру, записуйтеся, приходьте, будемо раді Вам допомогти.
Богдан
Доброго дня. Під час ПА порвався презерватив, але еякуляції всередину не було. Був 6 день циклу, тривалість останнього циклу була 30 днів, менструації тривали тільки 3 дні. Цикл загалом не регулярний, в середньому 26-28 днів, мінімальний був 22 дні. Скажіть, будь ласка, яка ймовірність завагітніти?
adminСилаев Вадим Игоревич
Доброго дня, Богдан. Якщо сперма не потрапила до піхви, то ймовірність настання вагітності виключена.
София
Здравствуйте, задержка в месячных, цикл регулярный, тест показывает одну полоску, к гинекологу нет возможности пойти, что посоветуете?
adminСилаев Вадим Игоревич
Здравствуйте, София. Сонет прост: все же найдите возможность посетить гинеколога или переделайте тест еще через 5-7 дней. В случае отсутствия менструации и отрицательного теста желательно провести обследование, чтобы уточнить причину задержки.
Дана
Добрий день. 22 січня був не захищений статевий акт, но хлопець встиг...на даний момент є тошнота, часте сечовипускання, біль і збільшення грудей. Що робити?
adminСилаев Вадим Игоревич
Доброго дня, Дана. Здайте аналіз крові на хор іонічний гонадотропін (ХГЛ). Цей аналіз дасть точну відповідь щодо наявності або відсутності у Вас вагітності.
Таня
Добрий день. Хочу вас запитати. Моїй доньці 11 років і в неї почались місячні, два рази були по 6-7 днів, а це почалися 27 січня, і ще є. Це нормально?
adminСилаев Вадим Игоревич
Доброго дня, Тетяна. Рекомендую звернутись до дитячого гінеколога, адже те, про що Ви пишете, не можна вважати фізіологічним. Чим раніше Ваша дитина буде оглянута та обстежена лікарем, тим більше шансів, що проблему буде подолано.
Ірина
Доброго дня! Я вже з вами розмовляла. Я хотіла б уточнить. Якщо я хочу стать донором яйцеклітини. Це потрібно до вас записатися перед місячними?
adminСилаев Вадим Игоревич
Запишіться, будь-ласка, на прийом за будь-яким з номерів телефонів, вказаних на сайті. Адміністратору обов’язково повідомте про те, що Ви хочете прийняти участь в донорській програмі. Оптимально прийти на прийом на 6-10 дні циклу.
Світлана
Мені 27 Я маю двох дітей і хотіла б вступити в програму донорства яйцеклітин. Хотіла б дізнатись повну інформацію.
adminСилаев Вадим Игоревич
Доброго дня, Світлано.
Повну інформацію про програму донорства ооцитів Ви можете прочитати на сторінці нашого сайту.
Там же знаходиться анкета, яку Ви можете заповнити і надіслати нам у випадку, якщо вирішите приймати участь в програмі.
Пишіть, будемо раді співпрацювати.
Анастасия
Добрый день! Интересует вопрос оплаты донорства яйцеклетки: каждая яйцеклетка оплачивается отдельно? Какая оплата?
adminСилаев Вадим Игоревич
Доброго дня, Анастасія. Винагорода за донорську програму складає 13 000 грн і не залежить від кількості отриманих яйцеклітин.
Людмила
Здравствуйте! Две недели назад был открытый сексуальный контакт. Неделю назад должны были начаться месячные, но их так и нет! На протяжении этой недели, делала четыре раза тест, но отрицательный! Что это может быть??
adminЗахарук Наталья Анатольевна
Доброго дня! Чітку відповідь про ймовірну вагітність може дати аналіз крові на ХГЛ. Ви можете його здати в найближчій лабораторії. У разі, якщо результат все ж буде негативним, а місячні не настануть, зверніться до лікаря-гінеколога.
Оля
У мeня был прерванный половой акт на следующий дeнь после овуляции, сейчас у мeня задержка месячных 6 дней и боли в низу живота, белые выделения из влагалища
adminЗахарук Наталья Анатольевна
Доброго дня, Оля. Раджу зробити тест на вагітність (сеча або кров), тобто вірогідність її настання досить велика. За результатами тесту Ви можете проконсультуватись з нашим фахівцем.
Иван
Підкажіть чи я можу здати спермограму у вашому центрі?
adminЗахарук Наталья Анатольевна
Доброго дня, Іван. Так, ми проводимо різні обстеження сперми (розгорнута спермограма, НВА-тест - тест на зрілість сперматозоїдів), MAR-тест (визначення антиспермальних антитіл).
Перед здачею сперми на аналіз слід протягом 3-4 днів утриматись від статевого життя, дії підвищеної температури (баня, сауна), вживання алкоголю та медикаментів. Напередодні здачі сперми треба передзвонити на реєстратуру та узгодити час візиту для здачі аналізу.
Оксана
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, сколько дней нужно воздержания от полового акта перед спермограммой? Спасибо.
adminЗахарук Наталья Анатольевна
Доброго дня, Оксана. Перед здачею сперми на аналіз слід протягом 3-4 днів утриматись від статевого життя, дії підвищеної температури (баня, сауна), вживання алкоголю та медикаментів. Напередодні здачі сперми треба передзвонити на реєстратуру та узгодити час візиту для здачі аналізу.
Олег
Чому ціни не відповідають прийому?
adminЗахарук Наталья Анатольевна
Шановний Олег! Ми вдячні Вам за поставлене запитання, адже наш медичний центр цінує кожного пацієнта, і тому ми відповідально ставимося до якості обслуговування. Для того, щоб була можливість детально розібратися з даною ситуацією та надати Вам чітку відповідь, напишіть, будь ласка: коли і в якого лікаря був прийом, чи проводились якісь додаткові діагностичні дії (окрім консультації), в чому саме виявилася різниця в ціні.
Можливо, при здійсненні запису Вами була озвучена необхідність в консультації одного напрямку, а при зверненні виявилося, що потрібна консультація іншого змісту(спеціалізації). Тому могла з’явитись різниця між озвученою і фактичною цінами.
Також звертаємо Вашу увагу, що всі ціни Медичного центру зазначені у прайсі, який завжди є у вільному доступі для кожного пацієнта(в реєстратурі, на сайті), що дає змогу у будь-який момент звірити: назву консультації, зазначену її вартість та вартість, яка озвучена після прийому лікарем.
Будемо вдячні, якщо Ви надасте більш детальну інформацію щодо Вашого випадку. Ми, в свою чергу, будемо дбати про Ваш комфорт. Якщо виявиться наша помилка, вона буде виправлена.
Чекаємо на Вашу відповідь.
З повагою, адміністрація Медичного центру «МАТЕРНА»!
Марина
Здала аналізи на краснуху і результати 83
adminЗахарук Наталья Анатольевна
Доброго дня, Марино. Ви не вказали, який саме клас антитіл (IgGчи IgM) має такий показник. Якщо 83 – показник IgG, то це означає, що у Вас наявний імунітет до червониці (чи після щеплень чи після перенесеної хвороби). І якщо показник IgM вкрай низький або відсутній, це означає, що Вам нічого переживати щодо майбутнього: за наявності такого показника імунний захист достатній, щоб не захворіти на червоницю.
Аннa
Здраствуйте, підскажіть чи може оприділити гінеколог коли в останє був в дівчині статевий акт?
adminЗахарук Наталья Анатольевна
Доброго дня, Аня. Це питання не до гінеколога, а до судового медексперта.
Наталія
Доброго дня. Відвідувала ваш центр більше півроку тому. Лікарі дуже гарні. Але маю таке питання. 8 вересня має бути овуляції по графіку але 4,5 і 7 вересня відчувала тягнучий біль внизу живота ( несильний, просто трохи тягло) і маленька крапля крові на білизні в ці дні. Чи є привід хвилюватись і звертатись до лікаря?
adminЗахарук Наталья Анатольевна
Доброго дня, Наталія. Ситуація, про яку Ви розказали, може бути наслідком овуляції, що пройшла (овуляторний синдром), тобто фізіологічним станом, який деколи буває у здорових жінок. З іншого боку, слід прослідкувати за своїм станом. Якщо Ви помітите збільшення будь-яких симптомів, описаних Вами, слід звернутись до лікаря.
Александр
Здравствуйте. Меня зовут Александр. Хочу проверить себя на все виды инфекций которые передаются половым путем. Ничего не тревожит, просто профилактика. Хотелось бы узнать стоимость
adminДрагомир Игорь Алексеевич
Доброго дня, Олександр. Діагностика інфекцій можлива як за допомогою звичайного мазка з уретри на мікрофлору, так і дослідження зі шкрібу з уретри для визначення інфекцій за допомого методу ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції). Вартість мікроскопічного дослідження з уретри складає 90 грн., дослідження на кожен мікроб методом ПЛР (хламідія, гонокок, трихомонада, мікоплазма тощо) – 145 грн. Додатково оплачується забір матеріалу: для обох видів досліджень він складає 35 грн. Сумарна вартість обстеження буде залежати від того, на яку кількість мікробів Ви захочете обстежитись.
Євген
Потрібна консультація лікаря андролога
adminДрагомир Игорь Алексеевич
Ви можете записатись самостійно за будь-яким телефоном, вказаним на сайті. Адміністратор допоможе вибрати зручний для Вас час і дату прийому.
Микола
Після удару мoшонкою стали такі ускладнення, неприємний запих ,член кривий, і вєна на члени великі це серйозна проблема чи ні?
adminДрагомир Игорь Алексеевич
Доброго дня, Микола. У Вашому випадку слід терміново звернутись до лікаря уролога, щоб провести огляд, додаткові обстеження і визначити, наскільки проблема важка. Не раджу затримуватись із відвіданням лікаря, адже зволікання може призвести до погіршення стану не тільки в даний момент, а й у майбутньому. На прийом Ви можете записатись за будь-яким телефоном, вказаним на сайті центру.
Александра
После первого полового акта, проявился цистит, сейчас при мочеиспускании нету боли, а в почках боль целый день, невозможно уснуть, ещё и подташнивает иногда, что делать?
adminДрагомир Игорь Алексеевич
Вам необходимо обследование и консультация уролога. Записывайтесь на прием к нашему специалисту по телефонам, указанным на сайте и мы сможем Вам помочь.
Юлія
Доброго дня, підскажіть чи можна робити ктг і доплерометрію в один день?
adminМороз Наталья Ивановна
Доброго дня, Юліє. Обидва дослідження можна робити протягом дня. Однак Ви повинні знати, що ці обстеження в певній мірі дублюють одне одного. Тому порадьтесь із лікарем, яке із досліджень у Вашому випадку є пріоритетним.
Мариша
Сколько стоит вагинальное узд?
adminМороз Наталья Ивановна
УЗД органов малого таза (трансвагинальное) стоит 220 грн.
Юлія
Доброго дня. У клініці можна зробити 3д узі (гінекологічне)?
adminМороз Наталья Ивановна
Так, у нас проводиться УЗД органів малого тазу із використанням 3D. Ви можете записатися на це обстеження за телефонувавши до реєстратури.
Вероника
Сколько стоит узи гинекологическое? И можно ли записаться на завтра? На 30тое число?
adminМороз Наталья Ивановна
Добрый день, Вероника. Учитывая, что Ваше письмо отправлено в 0 часов 6 минут 30-го октября, записаться на УЗИ на это число уже поздно. Предлагаю позвонить завтра (31-го октября) в регистратуру по любому из телефонов, указанных на сайте и записаться на УЗИ. Стоимость гинекологического УЗИ 220 грн.
Екатерина
Доброго времени суток! Скажите, пожалуйста, можно ли у вас сделать УЗИ сердца ребенку (возраст ребёнка 1 год и 8 месяцев)? И какая цена данной услуги?
adminМороз Наталья Ивановна
Добрый день, Екатерина. К сожалению, у нас не проводятся исследования детей, в т.ч. ультразвуковые. Рекомендуем обратиться к Вашему педиатру, который компетентен в вопросе о том, где можно качественно провести УЗИ сердца ребенку.
Юлия
Подскажите стоимость трансвагинального узд при беременности, 7 неделя.
adminМороз Наталья Ивановна
Стоимость трансвагинального УЗИ до 10 недель составляет 180 грн.
Микола
Цікавить 3d УЗД. Чекаю на відповідь.
adminМороз Наталья Ивановна
Доброго дня, Микола. Якщо Вас цікавить можливість проведення 3D УЗД під час вагітності, то у нас є можливість це зробити. Ви можете записати жінку у будь-який час, зателефонувавши за номерами 068-860-99-64 або 093-778-47-47. Зазначу, що дане обстеження можливе після 12 тижнів вагітності.
Оля
Добрий день. Не змогла знайти на сайті ціни на УЗД. Цікавать щитовидка, груди та ендовагинальне
adminМороз Наталья Ивановна
Доброго дня, Ольга. Всі ціни, в тому числі на ультразвукові обстеження, Ви можете знайти на сайті МЦ “Матерна” в розділі “ЦІНИ”, підрозділ “Ультразвукова діагностика“. У разі, якщо у Вас залишаться запитання, Ви можете зателефонувати до реєстратури та узгодити Ваші питання з адміністратором за телефонами: 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Сергій
Доброго ранку. Чи можливо завтра записатися на узд черевної порожнини? На яку годину?
adminМороз Наталья Ивановна
Шановний Сергій, Ви можете записатись на обстеження протягом будь-якого робочого дня за телефонами 068-860-99-64 та 093-778-47-47. Час прийому можна узгодити з адміністратором.
Алина
Добрый день, мне нужно сделать узи, посмотреть матку, яичники всё ли там нормально, у вас это можно сделать? Если можно то сколько это будет стоить и нужно ли предварительно записаться?
adminМороз Наталья Ивановна
Добрый день, Алина. У нас Вы можете сделать УЗИ органов малого таза. Стоимость обследования 220 гривен. Обязательна предварительная запись, которую Вы можете провести по телефонам: 068-860-99-64, 093-778-47-47. Ждем Вас, будем рады помочь.
Вікторія
Дитина 3,6 років, був кліщ дитина здерла і залишилась голова почервоніння навкруги, що робити?
adminКосован Валентин Иванович
Скоріш за все потрібно видаляти голову кліща, можливе нагноєння. Іноді можливе самовидалення залишків кліща.
Юлія
Доброго дня! Скажіть маю висипи на обличчі, свербіж. 6років назад був поставлений діагноз демодекоз.. 2пройшла лікування антибіотиком і різними кремами, але результату не має.
adminКосован Валентин Иванович
Доброго дня. Рекомендую звернутись на прийом. Схожу картину можуть мати рожеві вугрі або периоральний дерматит.
Світлана
Родимка за вухом! Мені здається, що вона збільшилась трохи. Але її не видно мені, на дотик ніби більша. Як її перевірити чи поспотерігати?
adminКосован Валентин Иванович
Доброго дня. Рекомендую обов’язково провести дерматоскопію, щоб визначитись із станом утвору. Не раджу відкладати це в довгий ящик, т.я. дуже важливим у попередженні будь-яких серйозних проблем є їх рання діагностика. Ви можете записатись на консультацію до дерматолога за телефонами, вказаними на сайті. З 27 квітня центр відновлює роботу.
Світлана
Огляд родимки за вухом у дeрматолога. Ціна?
adminКосован Валентин Иванович
Доброго дня, Світлано. Вартість консультації дерматолога, яка включає також проведення дерматоскопії, складає 250 грн. Після проведення консультації та дерматоскопії лікар визначить рекомендації щодо подальших дій. На прийом Ви можете записатись за будь-яким номером телефону, вказаних на сайті.
Соня
Чому виникли бородавки на статевих губах і розкидаються ще більше?
adminКосован Валентин Иванович
В Вашому випадку мова, швидше за все, іде про папіломи або гострокінцеві кондиломи. Вони, як і бородавки, спричинені вірусом папіломи людини (ВПЛ). Папіломи та бородавки з’являються спонтанно в місцях найбільшого травмування шкіри на фоні можливого зниження імунітету. Розповсюдженню сприяють травмуючи косметичні процедури (епіляція, бриття). Гострокінцеві кондиломи передаються статевим шляхом та інколи є маркером інших хвороб, що передаються статевим шляхом. Щоб чітко розібратись в ситуації часто достатньо огляду спеціаліста, інколи додатково обстежитись лабораторно. Раджу не запускати процес, а спробувати розібратись із ситуацією. Тим більше, що, судячи з Вашого запитання, процес прогресує. Ви можете записатись на прийом до дерматолога за будь-яким з телефонів, вказаних на сайті. Будемо раді допомогти.
Ірина
У мене гемангіома верхньої губи з дитинства. Зараз мені 23 роки.Чи можливо зробити губу красивою?
adminКосован Валентин Иванович
Запишіться на прийом до дерматолога за телефонами, вказаними на сайті, приходьте, ми зможемо Вам допомогти.
Инна
Здравствуйте, можно узнать цену? Хочу с живота убрать жирок.
adminТалалай Юлия Владимировна
Добрый день. Стоимость липосакции туловища составляет 7500 грн. ( 1 зона). Для того, чтобы уточнить, на какой площади (сколько зон) следует проводить липосакцию, нужно провести осмотр. Вы можете записаться на консультацию по номерам телефонов, указанных на сайте.
Инна
Добрый вечер. Ціна підтяжки грудей.
adminТалалай Юлия Владимировна
Доброго дня, Інна. Вартість операції по підтяжці молочних залоз коливається від 16500 до 33000 грн. в залежності від типу операції. Який саме тип доступу до молочної залози слід виконати, визначається під час огляду та консультації лікаря. На консультацію Ви можете записатись за телефонами, вказаними на сайті.
Наталья
Добрый вечер. Хочу уточнить у вас цену, на подтяжку груди после кормления грудью?
adminТалалай Юлия Владимировна
Доброго дня. Вартість операції з підтяжки молочних залоз коливається від 16500 до 33000 грн. в залежності від типу операції. Визначитись з об’ємом і видом операції Ви можете після консультації у лікаря. На прийом можна записатись за будь-яким з телефонів, вказаних на сайті.
Елена
Добрый день меня интересует смас подтяжка лица. Цена.
adminТалалай Юлия Владимировна
Доброго дня, Олена. Вартість кругової підтяжки обличчя із SMASS пластикою складає 27500 грн. Для того, щоб запевнитись, що саме ця процедура Вам потрібна, проконсультуйтесь з пластичним хірургом. На консультацію Ви можете записатись за будь-яким телефоном, вказаним на сайті.
Андрей
После травмы переносица стала широкой и немного не ровной. Можно ли это исправить и цена вопроса. Дышу нормально, сломан пару лет назад. Спасибо.
adminТалалай Юлия Владимировна
Добрый день, Андрей. К сожалению, у нас не проводятся операции на носу (перегородке носа). По этому вопросу Вам следует обратиться к врачу оториноларингологу (ЛОРу).
Таня
Хочу пластическую операцию на носу
adminТалалай Юлия Владимировна
Пластические операции на носу в клинике не проводятся. Обратитесь к врачу ЛОРу.
Елена
Делаете ли вы ринопластику? Если да то какая стоимость операции?
adminТалалай Юлия Владимировна
Здравствуйте, Елена. К сожалению, ринопластика не проводится в нашей клинике. По поводу этой операции Вам лучше обратиться к ЛОР-врачу.
Катерина
Здравствуйте. Интересует прайс. Цена на подтяжку груди указана за одну грудь или две? Возможно ли консультация хирурга онлайн? Ответ по будням удобнее получить в электронном виде. Спасибо.
adminТалалай Юлия Владимировна
Добрый день, Катерина. Стоимость операции указана независимо от того, одна грудь будет прооперирована или две. Тем более, что, как правило, проводится коррекция обеих молочных желез. Онлайн консультация принципиально возможна, однако не считаю, что она будет продуктивной, так как осмотр молочных желез на экране монитора в принципе не будет достаточно информативным, чтобы принять наиболее правильное решение. Да и пропальпировать железы по Скайпу невозможно. Если вторая половина дня в будни не подходит, то Вы можете записаться на консультацию в любую субботу. Номера телефонов указаны на сайте.
Юлия
Здравствуйте, скажите пожалуйста в какую цену будет подтяжка груди
adminТалалай Юлия Владимировна
Доброго дня, Юлія. Підтяжка молочних залоз в залежності від типу операції (навколо ареоли або з вертикальним рубцем) коштує відповідно 16500 та 28600 гривень. Необхідний варіант операції буде визначений після огляду лікаря і узгоджений з Вами. На консультацію пластичного хірурга Ви можете записатись за будь-яким телефоном, номери яких вказані на сайті.
Ольга
Вітаю! Скільки буде коштувати операція з видаленням висячої частини живота (фартуха)? І який термін займає ця процедура?
adminТалалай Юлия Владимировна
Доброго дня, Ольга. У Вашому випадку рекомендовано проведення абдомінопластики. В залежності від того, чи потрібне застосування пластики апоневрозу, буде відрізнятись ціна операції. Тому рекомендую отримати консультацію, щоб розуміти майбутній обсяг втручання. Термін перебування в клініці після операції складає 1-2 дні. В подальшому протягом місяця буде необхідно носити спеціальну компресійну білизну та уникати фізичних навантажень.
Елена
Делаете ли вы ринопластику? Цена? Интересует удаление горбинки
adminТалалай Юлия Владимировна
Здравствуйте, Елена. К сожалению, пластику носа мы не делаем. Возможно, с этим вопросом Вам следует обратиться к врачу ЛОРу.
Лилия Адамовна
Сколько будет стоить липосакция живота с избыточным весом, и можно делать операцию при сахарном диабете 2.
adminТалалай Юлия Владимировна
Добрый день. К сожалению, данную операцию для Вас делать нельзя, т.к. сахарный диабет является противопоказанием для проведения подобных операций.
Илона
Добрый день! Подскажите, какое количество зон можно сделать липосакцию за один раз? И какие объемы жира можно убрать. Интересуют зона шортиков полностью, включая колени. Без живота.
adminТалалай Юлия Владимировна
Добрый день, Илона. За один раз можно провести липосакцию в нескольких зонах. Средний объем жировой ткани при этом может составить до 2 литров. Более точно можно будет дать ответ после осмотра и определения предварительного объема необходимых действий. На консультацию Вы можете записаться по телефону 068-860-99-64. Администратор поможет выбрать удобные для Вас время и дату приема.
Алена
Какая стоимость коррекции ушей?
adminТалалай Юлия Владимировна
Добрый день, Алена. Цены на операции по коррекции ушей зависят от того, выполняется операция только на мочках ушей или полностью на ушной раковине, а также с одной или обеих сторон: Коррекция обеих ушных раковин – 9900грн., одной – 6050грн., пластика обеих мочек – 2750грн., одной – 1650грн.
Анна
Здравствуйте! Я хочу узнать или вы делаете ринопластику носа, мне нужно убрать горбинку и выровнять перегородку.
adminТалалай Юлия Владимировна
К сожалению, мы не делаем риносептопластику (корекцию носа с вмешательством на перегородке).
Елизавета
Какая цена грудных иммплантов?
adminТалалай Юлия Владимировна
Стоимость имплантов зависит от формы и покрытия и колеблется от 900 до 1800 евро.
Алла
Отопластика по якому методу виконується у клініці?
adminТалалай Юлия Владимировна
В зависимости от типа деформации используется один метод или их комбинация. Самые распространенные: Furnas, Mustarde, Converse, Stenstrom.
Любовь
Здравствуйте, какая цена подтяжки груди без имплантов?
adminТалалай Юлия Владимировна
Добрый день, Любовь. Цена операции по подтяжке молочных желез зависит от вида оперативного вмешательства. Какой именно способ подтяжки наиболее рационален в Вашем случае, можно установить после консультации и осмотра молочных желез. Цены на сайте клиники актуальны (раздел “Пластика молочных желез”). Записаться на консультацию Вы можете по телефонам 068-860-99-64 или 093-778-47-47.
Лилия
Добрый день!!!!! 1.Что входит в круговую подтяжку лица (какие зоны или трети лица)? 2.Что именно подтягивается при круговую подтяжку лица (только кожа или мышцы тоже)? 3. Актуальна ли цена на Вашем сайте на круговую подтяжку лица? 4. Пластика местных тканей с SMASS пластикой делается на все лицо или указанная на Вашем сайте цена относится лишь к какой-то из 1/3 лица? 5. Какие сроки реабилитации при круговой подтяжке лица и при пластике местных тканей с SMASS пластикой? 6. На какой день снимаются швы при каждой из этих операций? Заранее, спасибо!
adminТалалай Юлия Владимировна
Лилия, добрый день. Ответы на Ваши вопросы:
1. Что входит в круговую подтяжку лица (какие зоны или трети лица)? Подтяжка средней и нижней трети.
2. Что именно подтягивается при круговую подтяжку лица (только кожа или мышцы тоже)? Подтягивается и кожа и SMASS.
3. Актуальна ли цена на Вашем сайте на круговую подтяжку лица? Все цены актуальны на день их просмотра.
4. Пластика местных тканей с SMASS пластикой делается на все лицо или указанная на Вашем сайте цена относится лишь к какой-то из 1/3 лица? Имеется в виду подтяжка средней трети с коротким разрезом и пластикой SMASS.
5. Какие сроки реабилитации при круговой подтяжке лица и при пластике местных тканей с SMASS пластикой? 6. На какой день снимаются швы при каждой из этих операций? Реабилитация занимает около 3-4 недель. Швы - рассасывающийся материал, снимать не надо.
Дмитрий
Здравствуйте. Вопрос по гинекомастии у мужчины! Какая цена удаления, как долго происходит операция и долго идёт процесс восстановления?
adminТалалай Юлия Владимировна
Стоимость операции по поводу гинекомастии 8800 грн. Операция длится от 1 до 1,5 часов. После операции пациент находится под наблюдением врача 2-3 часа. Процесс заживления, как правило, занимает от 1 до 2 недель.
Ирина
Ви виконуєте операції по збільшенню молочних залоз, скільки це коштує? ( Мені 37 років, вже маю двох дітей)
adminТалалай Юлия Владимировна
Доброго дня, Ірино. В нашому центрі проводяться операції по збільшенню грудей. Ціни на них Ви можете побачити на нашому сайті в розділі “Ціни”, підрозділ “Пластична хірургія”, зверніть увагу на те, що до вартості операції не включена ціна імплантів та спеціальної компресійної білизни. Тому остаточну вартість процедури Ви зможете почути після консультації лікаря, який визначить які саме імпланти для Вас потрібні. Запис на прийом до пластичного хірурга за телефонами 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Илона
Если я мама четверих деток, грудь 0, никаких растяжек нет, я худенькая 47 кг важу возможно ли мне операция груди?
adminТалалай Юлия Владимировна
Добрый день, Илона. Если Вы имеете в виду операцию по увеличению груди, то показания к ее проведению не зависят от количества родов или веса женщины. Потому Вы должны принять решение, предварительно проконсультировавшись у врача. На прием к пластическому хирургу Вы можете записаться по телефонам 068-860-99-64 или 093-778-47-47.
Екатерина
Какая цена на пластическую операцию груди?
adminТалалай Юлия Владимировна
Здравствуйте, Екатерина.
Разновидностей пластических операций по пластике груди много, их стоимость варьируется от 5 до 42 тысяч грн.
Все цены всегда актуальны на нашем сайте. Рекомендуем Вам записаться на консультацию пластического хирурга, где врач оценит ситуацию и ответит на все Ваши вопросы. Приходите, будем рады Вам помочь.
Лариса
Добрый день на когда можно записаться на консультацию по поводу пластики живота (Абдоминопластика) и стоимость спасибо
adminТалалай Юлия Владимировна
Здравствуйте, Лариса.
Записаться к пластическому хирургу Вы можете в любой день, кроме воскресенья, позвонив по телефонам, указанным на сайте. Цены на все виды услуг всегда актуальны на сайте: https://materna.com.ua/price.php
Стоимость операции «Пластика живота с перемещением пупка и ушиванием прямых мышц» - 28 600 грн; миниабдоминопластика без ушивание мышц - 16 500 грн.
Елена
добрый день. сколько будет стоить увеличить грудь с 1 на 2 размер? как говориться "под ключ"!
adminТалалай Юлия Владимировна
Доброго дня, вартість самої операції зі збільшення молочних залоз за допомогою імплантів коштує 27500 грн. Додатково пацієнт має сплатити вартість імплантів та компресійної білизни. Додаткова вартість залежить від виду імпланта та покриття і може коштувати від 800 до 1400 евро. Остаточна вартість може бути визначена після консультації лікаря, який буде оперувати. Записатись на прийом до пластичного хірурга Ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Чекаємо на Вас.
Наталья
Хочу увеличить грудь в Житомире. Меня интересует цена, возможность рассрочки.
adminТалалай Юлия Владимировна
Доброго дня, Наталія. Всі ціни, в тому числі на пластичні операції, Ви можете знайти на сайті МЦ “Матерна” в розділі “ЦІНИ”, підрозділ “Пластична хірургія”. Можливість проведення оплати в розстрочку відсутня, тобто оплата за надані послуги проводиться в повному об’ємі в день надання послуги.
Карина
Интересует операция по маммопластике, а именно, стоимость
adminТалалай Юлия Владимировна
Доброго дня, Карино. Вартість операцій на молочних залозах залежить від об’єму втручання, вартості імплантів та спеціальної білизни (при необхідності їх використання). Тому рекомендую записатись на прийом до пластичного хірурга, який визначить об’єм необхідних дій, від яких залежатиме вартість операції. Ціни на всі види операцій на молочних залозах Ви можете дізнатись на сайті МЦ “Матерна”. Всі ціни актуальні. Телефони реєстратури (для запису на прийом до лікаря): 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Ірина
Доброго дня чи є доцільність підсаджувати колаптоїдні ембріони і який відсоток розправлення його в порожнині матки? Дякую.
adminБалаховская Алеся Юрьевна
Доброго дня. Дякуємо за запитання. Колапсування (зморщування або зменшення) бластоцисти потрібне для подальшої імплантації. Колапс бластоцисти – це природній механізм, завдяки якому стінка бластоцисти розривається, а вміст її занурюється в ендометрій. Зазвичай достатньо 3-4 циклів колапсування, щоб прорвалась оболонка, і ембріон зміг імплантуватись в ендометрій. Тому немає причини для хвилювання.
Юля
Сколько стоит анализ?
adminБалаховская Алеся Юрьевна
Доброго дня, Юлія. Із задоволенням відповім на Ваше запитання. Лише уточніть, який саме аналіз Вас цікавить. Окрім того, Ви можете самостійно ознайомитись із цінами на лабораторні обстеження на нашому сайті. Слід зайти в розділ “Ціни”. В самому кінці є ярлик “Скачати прайс-лист” – в цьому файлі Ви можете знайти інформацію про всі обстеження, які нами проводяться.
Вероніка
Не знайшла у прайсі лапароскопії, чи проводите і які саме види операції, цікавить при випадінні матки
adminБалаховская Алеся Юрьевна
Ціни на лапароскопічні операції вказані на сайті в розділі “Ціни”, підрозділ “Хірургічна гінекологія”. Операції при випадінні матки лапароскопічним шляхом нами не проводяться. Можу порадити звернутись в 2-гу міську лікарню (якщо Ви – житомирянка) до завідувача гінекологічним відділенням Миронової Наталії Володимирівни. Вона має хороший досвід у проведенні подібних операцій.
Руслана
Здравствуйте, можно узнать сколько будет стоить осмотр врача и мазок?
adminБалаховская Алеся Юрьевна
Консультация гинеколога стоит 250грн. Консультация включает опрос, гинекологический осмотр, осмотр молочных желез. Мазки оплачиваются дополнительно: мазки на микрофлору и цитологию стоят по 90грн, плюс оплата за забор материала 35грн.
Виктория
Доброго дня, цікавить таке питання, чи впливає глюкозурія вагітних на дитину і чи потрібне якесь лікування глюкозурії під час вагітності?
adminПилипчук Людмила Владимировна
Глюкозурія - наявність глюкози в сечі. В нормі глюкози в сечі не має бути тому вважають, що глюкозурія – це вроджена патологія, що характеризується підвищеним виведенням глюкози з організму з сечею.
Розрізняють фізіологічну і патологічну глюкозурія.
Фізіологічна: а) аліментарна - при зловживанні вуглеводами, тобто надмірному вживанні солодкої їжі; б) емоційна - при стресовій ситуації; в) глюкозурія вагітних - виникає, як правило, на другому триместрі вагітності.
Глюкозурія патологічної форми виникає, як наслідок захворювання внутрішніх органів, та є симптомом різних захворювань. Може виникати при: а) захворюванні нирок - пієлонефрит, ниркова недостатність; б) пов’язана з гіперглікемією - як прояв цукрового діабету; в) внаслідок інтоксикації та прийому медикаментів, що підвищують виведення глюкози сечею.
Звичайно, відомо, що вагітність впливає на роботу всіх внутрішніх органів, і нирки не є винятком. При підвищеному навантаженні (вагітності) нирки можуть переробити не всю глюкозу, і частина її потрапляє в сечу. При фізіологічній глюкозурії вагітних рівень цукру не критичний і тому не несе загрози для здоров’я жінки і дитини. Якщо у вагітної глюкозурія, як симптом захворювання, тоді необхідно ( обов’язково!) лікування та усунення причини виникнення глюкозурії.
У Вашому випадку слід повторно здати аналіз сечі, щоб визначитись із необхідністю отримання консультації у лікарів акушера-гінеколога і ендокринолога.
Юлия
У сина синдром Дауна, вже другий раз випадає все волосся, яка може бути причина цьому? Щитовидка в нормі, залізо в нормі, свинець не перевищує норму, віт Д в нормі, АТ ТПО в нормі, не знаю де ще шукати проблему.
adminПокрасова Светлана Анатольевна
Доброго дня, Юлія.
Ви можете записатися на консультацію до лікаря-генетика нашої клініки за телефонами, вказаними на сайті. Ми допоможемо розібратися з Вашою проблемою. Беріть попередні аналізи і обстеження, приходьте, будемо раді Вам допомогти.
Антонина
Добрийдень.Чи можна зробити дитині аналіз на генетичні захворювання, оскільки у моїх двох синів є порушення психічного розвитку, затримка мовленнєвого розвитку. При чому ці вади присутні у обох. Дякую
adminПокрасова Светлана Анатольевна
Доброго дня, Антоніно. На жаль, ми не проводимо досліджень на генетичні розлади. Однак можу рекомендувати для початку отримати консультацію лікаря-генетика з метою визначення питання про те, які саме обстеження і де можна виконати. Дякую.
Руслан
Доброго дня. Є питання до Світлани Анатоліївни. Прошу вас зателефонувати.
adminПокрасова Светлана Анатольевна
Шановний Руслан. Нами не проводяться консультації за телефоном, тому просимо Вас сформулювати своє запитання для того, щоб лікар міг дати відповідь. Дякую.
Татьяна
Здравствуйте, планируем с мужем детей, но у него есть старший брат с синдромом дауна. Какие нужны обследование для моего мужа?
adminПокрасова Светлана Анатольевна
Достаточно провести анализ крови на кариотип (хромосомный анализ) с целью исключения наличия отклонений хромосомного набора.