Питання-відповідь МЦ Матерна

Марина
Здравствуйте, не могу зайти на сайт c ценами. Подскажите, какая цена на еко с донорской яйцеклеткой и спермой?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Программа ЭКО с использованием донорских яйцеклеток стоит 84 230 грн, порция донорской спермы – 4700 грн. Цены указаны на сайте.
Наталия
Здравствуйте! 12 лет назад у меня была внематочная беременность, одну трубу удалили, после того не могу забеременеть, муж очень хочет ребенка, слышала о искусственной инсеминации, в моей ситуации возможно будет забеременеть?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Добрый день, Наталия. Прежде чем принимать решение о проведении внутриматочной инсеминации (ВМИ), следует выяснить причину отсутствия беременности. Хотя бы потому, что проведение ВМИ может иметь смысл далеко не при всех видах бесплодия. Кроме того, обязательными условиями для ее проведения являются:
достаточные количественные и качественные показатели спермы – попросту говоря, нужно убедиться, достаточным ли есть количество нормальных, функционально активных сперматозоидов для того, чтобы могло произойти оплодотворение. Для этого нужно сдать спермограмму;
ВМИ можно проводить только убедившись в нормальной проходимости маточных труб или трубы. В Вашем случае я считаю этот момент ключевым: во-первых, хотя бы потому, что была проведена операция на внутренних половых органах. Известно, что любое оперативное вмешательство оставляет после себя более или менее выраженный спаечный процесс. Во-вторых, операцию Вам проводили по поводу внематочной беременности, причиной которой чаще всего является УЖЕ имеющийся спаечный процесс. Следовательно, сомнения в проходимости оставшейся трубы могут оказаться небеспочвенными.
Поэтому могу посоветовать в обязательном порядке провести оба выше названных обследования, после чего принимать решение о тактике дальнейших действий. Если посчитаете нужным получить дополнительную информацию или пройти обследования у нас, можете записаться на прием к репродуктологу. Будем рады помочь.
Віта
Скажіть будь ласка чи може чоловік використовувати для профілактики спринцування хлорофіліном, поки жінка лікує молочницю
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Віта. Ні, чоловік не може використовувати спринцювання, т.я. у чоловіків дещо інша будова статевих органів, ніж у жінок (пригадайте, як виглядає спринцовка). Відносно застосування розчину хлорофіліпту у вигляді промивань для нього навряд чи актуальна, адже цей препарат не має доведеної протигрибкової дії. Якщо лікарем не було призначено якогось лікування для чоловіка, то на час Вашого лікування вам достатньо виключити статеве життя, крім того, чоловік повинен дотримуватись правил особистої гігієни – миття статевих органів з використанням звичайного мила.
Тетяна
Доброго дня. Підкажіть будь ласка скільки коштує консультація пари з планування вагітності? Можливо зорієнтуєте мене, скільки коштує повне обстеження пари на предмет вагітності. Потрібно виявити причину того що я не вагітнію. Ряд обстежень вже є з іншої приватної клініки: 1.УЗДорганів є. 2. Цитоморфологічне дослідження є. 3. Консультація гінеколога є. Завчасно дякую. Вдалого дня.
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Тетяно. Питаннями діагностики та лікування неплідності займається лікар репродуктолог. Вартість обстеження з приводу вагітності назвати важко, адже поки невідомо, який перелік досліджень у Вашому випадку буде потрібен. Після консультації лікаря буде встановлено, які саме обстеження або аналізи слід провести. Перелік обстежень визначається індивідуально, але відповідно до існуючих алгоритмів діагностики непліддя. Рекомендую записатись на консультацію до репродуктолога на 13-15 день циклу - це дні, коли досить інформативним може бути ультразвукове дослідження матки та яєчників. Крім того, можу порадити завчасно (за 1-2 дні) до консультації відправити до нас чоловіка для здачі сперми на аналіз (для довідки: близько в 50 % випадків непліддя виявляється чоловічий фактор). Тоді у лікаря вже на першому прийомі буде інформація щодо чоловічої фертильності. На перший прийом раджу також взяти всі медичні документи, які стосуються проблеми. Все це допоможе лікарю краще зорієнтуватись у ситуації і скласти оптимальну тактику обстеження. Щодо цін: всі ціни вказані на сайті нашого центру і є актуальними. З будь-яких питань, які Вас цікавлять (як підготуватись до здачі спермограми, як записатись на прийом тощо), можете телефонувати до реєстратури за телефонами, вказаними на сайті. Дзвоніть. Будемо раді Вам допомогти.
Лена
До месячних два дня, бальзана температура 37.2. Може бути беременность?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Олено. Базальна температура не є показником настання вагітності. Пропоную зробити тест з сечею на вагітність або здати аналіз крові на ХГЛ. За 1-2 дні до настання менструації (якщо Ви вагітна) тест повинен бути позитивним.
Анна
Здравствуйте, мне 30 лет, и я задумываюсь об искусственном оплодотворении. Партнера у меня нет. Подскажите, с чего начать?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Анна, добрый день. В первую очередь следует прийти на консультацию к репродуктологу, чтобы обсудить вопрос о том, какие способы достижения беременности возможны. В любом случае врача будет интересовать состояние Вашей репродуктивной системы. Исходя из полученной информации, врач объяснит, какие варианты дальнейшей работы уместны в Вашей ситуации.
Вера
Здравствуйте. Месячные идут не по графику и с очень сильными болями.
adminБенедичук Юрій Володимирович
Здравствуйте, Вера. Вы задали очень простой вопрос, ответ на который дать наоборот очень непросто. Для того, чтобы разобраться с ситуацией, следует не только получить от Вас дополнительную информацию, но и провести ряд обследований, чтобы постараться установить причину Вашей проблемы. На самом деле причин, которые могут привести к нарушению прохождения менструаций, немало. Их устранение или коррекция возможны только после комплексного обследования у гинеколога. Записаться на прием Вы можете по телефонам, указанным на нашем сайте.
Леся
Доброго дня! Ви проводите лазерне лікування ерозії шийки матки? Яка ціна цієї операції в вашій поліклініці?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Леся. В нашому центрі проводиться оперативне лікування патології шийки матки за допомогою РХТ (радіохвильової терапії). Цей метод не тільки не поступається за ефективністю лазерній вапоризації, а й має деякі переваги. Для вирішення питання про доцільність проведення РХТ запрошуємо Вас на консультацію до лікаря. Процедуру можна зробити під час прийому, якщо наявні покази до її проведення і необхідні аналізи. Записатись на прийом Ви можете за телефонами 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Марина
Підскажіть, будь ласка, що це може бути: гострий біль в області правого придатка, підвищення температури тіла до 37 градусів
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Марино. При гострих болях слід терміново звернутись до лікаря. Окрім гінекологічних проблем цілком вірогідні інші стани, які знаходяться в компетенції хірурга, уролога (апендицит, пієлонефрит, сечокам’яна хвороба). У будь-якому разі слід пройти огляд у гінеколога та хірурга, щоб виключити наявність стану, який потребує госпіталізації та/або хірургічного втручання.
Юлія
Доброго дня! Чи можна у Вас в клініці прирвати вагітність? Яка вартість?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Юлія. В нашому центрі не проводиться процедура переривання вагітності. Зверніться до гінекологічного відділення за місцем проживання.
Марія
У мене з’явилась гуля у зоні яїчників з зовні її не видно, а на дотик відчуваю при натисканні трішки неприємно. Що це може бути?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Марія. На Ваше запитання не може бути відповіді без огляду місця, яке Вас турбує. Пропоную записатись на прийом до лікаря гінеколога, який може не тільки оглянути проблемне місце, а й одночасно провести необхідні додаткові обстеження. Записатись на прийом можна за телефонами 068-860-99-64 або 093-778-47-47.
Іванна
Доброго дня! Які аналізи потрібно здати, щоб лікар прописав протизаплідн пігулки? Чи можливо зробити все це за один день(консультація і аналізи)? Чи є запис на суботу 21 вересня?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Іванно. Зазвичай для призначення оральних контрацептивів достатньо отримати консультацію у лікаря. Зрозуміло, якщо відсутні проблеми із здоров’ям, як з боку статевої системи, так і інших органів. Доречно пройти щорічний гінекологічний огляд, якщо на момент візиту до лікаря пройшло більше року від попереднього огляду. У разі, якщо на прийомі лікар вважатиме, що слід здати якісь аналізи, останні будуть призначені. Щорічні гінекологічні обстеження можна зробити під час огляду (мазок на мікрофлору та цитологічне дослідження). Також, у разі потреби, під час прийому можна провести ультразвукове дослідження органів малого тазу.
Щодо запису на прийом: по суботам працює лікар –гінеколог, до якого Ви можете записатись за телефонами 068-860-99-64 або 093-778-47-47
Оксана
Доброго дня. Потрібна термінова консультація так як зараз не можу піти до лікаря. Менструація триває довше ніж завжди. Виділення не великі, але буває раз в день два що коли встаю відразу виливається велика кількість виділень і згусток а потім знову виділення незначні. Що це може бути?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Оксано. Що сааме відбувається, сказати важко, не знаючи інших обставин Вашої ситуації. У будь-якому разі, якщо кількість менструальних виділень явно перебільшуватиме звичайну, звертайтесь до лікаря терміново. У іншому разі, для того, щоб встановити причини подібного проходження менструації, зверніться до лікаря в плановому порядку. Оптимально: провести гінекологічний огляд та ультразвукове дослідження на 8-10 дні циклу, щоб виключити наявність внутрішньоматкової патології.
Вікторія
Доброго дня. Робила медикаментозний аборт, все пройшло добре. Почались місячні й шли як завжди днів 5, потім біль в низу живота і почали сильно йти з згустками, вже 5 день так, трішки менше зараз, Але ще виходять згустки невеликі. Що це може бути?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Вікторія. Раджу в найближчі дні провести ультразвукове дослідження органів малого тазу з метою виключення наявності залишків плідного яйця в порожнині матки. Деколи менструація після аборту може проходити не зовсім звично. Разом з тим, в деяких випадках в матці можуть залишатися окремі часточки плідного яйця і провокувати більш рясні та тривалі виділення. Хочу нагадати, що згідно протоколу застосування медикаментозного аборту жінка повинна провести контрольне УЗД через 7-10 днів після його настання. Тому у будь-якому разі запишіться на УЗД, особливо якщо Ви його не зробили після аборту.
Елизавета
Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, через сколько дней можно задавать бакпосев с шейки матки после приёма таблеток от кандидоза?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Здравствуйте, Елизавета. Для контроля излеченностикандидоза не обязательно проводить бакпосев. Достаточно сдать мазок на микрофлору, по котрому можно с большой вероятностью говорить о том, что кандидоз излечен. Поэтому рекомендую обратиться к Вашему врачу и провести простое обследование. Если же окажется, что заболевание не прошло, тогда Ваш врач должен принять решение либо о дополнительном обследовании либо о назначении повторного лечения.
Сева
Какая цена ЭКО в Житомире?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Сева. Загальна вартість процедури ЕКЗ в нашому центрі складається з вартості оплати послуг (всі ціни – на сайті в розділі “Ціни”) та вартості медикаментів, які використовуються для стимуляції яєчників. Загалом вартість може коливатись від 50 до 60 тисяч гривень ( сюди не включені додаткові послуги – ІКСІ, заморожування ембріонів тощо). Зауважу, що вартість витрачених медикаментів буває різною, що залежить, в першу чергу, від віку та кількості фолікулів в яєчниках жінки. Чим молодша жінка, чим більше фолікулів міститься в яєчниках, тим менші витрати медикаментів і грошей. Чим старша жінка, чим менше фолікулів – ціна відповідно зростає.
Диана
Сдала анализ на ХГЛ показывает 2597,а прогестерон 12.8,ето нормально?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Шановна Діано. Судячи з показника рівня ХГЛ, Ви маєте близько 5 тижнів вагітності. Показник прогестерону не має клінічного значення, адже його нормативні показники можуть коливатись досить значно. Більшу клінічну цінність в перші тижні має рівень ХГЛ та відсутність ознак загрози переривання вагітності. Крім того, нам невідомий показник прогестерону до вагітності, тому не бачу сенсу його повторювати. Якщо у Вас є запитання або сумніви в нормальному перебігу вагітності, зверніться до лікаря.
Максім
Не получається з заплідненям багато марних спроб.
adminБенедичук Юрій Володимирович
Доброго дня, Максим. З вашого питання незрозуміло, про які саме спроби завагітніти йдеться мова. Для вирішення Вашої проблеми запрошуємо на прийом до лікаря-репродуктолога, який допоможе розібратись із ситуацією. Записатись на прийом Ви можете за телефонами: 068-860-99-64 або 093-778-47-47.
Ольга
Добрый вечер. Мы из Кривого Рога хотим попасть к вам на приём по вопросу ЭКО. Какие нужно брать с собой анализы?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Здравствуйте, Ольга.
Вам необходимо приехать приблизительно на 5-7 день менструального цикла. Обязательно прибыть с мужем и взять с собой результаты всех предыдущих анализов, обследований, касающихся проблемы, независимо от срока давности. Предварительно запишитесь на приём по телефонам, указанным на сайте.
Приезжайте, будем рады Вам помочь.
Ольга
Доброе утро! Можно записаться к Вам на прием 11.09.2019? Заранее Вам благодарна!
adminБенедичук Юрій Володимирович
Шановна Наталія. Запис пацієнтів на прийом до лікарів проводиться адміністратором медичного центру. Просимо Вас зателефонувати до реєстратури за одним з номерів телефонів (068-860-99-64 або 093-778-47-47) та узгодити запис до лікаря. Дякую.
Валентина
Можно ли остановить кровотечение( месячные 10 дней) Норколутом?
adminБенедичук Юрій Володимирович
Добрый день, Валентина. Ответить на Ваш вопрос не представляется возможным, так как необходимо выяснить ряд важных вопросов. Поэтому рекомендую максимально быстро обратиться к врачу гинекологу для решения Ваших проблем. Безосновательный прием указанного Вами препарата может усугубить проблему из-за того, что данный препарат вряд ли можно использовать для остановки кровотечения.
Кристина
Добрый день, вы делаете генетический анализ крови для 4 летнего ребёнка? стоимость? спасибо
adminБенедичук Юрій Володимирович
Добрый день, Кристина. В нашем центре не проводятся генетические обследования. Уточните, пожалуйста, какой именно анализ Вы хотели бы сделать своему ребенку. Мы подскажем, где его можно провести и какова его стоимость.
Оля
Доброго дня, Ольга Петрівна. Я до Вас з таким питанням – здавала аналізи на впч-16,18,31,33,35,39,45,51,52,56,58,59. Всі негативні окрім 59-го типу. Підкажіть, будьласка, якого типу має бути лікування і чи взагалі воно потрібне?!
Завчасно вдячна Вам за відповідь!
adminЦиганюк Ольга Петрівна
Добрий день, Оля!
У 90% людей, після контакту з вірусом папіломи людини, його елімінація (видалення) з організму відбувається протягом 6-12 місяців без лікування, завдяки нормальній роботі імунної системи. Організм сам може з ним впоратись, якщо Ви відносно здорова людина. Ліків з доведенною ефективністю для лікування ВПЛ не існує!
В інших 10% випадків вірус персистує(живе) в статевих шляхах та може призводити до розвитку різних видів цервікальних неоплазій та раку шийки матки.
Для того щоб оцінити можливість наслідків впливу ВПЛ на шийку матки, Вам потрібно звернутись на консультацію, щоб провести додаткове обстеження і діагностику, за результатами якого буде розроблена тактика подальшого вирішення Вашої проблеми.
З повагою, лікарЦиганюк О. П.
Марина
В мене було 10 днів затримки, на 10 день почались місячні, полились одного разу і більше їх не було. Живіт жахливо тяне знизу. Температура 37.3. Щоцеможе бути?
adminЦиганюк Ольга Петрівна
Добрий день, Марина!
Причиною затримки менструальних виділень може бути гормональний дисбаланс, внутрішньоматкова патологія, а також потрібно виключити вагітність.
Вам потрібно терміново записатись на прийом, де лікар детальніше вивчить Ваш стан і причину порушення менструального циклу.
З повагою, лікар Циганюк О.П.
Тетяна
Добрий день, мені 42 роки, не заміжня, постійного партнера немає, хочу дитину, чи можливо це в моєму віці і скільки це коштує.Дякую.
adminЦиганюк Ольга Петрівна
Доброго дня, Тетяно. Ваш вік - не є перешкодою, щоб мати дитину. Всі інші питання ви зможете обговорити на прийомі у репродуктолога. Потрібно зробити деякі обстеження, щоб визначити методи вирішення Вашої проблеми. Телефонуйте в реєстратуру, записуйтеся, приходьте, будемо раді Вам допомогти.
Світлана
Мені 27 Я маю двох дітей і хотіла б вступити в програму донорства яйцеклітин. Хотіла б дізнатись повну інформацію.
adminСілаєв Вадим Ігорович
Доброго дня, Світлано.
Повну інформацію про програму донорства ооцитів Ви можете прочитати на сторінці нашого сайту.
Там же знаходиться анкета, яку Ви можете заповнити і надіслати нам у випадку, якщо вирішите приймати участь в програмі.
Пишіть, будемо раді співпрацювати.
Анастасия
Добрый день! Интересует вопрос оплаты донорства яйцеклетки: каждая яйцеклетка оплачивается отдельно? Какая оплата?
adminСілаєв Вадим Ігорович
Доброго дня, Анастасія. Винагорода за донорську програму складає 13 000 грн і не залежить від кількості отриманих яйцеклітин.
Марина
Здала аналізи на краснуху і результати 83
adminЗахарук Наталія Анатоліївна
Доброго дня, Марино. Ви не вказали, який саме клас антитіл (IgGчи IgM) має такий показник. Якщо 83 – показник IgG, то це означає, що у Вас наявний імунітет до червониці (чи після щеплень чи після перенесеної хвороби). І якщо показник IgM вкрай низький або відсутній, це означає, що Вам нічого переживати щодо майбутнього: за наявності такого показника імунний захист достатній, щоб не захворіти на червоницю.
Аннa
Здраствуйте, підскажіть чи може оприділити гінеколог коли в останє був в дівчині статевий акт?
adminЗахарук Наталія Анатоліївна
Доброго дня, Аня. Це питання не до гінеколога, а до судового медексперта.
Наталія
Доброго дня. Відвідувала ваш центр більше півроку тому. Лікарі дуже гарні. Але маю таке питання. 8 вересня має бути овуляції по графіку але 4,5 і 7 вересня відчувала тягнучий біль внизу живота ( несильний, просто трохи тягло) і маленька крапля крові на білизні в ці дні. Чи є привід хвилюватись і звертатись до лікаря?
adminЗахарук Наталія Анатоліївна
Доброго дня, Наталія. Ситуація, про яку Ви розказали, може бути наслідком овуляції, що пройшла (овуляторний синдром), тобто фізіологічним станом, який деколи буває у здорових жінок. З іншого боку, слід прослідкувати за своїм станом. Якщо Ви помітите збільшення будь-яких симптомів, описаних Вами, слід звернутись до лікаря.
Юлія
Скажіть, будь ласка, чи фахівці клініки проводять лікування дисплазії шийки матки 3 ступеня?
adminПрокопчук Аліна Дмитрівна
Доброго дня, Юлія. Згідно діючих протоколів лікування дисплазії шийки матки 3 ступеня проводиться лікарем онкогінекологом. Тому Вам слід звернутись за допомогою до обласного онкологічного диспансеру. Зважаючи на те, що тяжка дисплазія (3 ступеня) є фактором ризику по виникненню онкологічної патології, саме тому даною проблемою займаються онкогінекологи. Рекомендую не гаяти час і звернутись за допомогою. Одужуйте.
Оксана
Добрий день. Я здавала у вас аналізи 5.09 обіцялипeрeтeлeфонувати з рeзультатами.
adminПрокопчук Аліна Дмитрівна
Доброго дня, Оксано. Станом на 09.09 результатище не надійшли до клініки. Одразу по їх отриманню лікар повідомить Вас. Дякую.
Микола
Після удару мoшонкою стали такі ускладнення, неприємний запих ,член кривий, і вєна на члени великі це серйозна проблема чи ні?
adminДрагомир Ігор Олексійович
Доброго дня, Микола. У Вашому випадку слід терміново звернутись до лікаря уролога, щоб провести огляд, додаткові обстеження і визначити, наскільки проблема важка. Не раджу затримуватись із відвіданням лікаря, адже зволікання може призвести до погіршення стану не тільки в даний момент, а й у майбутньому. На прийом Ви можете записатись за будь-яким телефоном, вказаним на сайті центру.
Александра
После первого полового акта, проявился цистит, сейчас при мочеиспускании нету боли, а в почках боль целый день, невозможно уснуть, ещё и подташнивает иногда, что делать?
adminДрагомир Ігор Олексійович
Вам необходимо обследование и консультация уролога. Записывайтесь на прием к нашему специалисту по телефонам, указанным на сайте и мы сможем Вам помочь.
Юлия
Подскажите стоимость трансвагинального узд при беременности, 7 неделя.
adminМороз Наталія Іванівна
Стоимость трансвагинального УЗИ до 10 недель составляет 180 грн.
Микола
Цікавить 3d УЗД. Чекаю на відповідь.
adminМороз Наталія Іванівна
Доброго дня, Микола. Якщо Вас цікавить можливість проведення 3D УЗД під час вагітності, то у нас є можливість це зробити. Ви можете записати жінку у будь-який час, зателефонувавши за номерами 068-860-99-64 або 093-778-47-47. Зазначу, що дане обстеження можливе після 12 тижнів вагітності.
Оля
Добрий день. Не змогла знайти на сайті ціни на УЗД. Цікавать щитовидка, груди та ендовагинальне
adminМороз Наталія Іванівна
Доброго дня, Ольга. Всі ціни, в тому числі на ультразвукові обстеження, Ви можете знайти на сайті МЦ “Матерна” в розділі “ЦІНИ”, підрозділ “Ультразвукова діагностика“. У разі, якщо у Вас залишаться запитання, Ви можете зателефонувати до реєстратури та узгодити Ваші питання з адміністратором за телефонами: 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Сергій
Доброго ранку. Чи можливо завтра записатися на узд черевної порожнини? На яку годину?
adminМороз Наталія Іванівна
Шановний Сергій, Ви можете записатись на обстеження протягом будь-якого робочого дня за телефонами 068-860-99-64 та 093-778-47-47. Час прийому можна узгодити з адміністратором.
Алина
Добрый день, мне нужно сделать узи, посмотреть матку, яичники всё ли там нормально, у вас это можно сделать? Если можно то сколько это будет стоить и нужно ли предварительно записаться?
adminМороз Наталія Іванівна
Добрый день, Алина. У нас Вы можете сделать УЗИ органов малого таза. Стоимость обследования 220 гривен. Обязательна предварительная запись, которую Вы можете провести по телефонам: 068-860-99-64, 093-778-47-47. Ждем Вас, будем рады помочь.
Ірина
У мене гемангіома верхньої губи з дитинства. Зараз мені 23 роки.Чи можливо зробити губу красивою?
adminКосован Валентин Іванович
Запишіться на прийом до дерматолога за телефонами, вказаними на сайті, приходьте, ми зможемо Вам допомогти.
Анна
Здравствуйте! Я хочу узнать или вы делаете ринопластику носа, мне нужно убрать горбинку и выровнять перегородку.
adminНікітенко Богдан Миколайович
К сожалению, мы не делаем риносептопластику (корекцию носа с вмешательством на перегородке).
Елизавета
Какая цена грудных иммплантов?
adminНікітенко Богдан Миколайович
Стоимость имплантов зависит от формы и покрытия и колеблется от 900 до 1800 евро.
Алла
Отопластика по якому методу виконується у клініці?
adminНікітенко Богдан Миколайович
В зависимости от типа деформации используется один метод или их комбинация. Самые распространенные: Furnas, Mustarde, Converse, Stenstrom.
Любовь
Здравствуйте, какая цена подтяжки груди без имплантов?
adminНікітенко Богдан Миколайович
Добрый день, Любовь. Цена операции по подтяжке молочных желез зависит от вида оперативного вмешательства. Какой именно способ подтяжки наиболее рационален в Вашем случае, можно установить после консультации и осмотра молочных желез. Цены на сайте клиники актуальны (раздел “Пластика молочных желез”). Записаться на консультацию Вы можете по телефонам 068-860-99-64 или 093-778-47-47.
Лилия
Добрый день!!!!! 1.Что входит в круговую подтяжку лица (какие зоны или трети лица)? 2.Что именно подтягивается при круговую подтяжку лица (только кожа или мышцы тоже)? 3. Актуальна ли цена на Вашем сайте на круговую подтяжку лица? 4. Пластика местных тканей с SMASS пластикой делается на все лицо или указанная на Вашем сайте цена относится лишь к какой-то из 1/3 лица? 5. Какие сроки реабилитации при круговой подтяжке лица и при пластике местных тканей с SMASS пластикой? 6. На какой день снимаются швы при каждой из этих операций? Заранее, спасибо!
adminНікітенко Богдан Миколайович
Лилия, добрый день. Ответы на Ваши вопросы:
1. Что входит в круговую подтяжку лица (какие зоны или трети лица)? Подтяжка средней и нижней трети.
2. Что именно подтягивается при круговую подтяжку лица (только кожа или мышцы тоже)? Подтягивается и кожа и SMASS.
3. Актуальна ли цена на Вашем сайте на круговую подтяжку лица? Все цены актуальны на день их просмотра.
4. Пластика местных тканей с SMASS пластикой делается на все лицо или указанная на Вашем сайте цена относится лишь к какой-то из 1/3 лица? Имеется в виду подтяжка средней трети с коротким разрезом и пластикой SMASS.
5. Какие сроки реабилитации при круговой подтяжке лица и при пластике местных тканей с SMASS пластикой? 6. На какой день снимаются швы при каждой из этих операций? Реабилитация занимает около 3-4 недель. Швы - рассасывающийся материал, снимать не надо.
Дмитрий
Здравствуйте. Вопрос по гинекомастии у мужчины! Какая цена удаления, как долго происходит операция и долго идёт процесс восстановления?
adminНікітенко Богдан Миколайович
Стоимость операции по поводу гинекомастии 8800 грн. Операция длится от 1 до 1,5 часов. После операции пациент находится под наблюдением врача 2-3 часа. Процесс заживления, как правило, занимает от 1 до 2 недель.
Ирина
Ви виконуєте операції по збільшенню молочних залоз, скільки це коштує? ( Мені 37 років, вже маю двох дітей)
adminНікітенко Богдан Миколайович
Доброго дня, Ірино. В нашому центрі проводяться операції по збільшенню грудей. Ціни на них Ви можете побачити на нашому сайті в розділі “Ціни”, підрозділ “Пластична хірургія”, зверніть увагу на те, що до вартості операції не включена ціна імплантів та спеціальної компресійної білизни. Тому остаточну вартість процедури Ви зможете почути після консультації лікаря, який визначить які саме імпланти для Вас потрібні. Запис на прийом до пластичного хірурга за телефонами 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Илона
Если я мама четверих деток, грудь 0, никаких растяжек нет, я худенькая 47 кг важу возможно ли мне операция груди?
adminНікітенко Богдан Миколайович
Добрый день, Илона. Если Вы имеете в виду операцию по увеличению груди, то показания к ее проведению не зависят от количества родов или веса женщины. Потому Вы должны принять решение, предварительно проконсультировавшись у врача. На прием к пластическому хирургу Вы можете записаться по телефонам 068-860-99-64 или 093-778-47-47.
Екатерина
Какая цена на пластическую операцию груди?
adminНікітенко Богдан Миколайович
Здравствуйте, Екатерина.
Разновидностей пластических операций по пластике груди много, их стоимость варьируется от 5 до 42 тысяч грн.
Все цены всегда актуальны на нашем сайте. Рекомендуем Вам записаться на консультацию пластического хирурга, где врач оценит ситуацию и ответит на все Ваши вопросы. Приходите, будем рады Вам помочь.
Лариса
Добрый день на когда можно записаться на консультацию по поводу пластики живота (Абдоминопластика) и стоимость спасибо
adminНікітенко Богдан Миколайович
Здравствуйте, Лариса.
Записаться к пластическому хирургу Вы можете в любой день, кроме воскресенья, позвонив по телефонам, указанным на сайте. Цены на все виды услуг всегда актуальны на сайте: http://materna.com.ua/price.php
Стоимость операции «Пластика живота с перемещением пупка и ушиванием прямых мышц» - 28 600 грн; миниабдоминопластика без ушивание мышц - 16 500 грн.
Елена
добрый день. сколько будет стоить увеличить грудь с 1 на 2 размер? как говориться "под ключ"!
adminНікітенко Богдан Миколайович
Доброго дня, вартість самої операції зі збільшення молочних залоз за допомогою імплантів коштує 27500 грн. Додатково пацієнт має сплатити вартість імплантів та компресійної білизни. Додаткова вартість залежить від виду імпланта та покриття і може коштувати від 800 до 1400 евро. Остаточна вартість може бути визначена після консультації лікаря, який буде оперувати. Записатись на прийом до пластичного хірурга Ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Чекаємо на Вас.
Наталья
Хочу увеличить грудь в Житомире. Меня интересует цена, возможность рассрочки.
adminНікітенко Богдан Миколайович
Доброго дня, Наталія. Всі ціни, в тому числі на пластичні операції, Ви можете знайти на сайті МЦ “Матерна” в розділі “ЦІНИ”, підрозділ “Пластична хірургія”. Можливість проведення оплати в розстрочку відсутня, тобто оплата за надані послуги проводиться в повному об’ємі в день надання послуги.
Карина
Интересует операция по маммопластике, а именно, стоимость
adminНікітенко Богдан Миколайович
Доброго дня, Карино. Вартість операцій на молочних залозах залежить від об’єму втручання, вартості імплантів та спеціальної білизни (при необхідності їх використання). Тому рекомендую записатись на прийом до пластичного хірурга, який визначить об’єм необхідних дій, від яких залежатиме вартість операції. Ціни на всі види операцій на молочних залозах Ви можете дізнатись на сайті МЦ “Матерна”. Всі ціни актуальні. Телефони реєстратури (для запису на прийом до лікаря): 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
adminБалаховська Олеся Юріївна
adminПилипчук Людмила Володимирівна
Юлия
У сина синдром Дауна, вже другий раз випадає все волосся, яка може бути причина цьому? Щитовидка в нормі, залізо в нормі, свинець не перевищує норму, віт Д в нормі, АТ ТПО в нормі, не знаю де ще шукати проблему.
adminПокрасова Світлана Анатоліївна
Доброго дня, Юлія.
Ви можете записатися на консультацію до лікаря-генетика нашої клініки за телефонами, вказаними на сайті. Ми допоможемо розібратися з Вашою проблемою. Беріть попередні аналізи і обстеження, приходьте, будемо раді Вам допомогти.
Антонина
Добрийдень.Чи можна зробити дитині аналіз на генетичні захворювання, оскільки у моїх двох синів є порушення психічного розвитку, затримка мовленнєвого розвитку. При чому ці вади присутні у обох. Дякую
adminПокрасова Світлана Анатоліївна
Доброго дня, Антоніно. На жаль, ми не проводимо досліджень на генетичні розлади. Однак можу рекомендувати для початку отримати консультацію лікаря-генетика з метою визначення питання про те, які саме обстеження і де можна виконати. Дякую.
Руслан
Доброго дня. Є питання до Світлани Анатоліївни. Прошу вас зателефонувати.
adminПокрасова Світлана Анатоліївна
Шановний Руслан. Нами не проводяться консультації за телефоном, тому просимо Вас сформулювати своє запитання для того, щоб лікар міг дати відповідь. Дякую.
Татьяна
Здравствуйте, планируем с мужем детей, но у него есть старший брат с синдромом дауна. Какие нужны обследование для моего мужа?
adminПокрасова Світлана Анатоліївна
Достаточно провести анализ крови на кариотип (хромосомный анализ) с целью исключения наличия отклонений хромосомного набора.