Головна > Послуги > Пластична хірургія

Пластична хірургія у Житомирі

Пластична
хірургія

Колись давно чудова Коко Шанель сказала: "Бути красивою - отримати подарунок від долі, зробити себе красивою - взяти долю у свої руки".

Сьогодні, щоб виглядати свіжо і підтягнуто, як жінці, так і чоловікові, необхідно докласти багато зусиль, а звернувшись до косметолога, не завжди отримуєш бажаний результат. У сучасному світі більшість проблем із зовнішністю можна вирішити за допомогою пластичної хірургії. Цей розділ медицини давно і впевнено увійшов в наше життя. Це наука, майстерність і мистецтво. Він дає можливість ефективно вирішувати безліч естетичних проблем, дозволяє людям повірити в себе, відчути власну красу і привабливість.

Медичний центр "Матерна" пропонує своїм пацієнтам ряд процедур щодо вдосконалення свого зовнішнього вигляду.

Пластична хірургія вік

Очі - це не тільки "дзеркало душі", а й частину обличчя, що видає вік. Нависання повік, порушення контуру верхньої і нижньої повіки - все це можна і потрібно коригувати, і допомогти тут може тільки грамотно виконана блефаропластика. Це пластична операція по корекції століття, спрямована на їх омолодження, зміцнення м'язового тонусу, видалення надлишків шкіри і жирової тканини з верхнього або нижнього століття.

процедура ліпосакція

Коли через лішнегой ваги людина не задоволена своїм зовнішнім виглядом, дотримання дієти і заняття спортом не допомагають, а ефект необхідний в короткі терміни, фахівці рекомендують проведення ліпосакції - операції з видалення хірургічним шляхом надлишку жирової маси тіла або окремих його частин.

процедура липофилинг

З віком контури обличчя і тіла порушуються, і оптимальним рішенням у такій ситуації є липофилинг. Це процедура, при якій власні жирові клітини, вилучені з однієї частини тіла, використовують для моделювання ділянок, де обсягів недостатньо. Ліпофілінг на сьогоднішній день один з найбезпечніших, дешевих, мало травматичних методів омолодження, що дає результат до кінця життя.

Хейлопластика - пластична операція по корекції форми і розміру губ

Красиві губи підкреслюють красу і виразність обличчя. Збільшити або зменшити губи, позбавиться від вроджених або придбаних дефектів Вам допоможе хейлопластика - пластична операція по корекції форми і розміру губ. Збільшити або зменшити губи, позбавиться від вроджених або придбаних дефектів Вам допоможе хейлопластика - пластична операція по корекції форми і розміру губ.

Пластична хірургія обличчя

Нас завжди розчулюють пухкі щічки у малюків, а ось для дорослих вони можуть бути причиною невдоволення власною зовнішністю. Всьому причиною грудочки Біша - жирові відкладення під вилицею між шкірою і слизової щоки. На сьогоднішній день операція з їх видалення - одна з найбільш затребуваних в області корекції контурів особи. За допомогою цієї процедури можна візуально омолодити і надати овалу обличчя виразні і витончені обриси.

Пластична хірургія вух

Вуха, великі або відстовбурчені, часто викликають сміх і призводять до формування комплексів у людей різної статі і віку. Цю проблему легко може вирішити похід до пластичного хірурга. Отопластика (хірургічна корекція вушних раковин) - одна з найпростіших пластичних операцій, завдяки якій змінюються розміри, форма вух, усуваються вроджені або посттравматичні дефекти.

Мініабдомінопластіка

З віком шкіра живота втрачає свою еластичність, а у жінок після пологів м'язи живота розходяться, і ні фізкультура, ні дотримання дієт не можуть повернути їм колишній вигляд. З'явилися розтяжки, зайвий жир і шкіра внизу живота знижує привабливість, заважає відкрито засмагати на пляжі і в кінцевому підсумку призводить до незадоволеності собою. Вирішити проблему можна тільки хірургічним шляхом. Мініабдомінопластіка - популярна і найбільш щадна операція з видалення надлишків шкіри і жиру на черевній стінці обов'язково допоможуть будь-якому пацієнтові повернути колишню стрункість і красу.

брахіопластіка

Зайві жирові відкладення і обвисла шкіра верхньої частини рук з віком стає тим неприємним моментом, який хочеться приховати під довгий рукав. Пластичний хірург медичного центру "Матерна" вирішує цю проблему за допомогою брахіопластікі - операції по усуненню в'ялої шкіри і жирових відкладень верхній частині рук. Після її проведення руки виглядають молодими і підтягнутими.

Мініфейсліфтінг

Красу і молодість хоче зберегти кожна жінка, не залежно від віку. Але коли на обличчі з'являються зморшки і інші вікові зміни, варто задуматися про процедуру підтяжки обличчя - мініфейсліфтінге. Це найефективніший метод боротьби з глибокими зморшками, опущеними щік, глибокими носогубні складки і іншими віковими змінами на обличчі. А пластична операція з підтяжки шиї допоможе позбутися від другого підборіддя, вікових зморшок, надлишкового жиру, поверне колишні форми і молодість.

Пластична хірургія грудей

Одна з найяскравіших пам'яток жіночого тіла - гарні груди. Саме вона дарує жінці впевненість в собі, привабливість і внутрішню гармонію. В руках у кожної жінки - можливість змінитися і втілити свої мрії в реальність.
У медичному центрі "Матерна" проводять такі операції з пластики грудей:
- підтяжка грудей або мастопексія - в операції потребують жінки, у яких відзначається опущення молочних залоз після вагітності, лактації, втрати ваги, в силу вікових змін;
- виправлення форми сосків і ареоли - операція виконується для виправлення втягнутих сосків і для зменшення великих ареол.

корекція гінекомастії

Ще один різновид операції з пластики грудей - корекція гинекомастии - показана при патологічному збільшенні грудних залоз у чоловіків. Це малотравматичная операція з видалення надлишкової тканини залози через невеликі розрізи.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете заповнити форму, задавши питання нашим лікарям і протягом 30 хвилин Ви отримаєте цікавлять відповіді на ваші питання.

Натискаючи "Відправити повідомлення", ви даєте згоду на
обробку своїх персональних даних