• materna-banner2
  • materna-banner8
  • materna-banner1
  • materna-banner3
  • materna-banner4
  • materna-banner5
  • materna-banner6

Главная > Отзывы о МЦ Матерна

Отзывы о медицинском эко центре Матерна

Напишите Ваш отзыв о МЦ Матерна

Нажимая "Отправить сообщение", вы даете согласие на
обработку своих персональных данных

29 января 2019

Олена

Усім привіт!! Хочу залишити свій відгук про роботу Супер Колективу Медичного центру Матерна. Почну з далеку, Ми з чоловіком звернулися по допомогу до Юрія Володимировича взимку 2018 року в січні місяці! Вирішили не затягувати і почали підготовку до ЕКО. Перед тим ми безуспішно лікувалися 8 років у інших спеціалістів в різних місцях, Київ, Вінниця. Та всі аналізи, всі старання були марними. Але ми не опускали руки і на щастя нам порадили Хороших спеціалістів!!!Спочатку ми з чоловіком пройшли ряд обстежень та аналізів в Матерні, після чого мені та чоловіку призначили терапію щодо підготовки організму до ЕКО. Це був нелегкий та сповнений терпіння час, протягом якого ми невпинно йшли до своєі мети - Дитинки!!!! І коли восени 2018 року я дізналася, що вагітна, Ми з чоловіком плакали від щастя!!!! Я хочу сказати що людям які хочуть цьго дійсно потрібно ніколи не опускати руки й невпинно йти до своеі мети!!! А коли народився наш хлопчик ми Були на 7 небі від щастя!!! Цей колектив здійснив мрію нашого життя!!!! ДЯКУЄМО ВАМ УСІМ!!!!! І окремо Юрію Володимировичу Бенедичуку!!!!
Він переживав з нами всі емоціі як рідний батько!!!!! Будемо весь вік вам вдячні!!!!!!

26 января 2019

Катерина

Ми з чоловіком звернулись в клініку рік назад і нашим лікарем стала Циганюк Ольга Петрівна. За цей час пройдено великий шлях, багато лікувань та переживань для нас обох. але ми завжди задоволені прийомами в "Матерні" - персонал уважний і професійний, забезпечують комфорт, тепло і свою максимальну увагу і знання. Пройшов рік і наш шлях закінчився надзвичайно успішно - ми в солодкому очікуванні одразу двох малят! Дуже вдячні Ользі Петрівні за її вичерпні консультації, адекватне лікування, обстеження, рекомендації і готовніcть допомогти в будь-який час, а також Юрію Володимировичу, який в важливих моментах заміняв нашого лікаря за її відсутності і дуже допоміг в досягненні мети! Також вдячні професійному лікарю-узисту Наталії Іванівні - продовжимо ходити на скринінги та узд тільки до вас.
Ціни вище середніх, але професіоналізм та комфорт того вартий!
Будемо рекомендувати клініку рідним та знайомим.

21 января 2019

Настя

Спасибо огромное клинике МАТЕРНА, а особенно Циганюк Ольге Петровне. Благодаря правильно подобранному лечению мы стали счастливыми родителями девочки) Всем удачи!

16 января 2019

Наталия

Была на приеме у Юрия Владимировича,очень хороший специалист, вежливый, все разложил по полочкам, будем идти до победного конца с ним.

04 декабря 2018

Ольга

Дуже вдячна долі за знайомство з лікарем. Випадково порадили лікаря Бенидичука Ю.В. і клініку "Матерна". Після столичних клінік, де понти персоналу починаються ледь не з охоронця на вході, хамство в реєстратурі та зверхність лікарів, вперше не виникно бажання швидше вибігти з клініки. Склалося враження, що лікар впершу чергу друг пацієнтам. Все чесно і об'єктивно оцінив, пояснив, порадив. Чітко склав план лікування. Дівчата на реєстрації виховані і коректні. Дуже шкодую, що раніше не знала про клініку. Раджу усім.

19 октября 2018

Татьяна Кузьминская

Дякуючи данній клініці і кваліфікованому персоналу та дякуючи Богу, ми пізнали радість батьківства, за яке боролися останні 8 років! Так ціни не найдешевші, але щастя бути батьками-безцінне!!! Окрема подяка Бенидичуку Юрію Володимировичу та Циганюк Ользі Петрівній.

Администрация МЦ Матерна

Спасибо за высокую оценку.

12 июня 2018

Анонимно

Дізналась про Юрія Володимировича від знайомої, яка завагітніла за допомогою ЕКО з першої спроби, правда в Київській клініці. Дуже зраділа, коли дізналась, що в Житомирі відкрилась нова клініка, яку очолює Юрій Володимирович. На прийом до лікаря йшла з великим хвилюванням, та познайомившись зним, відлягло. З першої ж консультації пройнялася довірою до цієї людини, чітко, конкретно, доступно, завжди спокійно доносилась вся інформація, якщо виникали питання, лікар завжди був на зв`язку. Я в свою чергу виконувала всі призначення, прислухалась до всіх порад, і як результат, ось уже 4 місяці, як у нас народився синочок. Клініку рекомендую всім, весь персонал чітко підібраний, всі люб`язні та привітні, підтримували на протязі всієї вагітності, разом раділи народженню синочка, навіть зараз періодично цікавляться нашими справами. Висловлюю щиру подяку Юрію Володимировичу, та всьому колективу клініки "Матерна" за наше безмежне щастя!

30 мая 2018

Елена Павленко

От имени нашей семьи хотим поблагодарить персонал клиники "Матерна" за качественное обслуживание. Посещаем клинику более двух лет. Вежливый, внимательный персонал. Отдельное СПАСИБО Бенедичуку Юрию Владимировичу и Циганюк Ольге Петровне, настоящим профессионалам своего дела. Очень довольны. Обязательно будем обращаться еще. Всего Вам самого наилучшего!!!

Администрация МЦ Матерна

Спасибо за высокую оценку. Мы всегда Вам рады!

22 апреля 2018

Анонимно

Всем привет.
Решила написать свой отзыв об клинике "Матерна".
Первый раз с мужем пришли туда осенью на первую бесплатную консультацию. Клиника очень понравилась, красивая, современная. Врач нас принял все разложил по полочкам, рассказал что да к чему, т.к. мы были еще зеленые в этих вопросах. Сделали мне УЗИ, муж сдал СГ, дали список анализов, которые нужны для протокола.
Я могу посоветовать эту клинику девочкам, которые выбирают где пройти программу ЭКО. Весь персонал очень вежливый, всегда все объясняют и показывают.
Пока я очень довольна клиникой и врачем!!

18 февраля 2018

Света

Большое спасибо всем работникам клиники. Прекрасные специалисты-врачи с большим опытом, вежливые, сострадательные мед сёстры, современная аппаратура и медикаменты. Я много натерпелась от государственных гинекологов и анестезиологов, так что выбрала клинику "Матерна".

9 января 201

Алина

Пришли в клинику по рекомендации наших друзей, которые хорошо знакомы с Юрием Владимировичем. При этом пришли уже после общения с рядом житомирских клиник, даже в Киев ездили. Но в Киеве цены космические как для нас, поэтому отказались. В матерне нас хорошо проконсультировали, ряд анализов пришлось пересдать. Пока все хорошо.

08 июня 2017

Надежда

Очень светленькая клиника, комфортный кабинет, красивые девочки на рецепции. Приняли вовремя, рецепция работают на ура. По цене все заплатили, как и говорили при записи, никаких выкачиваний денег. Было несколько вопросов к рецепции, они все рассказали, что все стало понятно. Если надо будет еще посещать в клинику, то обращусь только сюда.

26 мая 2017

Полина

Очень светленькая клиника, комфортный кабинет, красивые девочки на рецепции. Приняли вовремя, рецепция работают на ура. По цене все заплатили, как и говорили при записи, никаких выкачиваний денег. Было несколько вопросов к рецепции, они все рассказали, что все стало понятно. Если надо будет еще посещать в клинику, то обращусь только сюда.

22 декабря 2016

Катерина

Потрясающая и современная клиника, в которой комфортно пребывать. Не могу не отметить компетентный коллектив, который выше всяких похвал. Считаю, что ценовая политика в клинике полностью соответствует качеству предоставляемой медицинской помощи. Боле того, мне подходит месторасположение клиники и то что у них четко налажена система клиентского сервиса. В общем буду советовать клинику Медичний центр Матерна всем знакомым.