Вопрос-ответ МЦ Матерна

Оксана
Доброго дня. Потрібна термінова консультація так як зараз не можу піти до лікаря. Менструація триває довше ніж завжди. Виділення не великі, але буває раз в день два що коли встаю відразу виливається велика кількість виділень і згусток а потім знову виділення незначні. Що це може бути?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Оксано. Що сааме відбувається, сказати важко, не знаючи інших обставин Вашої ситуації. У будь-якому разі, якщо кількість менструальних виділень явно перебільшуватиме звичайну, звертайтесь до лікаря терміново. У іншому разі, для того, щоб встановити причини подібного проходження менструації, зверніться до лікаря в плановому порядку. Оптимально: провести гінекологічний огляд та ультразвукове дослідження на 8-10 дні циклу, щоб виключити наявність внутрішньоматкової патології.
Вікторія
Доброго дня. Робила медикаментозний аборт, все пройшло добре. Почались місячні й шли як завжди днів 5, потім біль в низу живота і почали сильно йти з згустками, вже 5 день так, трішки менше зараз, Але ще виходять згустки невеликі. Що це може бути?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Вікторія. Раджу в найближчі дні провести ультразвукове дослідження органів малого тазу з метою виключення наявності залишків плідного яйця в порожнині матки. Деколи менструація після аборту може проходити не зовсім звично. Разом з тим, в деяких випадках в матці можуть залишатися окремі часточки плідного яйця і провокувати більш рясні та тривалі виділення. Хочу нагадати, що згідно протоколу застосування медикаментозного аборту жінка повинна провести контрольне УЗД через 7-10 днів після його настання. Тому у будь-якому разі запишіться на УЗД, особливо якщо Ви його не зробили після аборту.
Елизавета
Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, через сколько дней можно задавать бакпосев с шейки матки после приёма таблеток от кандидоза?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Елизавета. Для контроля излеченностикандидоза не обязательно проводить бакпосев. Достаточно сдать мазок на микрофлору, по котрому можно с большой вероятностью говорить о том, что кандидоз излечен. Поэтому рекомендую обратиться к Вашему врачу и провести простое обследование. Если же окажется, что заболевание не прошло, тогда Ваш врач должен принять решение либо о дополнительном обследовании либо о назначении повторного лечения.
Сева
Какая цена ЭКО в Житомире?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Сева. Загальна вартість процедури ЕКЗ в нашому центрі складається з вартості оплати послуг (всі ціни – на сайті в розділі “Ціни”) та вартості медикаментів, які використовуються для стимуляції яєчників. Загалом вартість може коливатись від 50 до 60 тисяч гривень ( сюди не включені додаткові послуги – ІКСІ, заморожування ембріонів тощо). Зауважу, що вартість витрачених медикаментів буває різною, що залежить, в першу чергу, від віку та кількості фолікулів в яєчниках жінки. Чим молодша жінка, чим більше фолікулів міститься в яєчниках, тим менші витрати медикаментів і грошей. Чим старша жінка, чим менше фолікулів – ціна відповідно зростає.
Диана
Сдала анализ на ХГЛ показывает 2597,а прогестерон 12.8,ето нормально?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Шановна Діано. Судячи з показника рівня ХГЛ, Ви маєте близько 5 тижнів вагітності. Показник прогестерону не має клінічного значення, адже його нормативні показники можуть коливатись досить значно. Більшу клінічну цінність в перші тижні має рівень ХГЛ та відсутність ознак загрози переривання вагітності. Крім того, нам невідомий показник прогестерону до вагітності, тому не бачу сенсу його повторювати. Якщо у Вас є запитання або сумніви в нормальному перебігу вагітності, зверніться до лікаря.
Максім
Не получається з заплідненям багато марних спроб.
adminБенедичук Юрий Владимирович
Доброго дня, Максим. З вашого питання незрозуміло, про які саме спроби завагітніти йдеться мова. Для вирішення Вашої проблеми запрошуємо на прийом до лікаря-репродуктолога, який допоможе розібратись із ситуацією. Записатись на прийом Ви можете за телефонами: 068-860-99-64 або 093-778-47-47.
Ольга
Добрый вечер. Мы из Кривого Рога хотим попасть к вам на приём по вопросу ЭКО. Какие нужно брать с собой анализы?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Здравствуйте, Ольга.
Вам необходимо приехать приблизительно на 5-7 день менструального цикла. Обязательно прибыть с мужем и взять с собой результаты всех предыдущих анализов, обследований, касающихся проблемы, независимо от срока давности. Предварительно запишитесь на приём по телефонам, указанным на сайте.
Приезжайте, будем рады Вам помочь.
Ольга
Доброе утро! Можно записаться к Вам на прием 11.09.2019? Заранее Вам благодарна!
adminБенедичук Юрий Владимирович
Шановна Наталія. Запис пацієнтів на прийом до лікарів проводиться адміністратором медичного центру. Просимо Вас зателефонувати до реєстратури за одним з номерів телефонів (068-860-99-64 або 093-778-47-47) та узгодити запис до лікаря. Дякую.
Валентина
Можно ли остановить кровотечение( месячные 10 дней) Норколутом?
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Валентина. Ответить на Ваш вопрос не представляется возможным, так как необходимо выяснить ряд важных вопросов. Поэтому рекомендую максимально быстро обратиться к врачу гинекологу для решения Ваших проблем. Безосновательный прием указанного Вами препарата может усугубить проблему из-за того, что данный препарат вряд ли можно использовать для остановки кровотечения.
Кристина
Добрый день, вы делаете генетический анализ крови для 4 летнего ребёнка? стоимость? спасибо
adminБенедичук Юрий Владимирович
Добрый день, Кристина. В нашем центре не проводятся генетические обследования. Уточните, пожалуйста, какой именно анализ Вы хотели бы сделать своему ребенку. Мы подскажем, где его можно провести и какова его стоимость.
Тетяна
Добрий день, мені 42 роки, не заміжня, постійного партнера немає, хочу дитину, чи можливо це в моєму віці і скільки це коштує.Дякую.
adminЦиганюк Ольга Петровна
Доброго дня, Тетяно. Ваш вік - не є перешкодою, щоб мати дитину. Всі інші питання ви зможете обговорити на прийомі у репродуктолога. Потрібно зробити деякі обстеження, щоб визначити методи вирішення Вашої проблеми. Телефонуйте в реєстратуру, записуйтеся, приходьте, будемо раді Вам допомогти.
Світлана
Мені 27 Я маю двох дітей і хотіла б вступити в програму донорства яйцеклітин. Хотіла б дізнатись повну інформацію.
adminСилаев Вадим Игоревич
Доброго дня, Світлано.
Повну інформацію про програму донорства ооцитів Ви можете прочитати на сторінці нашого сайту.
Там же знаходиться анкета, яку Ви можете заповнити і надіслати нам у випадку, якщо вирішите приймати участь в програмі.
Пишіть, будемо раді співпрацювати.
Анастасия
Добрый день! Интересует вопрос оплаты донорства яйцеклетки: каждая яйцеклетка оплачивается отдельно? Какая оплата?
adminСилаев Вадим Игоревич
Доброго дня, Анастасія. Винагорода за донорську програму складає 13 000 грн і не залежить від кількості отриманих яйцеклітин.
Наталія
Доброго дня. Відвідувала ваш центр більше півроку тому. Лікарі дуже гарні. Але маю таке питання. 8 вересня має бути овуляції по графіку але 4,5 і 7 вересня відчувала тягнучий біль внизу живота ( несильний, просто трохи тягло) і маленька крапля крові на білизні в ці дні. Чи є привід хвилюватись і звертатись до лікаря?
adminЗахарук Наталья Анатольевна
Доброго дня, Наталія. Ситуація, про яку Ви розказали, може бути наслідком овуляції, що пройшла (овуляторний синдром), тобто фізіологічним станом, який деколи буває у здорових жінок. З іншого боку, слід прослідкувати за своїм станом. Якщо Ви помітите збільшення будь-яких симптомів, описаних Вами, слід звернутись до лікаря.
Юлія
Скажіть, будь ласка, чи фахівці клініки проводять лікування дисплазії шийки матки 3 ступеня?
adminПрокопчук Алина Дмитриевна
Доброго дня, Юлія. Згідно діючих протоколів лікування дисплазії шийки матки 3 ступеня проводиться лікарем онкогінекологом. Тому Вам слід звернутись за допомогою до обласного онкологічного диспансеру. Зважаючи на те, що тяжка дисплазія (3 ступеня) є фактором ризику по виникненню онкологічної патології, саме тому даною проблемою займаються онкогінекологи. Рекомендую не гаяти час і звернутись за допомогою. Одужуйте.
Оксана
Добрий день. Я здавала у вас аналізи 5.09 обіцялипeрeтeлeфонувати з рeзультатами.
adminПрокопчук Алина Дмитриевна
Доброго дня, Оксано. Станом на 09.09 результатище не надійшли до клініки. Одразу по їх отриманню лікар повідомить Вас. Дякую.
Александра
После первого полового акта, проявился цистит, сейчас при мочеиспускании нету боли, а в почках боль целый день, невозможно уснуть, ещё и подташнивает иногда, что делать?
adminДрагомир Игорь Алексеевич
Вам необходимо обследование и консультация уролога. Записывайтесь на прием к нашему специалисту по телефонам, указанным на сайте и мы сможем Вам помочь.
Оля
Добрий день. Не змогла знайти на сайті ціни на УЗД. Цікавать щитовидка, груди та ендовагинальне
adminМороз Наталья Ивановна
Доброго дня, Ольга. Всі ціни, в тому числі на ультразвукові обстеження, Ви можете знайти на сайті МЦ “Матерна” в розділі “ЦІНИ”, підрозділ “Ультразвукова діагностика“. У разі, якщо у Вас залишаться запитання, Ви можете зателефонувати до реєстратури та узгодити Ваші питання з адміністратором за телефонами: 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Сергій
Доброго ранку. Чи можливо завтра записатися на узд черевної порожнини? На яку годину?
adminМороз Наталья Ивановна
Шановний Сергій, Ви можете записатись на обстеження протягом будь-якого робочого дня за телефонами 068-860-99-64 та 093-778-47-47. Час прийому можна узгодити з адміністратором.
Алина
Добрый день, мне нужно сделать узи, посмотреть матку, яичники всё ли там нормально, у вас это можно сделать? Если можно то сколько это будет стоить и нужно ли предварительно записаться?
adminМороз Наталья Ивановна
Добрый день, Алина. У нас Вы можете сделать УЗИ органов малого таза. Стоимость обследования 220 гривен. Обязательна предварительная запись, которую Вы можете провести по телефонам: 068-860-99-64, 093-778-47-47. Ждем Вас, будем рады помочь.
Ірина
У мене гемангіома верхньої губи з дитинства. Зараз мені 23 роки.Чи можливо зробити губу красивою?
adminКосован Валентин Иванович
Запишіться на прийом до дерматолога за телефонами, вказаними на сайті, приходьте, ми зможемо Вам допомогти.
Лилия
Добрый день!!!!! 1.Что входит в круговую подтяжку лица (какие зоны или трети лица)? 2.Что именно подтягивается при круговую подтяжку лица (только кожа или мышцы тоже)? 3. Актуальна ли цена на Вашем сайте на круговую подтяжку лица? 4. Пластика местных тканей с SMASS пластикой делается на все лицо или указанная на Вашем сайте цена относится лишь к какой-то из 1/3 лица? 5. Какие сроки реабилитации при круговой подтяжке лица и при пластике местных тканей с SMASS пластикой? 6. На какой день снимаются швы при каждой из этих операций? Заранее, спасибо!
adminНикитенко Богдан Николаевич
Лилия, добрый день. Ответы на Ваши вопросы:
1. Что входит в круговую подтяжку лица (какие зоны или трети лица)? Подтяжка средней и нижней трети.
2. Что именно подтягивается при круговую подтяжку лица (только кожа или мышцы тоже)? Подтягивается и кожа и SMASS.
3. Актуальна ли цена на Вашем сайте на круговую подтяжку лица? Все цены актуальны на день их просмотра.
4. Пластика местных тканей с SMASS пластикой делается на все лицо или указанная на Вашем сайте цена относится лишь к какой-то из 1/3 лица? Имеется в виду подтяжка средней трети с коротким разрезом и пластикой SMASS.
5. Какие сроки реабилитации при круговой подтяжке лица и при пластике местных тканей с SMASS пластикой? 6. На какой день снимаются швы при каждой из этих операций? Реабилитация занимает около 3-4 недель. Швы - рассасывающийся материал, снимать не надо.
Дмитрий
Здравствуйте. Вопрос по гинекомастии у мужчины! Какая цена удаления, как долго происходит операция и долго идёт процесс восстановления?
adminНикитенко Богдан Николаевич
Стоимость операции по поводу гинекомастии 8800 грн. Операция длится от 1 до 1,5 часов. После операции пациент находится под наблюдением врача 2-3 часа. Процесс заживления, как правило, занимает от 1 до 2 недель.
Ирина
Ви виконуєте операції по збільшенню молочних залоз, скільки це коштує? ( Мені 37 років, вже маю двох дітей)
adminНикитенко Богдан Николаевич
Доброго дня, Ірино. В нашому центрі проводяться операції по збільшенню грудей. Ціни на них Ви можете побачити на нашому сайті в розділі “Ціни”, підрозділ “Пластична хірургія”, зверніть увагу на те, що до вартості операції не включена ціна імплантів та спеціальної компресійної білизни. Тому остаточну вартість процедури Ви зможете почути після консультації лікаря, який визначить які саме імпланти для Вас потрібні. Запис на прийом до пластичного хірурга за телефонами 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
Илона
Если я мама четверих деток, грудь 0, никаких растяжек нет, я худенькая 47 кг важу возможно ли мне операция груди?
adminНикитенко Богдан Николаевич
Добрый день, Илона. Если Вы имеете в виду операцию по увеличению груди, то показания к ее проведению не зависят от количества родов или веса женщины. Потому Вы должны принять решение, предварительно проконсультировавшись у врача. На прием к пластическому хирургу Вы можете записаться по телефонам 068-860-99-64 или 093-778-47-47.
Екатерина
Какая цена на пластическую операцию груди?
adminНикитенко Богдан Николаевич
Здравствуйте, Екатерина.
Разновидностей пластических операций по пластике груди много, их стоимость варьируется от 5 до 42 тысяч грн.
Все цены всегда актуальны на нашем сайте. Рекомендуем Вам записаться на консультацию пластического хирурга, где врач оценит ситуацию и ответит на все Ваши вопросы. Приходите, будем рады Вам помочь.
Лариса
Добрый день на когда можно записаться на консультацию по поводу пластики живота (Абдоминопластика) и стоимость спасибо
adminНикитенко Богдан Николаевич
Здравствуйте, Лариса.
Записаться к пластическому хирургу Вы можете в любой день, кроме воскресенья, позвонив по телефонам, указанным на сайте. Цены на все виды услуг всегда актуальны на сайте: http://materna.com.ua/price.php
Стоимость операции «Пластика живота с перемещением пупка и ушиванием прямых мышц» - 28 600 грн; миниабдоминопластика без ушивание мышц - 16 500 грн.
Елена
добрый день. сколько будет стоить увеличить грудь с 1 на 2 размер? как говориться "под ключ"!
adminНикитенко Богдан Николаевич
Доброго дня, вартість самої операції зі збільшення молочних залоз за допомогою імплантів коштує 27500 грн. Додатково пацієнт має сплатити вартість імплантів та компресійної білизни. Додаткова вартість залежить від виду імпланта та покриття і може коштувати від 800 до 1400 евро. Остаточна вартість може бути визначена після консультації лікаря, який буде оперувати. Записатись на прийом до пластичного хірурга Ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Чекаємо на Вас.
Наталья
Хочу увеличить грудь в Житомире. Меня интересует цена, возможность рассрочки.
adminНикитенко Богдан Николаевич
Доброго дня, Наталія. Всі ціни, в тому числі на пластичні операції, Ви можете знайти на сайті МЦ “Матерна” в розділі “ЦІНИ”, підрозділ “Пластична хірургія”. Можливість проведення оплати в розстрочку відсутня, тобто оплата за надані послуги проводиться в повному об’ємі в день надання послуги.
Карина
Интересует операция по маммопластике, а именно, стоимость
adminНикитенко Богдан Николаевич
Доброго дня, Карино. Вартість операцій на молочних залозах залежить від об’єму втручання, вартості імплантів та спеціальної білизни (при необхідності їх використання). Тому рекомендую записатись на прийом до пластичного хірурга, який визначить об’єм необхідних дій, від яких залежатиме вартість операції. Ціни на всі види операцій на молочних залозах Ви можете дізнатись на сайті МЦ “Матерна”. Всі ціни актуальні. Телефони реєстратури (для запису на прийом до лікаря): 068-860-99-64 та 093-778-47-47.
adminБалаховская Алеся Юрьевна
adminПилипчук Людмила Владимировна
Юлия
У сина синдром Дауна, вже другий раз випадає все волосся, яка може бути причина цьому? Щитовидка в нормі, залізо в нормі, свинець не перевищує норму, віт Д в нормі, АТ ТПО в нормі, не знаю де ще шукати проблему.
adminПокрасова Светлана Анатольевна
Доброго дня, Юлія.
Ви можете записатися на консультацію до лікаря-генетика нашої клініки за телефонами, вказаними на сайті. Ми допоможемо розібратися з Вашою проблемою. Беріть попередні аналізи і обстеження, приходьте, будемо раді Вам допомогти.
Антонина
Добрийдень.Чи можна зробити дитині аналіз на генетичні захворювання, оскільки у моїх двох синів є порушення психічного розвитку, затримка мовленнєвого розвитку. При чому ці вади присутні у обох. Дякую
adminПокрасова Светлана Анатольевна
Доброго дня, Антоніно. На жаль, ми не проводимо досліджень на генетичні розлади. Однак можу рекомендувати для початку отримати консультацію лікаря-генетика з метою визначення питання про те, які саме обстеження і де можна виконати. Дякую.
Руслан
Доброго дня. Є питання до Світлани Анатоліївни. Прошу вас зателефонувати.
adminПокрасова Светлана Анатольевна
Шановний Руслан. Нами не проводяться консультації за телефоном, тому просимо Вас сформулювати своє запитання для того, щоб лікар міг дати відповідь. Дякую.
Татьяна
Здравствуйте, планируем с мужем детей, но у него есть старший брат с синдромом дауна. Какие нужны обследование для моего мужа?
adminПокрасова Светлана Анатольевна
Достаточно провести анализ крови на кариотип (хромосомный анализ) с целью исключения наличия отклонений хромосомного набора.